Jak zjistit, kdo zaregistroval telefonní číslo MTS, Beeline, Megafon nebo Tele2

Dnes je obtížné řídit se bez mobilní komunikace - pevně vstoupila do života moderní osoby. Někdy mohou nastat situace, kdy z různých důvodů potřebujete znát data účastníka, pro které je uvedeno konkrétní telefonní číslo. To lze provést různými metodami.

Jak zjistit, kdo zaregistroval číslo mobilního telefonu

Určení majitele podle telefonního čísla není tak snadné, protože jeho jméno a příjmení jsou důvěrné informace. Jsou poskytovány pouze na oficiální žádost policie v případě vyšetřování trestného činu. Všechny ostatní způsoby, jak zjistit majitele podle telefonního čísla, jsou ze své podstaty nezákonné. Někdy se ale vyskytují situace, kdy je třeba najít osobu. Chcete-li pochopit, kde se karta SIM zajímá, proveďte několik kroků:

  • přejděte do libovolného vyhledávače, zadejte prvních několik číslic;
  • pokud se jedná o ruskou registraci, použijte widget Yandex;
  • jedna z mnoha bezplatných služeb online poskytne informace o regionu registrace;
  • mobilních operátorů.

Jak zkontrolovat číslo na Beeline

Pokud můžete použít kartu SIM Beeline, je snadné získat odběratele telefonním číslem. K tomu, na internetových stránkách společnosti, zadejte svůj osobní účet a podívejte se na informace o hostiteli a tarifu. Chcete-li zobrazit data vlastníka karty SIM, můžete také použít mobilní aplikaci pod názvem „My Beeline“. Přihlašovací heslo by mělo být požadováno vytočením příkazu ve smartphonu * 110 * 9 # volání. Jak zjistit, kdo je pro SIM kartu určen, pokud k ní není přístup? Pokuste se získat informace v kancelářích společnosti. Zaměstnancům není dovoleno poskytovat služby, ale mohou být vyjádřeni při platbě za služby.

Jak zkontrolovat počet MTS

Jak zjistit, pro koho je telefonní číslo MTS registrováno, pokud potřebujete znovu vydat SIM kartu? Bez hostitele to nebude fungovat, i když používáte SIM kartu několik let. Číslo MTS můžete zkontrolovat na oficiálních stránkách na internetu:

  1. Vyhledejte položku Můj účet. Následujte odkaz.
  2. Zadejte požadované telefonní číslo. Zadejte heslo SMS a zadejte ho.
  3. Zobrazí se jméno majitele karty MTS sim, zůstatek na jeho účtu, připojené služby, tarifní plán a akumulované body.

Jak zjistit, komu je číslo Tele2 registrováno

Pokud existují pochybnosti o tom, že jste vlastníkem SIM karty Tele2, pak kdo je vlastníkem telefonního čísla, musíte zkontrolovat na webových stránkách společnosti, protože podvod na tomto základě se rozvíjí. Přístup k informacím se získává prostřednictvím osobního účtu pomocí jednorázového kódu. Po zadání údajů do pole Otevřít se v položce „Upravit profil“ zobrazí jméno vlastníka zakázky a přesná adresa.

Jak zjistit, kdo registroval číslo Tele2, pokud byla SIM karta přijata jako dárek spolu s telefonem? Dělat SIM karty pro sebe se vyskytuje v hlavní kanceláři společnosti. Tento postup je povolen, jsou-li přítomny obě strany. Smlouva je formalizována smlouvou a postup probíhá do půl hodiny. K obnovení jsou vyžadovány pasy.

Jak zjistit majitele telefonním číslem Megafon

Určení vlastníka SIM karty u společnosti Megafon se neliší od ostatních mobilních operátorů: data nejsou k dispozici bez oficiálního požadavku. Pokud jste ohroženi svými příbuznými nebo jinými, obraťte se na megafonovou kancelář s prohlášením o příčině znepokojení. Pokud vaši žádost schválí zástupci společnosti, budou vám poskytnuty osobní údaje účastníka. Jak zjistit majitele telefonním číslem Megafon, pokud důvod není tak vážný? Alternativní způsob: monitorování sociálních sítí. Mnoho aktivních lidí poskytuje informace o tom, jak je kontaktovat.

Jak zjistit, kdo vlastní číslo pevné linky

Jak praxe ukazuje, městský aparát je mnohem snazší kontrolovat než mobilní. Pokud starý adresář nemá požadovaného účastníka, stáhněte si aktualizovanou verzi z Internetu - nejpravděpodobněji zde najdete data, ke kterým patří číslo pevné linky. Druhým způsobem vyhledávání informací je kontaktovat helpdesk města. Někteří zaměstnanci budou souhlasit, že vám za poplatek pomohou.

Pomocí internetu můžete zjistit, kdo je městský telefon registrován zdarma. Existuje několik speciálních stránek, které pomáhají najít informace o osobě zájmu. Chcete-li to provést, vyberte město a zadejte kombinaci čísel. Budete nejen vyzváni k zadání celého jména, ale také uveďte adresu vlastníka. Aby nedošlo k zachycení podvodníky, používat pouze bezplatné verze těchto stránek.

Podívejte se na další způsoby, jak zjistit, kdo vlastní telefonní číslo.

Video: jak zjistit majitele podle čísla mobilního telefonu zdarma

Zanechte Svůj Komentář