Krásné pózy pro selfies pro dívky a kluky

Láska k fotografování? Připojte se k trendu fotografování - samoobslužné: originální záběry pro ty, kteří mají rádi zábavu; krásné fotografie na neobvyklých místech - pro příznivce cestovního ruchu; Obrázky, z nichž dech beroucí - pro extrémy. No, a na maličkosti - krásné pózy s domácími mazlíčky, před zrcadlem, s přáteli, kamarádkami. Udělejte si nádherné selfie, zachycte "vynikající" události, pomozte své vlastní představivosti, odvaze, jednání a ... náš článek.

Výběr z nejlepších póz pro selfie dívky

Self-photography (selfie) je velmi populární zábava. Miliony fotografií sebe samých miloval / miloval, vyrobený nezávisle pomocí smartphonů, tabletů, zveřejněných na sociálních sítích, uložených na pevných discích počítačů jejich majitelů, v paměti miniaplikací. Většinu spravedlivého sexu miloval fotografovat. Selfie poskytuje možnost vytvářet záběry, které osloví každou dívku. Co znamená přijmout, aby se ukázal v celé své slávě?

 1. Kvalitní osvětlení. Ideální pro denní světlo rozptýlené světlo, které skrývá ostré rohy, stíny. Studené světlo lampy pomohou vytvořit skvělé snímky. Na ulici si volte takové postoje a perspektivy pro selfies, aby slunce osvětlovalo obličej, aniž by přímo dopadalo do očí.
 2. Vhodné make-up. Vezmeme-li vítěznou pózu, zaměříme se na oči a rty: správně nanesené černé oční linky, řasenka vizuálně zvýrazní oči, rtěnka dodá vašim rtům objem. Zvýrazňovač je další nepostradatelnou položkou, s níž můžete zdůraznit konturu obličeje s tmavším odstínem, který zvýrazní elegantní linii lícních kostí.
 3. Přirozené držení těla. Kdo by byl neznámá Norma Gene Bakerová, kdyby na celý rok neměla kouzelné svůdné pozice před zrcadlem. Výsledek je zřejmý - po více než půl století jsou fotografie nádherné Marilyn Monroe pro většinu žen nedosažitelným ideálem. Přirozenost, upřímnost emocí, uvolněné krásné pózy pro focení jsou klíčem k úspěchu vašeho selfie.
 4. Krásné pozadí. Jednodílné fotografie mladých krás: „zrcadlo lukové houby“ před zrcadlem se promluvilo o městě. Chcete, aby vaše selfie byla neobvyklá, vzrušující? Vyberte si originální místo pro natáčení, které bude sloužit jako zajímavé zázemí pro fotografii. Pózování, když smartphone, tablet je zvýšena nad hlavou, vytváří obraz bohatý na složení s krásným pozadím, zajímavé spiknutí.
 5. Dobrý úhel. Fotoaparát, umístěný nad úrovní očí, je opticky zvětší, prodlouží obraz a skryje další palce hlasitosti.

Hvězdy světové kinematografie, politici, tomuto módnímu trendu nevěnovali pozornost. Nejlepší pozice v krátkém čase získaly fotografii hollywoodských celestialů na Oscaru 2014. Úspěšné pozice, krásný make-up hereček, úsměvy herců, správný okamžik - a obraz na pár týdnů sbíral miliony hlasů v sociálních sítích. Dopřejte si selfie jako příjemnou zábavu a módní chladné fotografie sbírají o nic méně než přítelkyně, přátelé.

Selfie focení v zrcadle

Vlastní obrázky v zrcadle umožňují dívce objevit se v příznivém světle nejen před svými přáteli, ale mnohem těžší, aby se potěšila. Za denního světla, zkuste mít přední osvětlení, ne za vámi. Ve skutečnosti, s touto druhou možností, blesk síla přední kamery smartphonu nebo tabletu nebude stačit a obličej bude dopadat ve stínu.

Také sledovat video o nejlepší pózy pro selfies.

Když děláte selfie u zrcadla, otočte jej stranou na 35-40 °. Prax předem: najít pózy, které zdůrazňují důstojnost postavy a krásné rysy. Aby pleť vypadala matná a vrásky se staly neviditelnými, řízené studené světlo s bleskem bude dokonalým řešením. Jaké jsou představy, které pomohou udělat dobrý selfie v zrcadle:

 • Napůl se otočil ke zrcadlu;
 • S mírným nakloněním hlavy;
 • Celovečerní portrét s odbočkou vlevo nebo vpravo o 30 °;
 • Opírá se o objekt nebo drží nohu v mírné výšce.

Zajímá vás, aby se nestaly statické záběry, ale živý, emocionální selfie s neuvěřitelnými pózy? Přirozenost pohybů, upřímná touha pobavit se bude dávat ručně zhotovené obrazy živé brilanci. Nechcete opakovat chyby neúspěšných selfies? Vzdát se náročných napjatých póz, vulgárního příslušenství. Pokud ruka vstoupí do rámu v prvním plánu, změňte pozici - v tomto případě jsou porušeny proporce obrázku.

