Jak zkontrolovat zůstatek na megafonu pomocí USSD požadavku, SMS, služby Live Balance nebo online

Mobilní komunikace je nedílnou součástí života moderních lidí, dokonce i malé děti si s sebou s sebou vezmou mobilní telefon do mateřské školy. Proto je nutné pečlivě sledovat stav rovnováhy. Megafon může kontrolovat účet několika způsoby a v případě potřeby se můžete dozvědět o množství peněz od jiného účastníka.

Způsoby kontroly megafonové rovnováhy

Bude užitečné, když se člověk dozví, jak kontrolovat rovnováhu megafonu v telefonu, pokud nechce zůstat v klíčovém okamžiku bez komunikace. Tento operátor poskytuje několik způsobů, jak ověřit svůj osobní účet:

 • pracovník technické podpory;
 • prostřednictvím SMS;
 • používání služby Live Balance;
 • prostřednictvím krátké žádosti USSD;
 • prostřednictvím internetu.

Použijte požadavek USSD

To je nejjednodušší a nejběžnější možnost, jak zkontrolovat rovnováhu na megafonu. Chcete-li to provést, stačí v mobilním telefonu zadat číslo * 100 #, stiskněte tlačítko Volat. Samotné volání nebude dokončeno, pouze pro operátora požádá o bilanci megafonu, aby poskytl informace o výši zbývajících peněz. Služba je zcela zdarma a není nijak omezena na počet opakování. Po několika vteřinách se na obrazovce zobrazí podrobné vyvážení megafonů.

Poslat SMS na krátké číslo

Pokud nedůvěřujete službě USSD, existuje možnost, jak zobrazit zůstatek na megafonu pomocí standardní SMS. Chcete-li požádat o informace o stavu finančních prostředků, musíte vytvořit zprávu a v těle dopisu napsat písmeno „B“ nebo „B“, odeslat jej na číslo 0001000. Služba je bezplatná, pokud nepoužíváte roaming. Po 1–3 minutách se na obrazovce zobrazí všechna data účtu:

 • vyvážení sms;
 • počet minut;
 • Internetový provoz (pokud je připojen);
 • peníze na kartě.

Připojte se k placené službě Live Balance

Kromě bezplatných metod existuje také možnost, jak kontrolovat zůstatek na megafonu s měsíčním poplatkem. K tomu operátor nabídne připojení speciální služby nazvané "Live Balance", která neustále zobrazuje stav účtu na obrazovce telefonu. Ne všechny modely mobilních telefonů jsou pro tuto službu vhodné, takže před připojením musíte vytočit * 134 * 3 # a zavolat. Na obrazovce by mělo být zobrazeno „Test Live Message“. To znamená, že službu podporuje váš smartphone. Pokud tomu tak nebylo, nemá smysl spojovat službu.

Chcete-li zmizet z obrazovky, musíte restartovat buňku. Chcete-li připojit službu, musíte vytočit jednu z kombinací: * 134 * 1 # nebo * 105 * 4 * 3 #. Stiskněte tlačítko volání - a statistiky na displeji se budou neustále zobrazovat na obrazovce telefonu. Všimněte si, že operátor odstraní denně 1-2 p. tyto údaje z vašeho účtu. Chcete-li funkci vypnout, musíte vytočit * 134 * 0 # a stisknout tlačítko "volání".

Obraťte se na technickou podporu nebo kancelář společnosti.

Když je vaše karta zablokována, jediným způsobem, jak zkontrolovat rovnováhu megafonu, je kontaktovat kancelář. Můžete sem přijít osobně a zaměstnanec vám na svém telefonním čísle oznámí číslo vašeho mobilního telefonu. Máte-li pevnou linku, můžete vytočit číslo + 7922-111-0501 a zjistit vše od operátora. Pokud je s kartou vše v pořádku, můžete se obrátit na technickou podporu na krátkém čísle 0501. Volání je zcela zdarma a zaměstnanec na kartě poskytne úplné informace o stavu Vašich prostředků.

Přejděte na oficiální webové stránky a použijte systém Service Guide

Na otázku, jak zkontrolovat zůstatek na megafonu, odpoví „Service Guide“. Speciální služba na stránkách operátora může poskytnout všechny údaje o stavu účtu účastníka. Chcete-li to provést, musíte zaregistrovat svůj osobní účet, zobrazí finanční stav v rohu stránky výše. Tato služba pomůže v případě potřeby doplnit telefon jiné osobě.

Jak zjistit rovnováhu na megafonu druhé strany

V některých situacích je třeba zkontrolovat účet jiného účastníka. K tomu je služba "Bilance milovaných". Je vhodný pro kontrolu peněz na mobil od dětí nebo rodičů. Zavolání operátora není nutné. Pro připojení služby, kterou potřebujete:

 1. Nejprve by měl být účastník přidán do kontrolního seznamu, který může mít maximálně 5 osob. Skener musí vytočit * 438 * 2 * a jeho telefon bez 8, pak # a zavolat. Poté spadá do seznamu.
 2. Osoba, která sleduje peníze na svém smartphonu, zadá * 438 * 1 * telefon bez 8 a #.
 3. Chcete-li ukončit kontrolu osoby, musíte zadat * 438 * 3 * telefon bez 8 a #.

Jak zkontrolovat zůstatek na firemním čísle Megafon

Pro všechny majitele firemních čísel Megafon existuje způsob, jak zkontrolovat účet telefonu pomocí krátkého USSD - * 105 * 1 * 1 # a tlačítka volání. Údaje o stavu internetového provozu můžete získat pouze prostřednictvím svého osobního účtu v Průvodci službami. Mělo by provést následující kroky:

 • otevřete kartu Mobilní;
 • najít číslo, které vás zajímá;
 • klikněte na něj, složka Osobní rozpočet by se měla otevřít.
Zanechte Svůj Komentář