Chytit za 900 sekund

Představte si situaci: za 15 minut je třeba dojet na datum, důležité setkání nebo na dovolenou a za zády je 8 hodinový pracovní den a 30 minutový třepačce ve voze metra. Po dešti byl účes mírně pomačkaný, make-up zmizel někde v atmosféře a oči vydávaly nahromaděnou únavu. První možností je naslouchat Vysotskému a „nechat boty u dveří, jít do vany a omýt tento den.“ Druhou je zářit za 15 minut. S první si můžete snadno poradit sami, a my se rádi podělíme o druhý v tomto článku.

Nebudeme mluvit o magické hůlce a kouzelných kulkách (to jsou ještě atributy báječného života), budeme sdílet jednoduché, testované a dostupné tipy. Je důležité věnovat pozornost třem bodům: vlasy musí vypadat dobře upravované, kůže je čistá a oči svítí.

Opravte si ranní make-up, protože nemáte čas na mytí a aplikaci znovu. Pro tento účel, matování ubrousky jsou perfektní (levné, prodávané v kosmetických obchodech). Pomohou osvěžit make-up, odstranit mastný lesk, učinit pleť rovnoměrnější. Naneste na plochu brady, lícní kosti, zadní část nosu a konturu rtů zvýrazňovač (kosmetický krém na kůži). Teď tvář vypadá svěží a kůže vypadá zevnitř. Jediná věc, která vám může dát pryč, je unavená, zarudlá oči.

V tomto případě existuje několik účinných metod: spát, nebo poslouchat rady vizážistů - upustit do očí speciální kapky. Je však lepší zmírnit únavu nejen zvenčí pomocí vasokonstrikčních kapek, ale také se postarat o stav vašich očí zevnitř dopředu. Doporučujeme, abyste si zvykli a pravidelně užívali vitamíny pro oči, které obsahují lutein, zinek a selen, které jsou nezbytné pro podporu zdraví očí a ochranu před vnějšími faktory, včetně práce s počítačem, stejně jako extrakt z borůvek, který posílí kapiláry a stěny cév . Případně můžete vyzkoušet Vitrum® Vision Forte - komplex vitamín-minerální pro oči. Vysvětlíme, proč: obsahuje karotenoidy lutein (6 mg v jedné tabletě) a zeaxanthin, antioxidační komplex: vitamíny A, C, E, minerály zinek a selen, rutin a vitamin B2, extrakt z borůvek s antokyaniny. Jeho účinnost potvrzují četné studie. A konečně ji mohou užívat nejen dospělí, ale i děti ve věku od 12 let na 2 tablety denně, abyste se mohli postarat o své dítě. Pro děti, které tráví spoustu času na pomůckách, to bude velmi užitečné. A teď zpátky k make-upu. Konečným nádechem jsou rty. Udělejte jim lesk nebo rtěnku. To odvrátí pozornost od vašeho unaveného vzhledu, a bude obraz slavnostní.

Další důležitou fází jsou vlasy. Pokud nemáte čas je umýt, použijte suchý šampon. V případě „nouzového“ vystoupení vám také doporučujeme, abyste ho měli ve svém arzenálu. Pokud nebyl po ruce žádný suchý šampon, můžete použít vlasovou pěnu a použít ji k tomu, aby vaše vlasy měly trochu nedbalý, ale romantický vzhled. A pokud se stále ještě kroutí, pak způsobují pěny, můžete vytvořit krásné kadeře.

Doufáme, že se vám naše tipy líbí a můžete je úspěšně použít. A co je nejdůležitější, nezapomeňte, že krása začíná péčí o vaše tělo. Vezměte vitamíny, chodte na čerstvém vzduchu a snažte se dostat dostatek spánku. Pak budete mít dost 900 vteřin denně, abyste vypadali co nejlépe!

Zanechte Svůj Komentář