Domácí mazlíčci

Fotografie se zvířaty jsou takové „nyashki“: dojemné, někdy vtipné. Domácí mazlíčci v jakékoliv pozici jsou vynikající, takže hlavní zájem dívek o selfies tohoto druhu je sám. Jemné objetí se svými oblíbenými kočkami zvýrazní vaši něhu a lásku pro vašeho domácího mazlíčka. Zábavné selfie se psy se rozveselí a obrázky s exotickými pandami, koaly, velbloudy vám připomenou nádhernou dovolenou na nejkrásnějších místech světa. Bez ohledu na to, co si vezmete, nezapomeňte na přirozenost, přirozenost obrazu.

Selfies v autě

Zajímavé samoobslužné snímky motoristů vyvracejí názor, že dívka a auto jsou neslučitelné. Černé sluneční brýle, jasná rtěnka - a, voila, před vámi je nádherný selfie osudové krásy. Tyto polohy budou výhodné, když je kamera na levé straně modelu. Požitky hodné mladých maminek, kteří uspěli ve všem: udělejte si selfie s dítětem v dětské sedačce na zadním sedadle; bez porušení pravidel silničního provozu, řídit auto; chatujte s přáteli poblíž.

Sleduj mě

Máte rádi cestování po celém světě? Řekněte celému světu o neobvyklých místech, starobylých kulturních památkách, chladných událostech - ne jen s pomocí slov, ale pomocí vizuálních obrazů. Styl „následuj mě“ znamená monotónnost pozice pro selfie - pohled zezadu a nekonečné množství možností pozadí - nádherné vodopády na řece Iguazu, starobylé ruiny římského Koloseum, muzea bohatá na artefakty a dokonce i nekonečné rozlohy oblohy.

Cool pózy pro selfie kluci

Jak odlišit mladé lidi v selfie? Sportovní nadšenci, extrémní sporty, rekreace v nočním klubu, obrázky s celebritami - nenechají lhostejnou dívku. Původní pózy v objetí s žralokem nebo v kokpitu zdůrazňují odvahu a odhodlání mladého muže. Nezapomeňte na význam sebevědomých událostí, tragické události - jistě způsobí obecný zájem, pouze s negativním postojem.

Selfies v posilovně během tréninku

Buďte hrdí na svůj úspěch v posilovně? Vytvořte si vlastní fotografii, která ukazuje vaše přečerpané kostky. Vezměte si představu tohoto sportovce, třesou se činky - dívky zalapají po dechu, když vidí vaše bicepsy. Ale neměli byste se zapojit do narcismu v zrcadle - nejsi mladá dáma. Ano, a zvýšená zátěž, vyčerpávající cvičení nenechávají mnoho prostoru pro selfie: k tomu cvičení, obě ruce zdarma od smartphonu jsou vyžadovány.

V nočním klubu

Seznamte se s přáteli na diskotéce - skvělá zábava. Nechte vzpomínku na chladné zasedání v nejlepším nočním klubu ve městě pomůže "klubu selfie." Uvolněné pózy, veselé úsměvy, dobrá nálada budou ideálním prvkem světlé ručně zhotovené fotografie. Líbí se vám tanec? Selfies vašich vlastních tanečních kroků nebo „demonstrací“ přátel dodá vaší sbírce vlastních fotorámečků.

Extrémní selfie s gopro

Selfie hůl je dlouhá teleskopická hůlka pro natáčení sebe, milovaného člověka nebo společnost v určité vzdálenosti od strany. Pro pokrytí většího pozadí, zachycení v extrémní situaci a ve světě kolem vás nestačí vzdálenost natažené ruky. GoPro poskytuje příležitost fotografovat se v nejoriginálnějších přírodních pozicích, na neobvyklých nebo nejhroznějších místech světa:

 • na střeše mrakodrapu;
 • na obloze, skákání s padákem;
 • hluboko pod vodou a lyžování na jeho povrchu;
 • v zábavním parku na horské dráze;
 • cestování na slaném jezeře, kde se obloha slučuje se zemí;
 • nad propastí s zuřícími vodopády;

Foto úspěšné selfie s přáteli

Světlý, nezapomenutelný selfie s přáteli zanechá nezapomenutelné dojmy, zvedne vaše duchy, přinese spoustu pozitivních emocí. Na níže uvedené fotografii můžete vidět nejlepší příklady úspěšných snímků. Pro úspěšné fotografování použijte doporučení profesionálů:

 • Osoba, která fotografuje selfie, by měla být umístěna uprostřed přátelské společnosti, aby se každý mohl do rámu vložit;
 • Položte fotoaparát do pohotovostního režimu, dohodněte se s přáteli na emocionálním zabarvení fotografie a pózy;
 • Pro zpracování fotografií použijte vestavěné filtry a speciální programy na jiných médiích.

Zanechte Svůj Komentář