Nejúčinnější dieta pro hubnutí doma: menu a recenze

Dieta - skvělý způsob, jak ztratit nenávistné kilogramy, to je běžný fakt. Dodržování určitých pravidel, zbavit se dalších centimetrů a zlepšit svůj vzhled. Ze všech hojnosti metod výživy lze rozlišit nejúčinnější dietu pro hubnutí doma. Po prostudování podrobných informací o nich si budete moci vybrat ten správný pro vaše tělesné charakteristiky. Přistupovat k problému nadváhy zamyšleně - pak budete mít jen prospěch ze stravy, a vedlejší účinky vás obejdou.

Co je nejúčinnější a nejrychlejší dietou

Každý, kdo ztrácí váhu, by měl pochopit, že je nutné nejen snižovat objem, ale také udržovat zdraví. Rychlost hubnutí závisí na správném výběru stravy, ale také na intenzitě metabolických procesů: čím aktivnější jsou, tím rychleji kila. Co zpomaluje metabolismus:

 • alkohol;
 • kouření;
 • snídaně skip;
 • vzácné potraviny;
 • vydatná večeře

Každá dieta by měla začít s vyloučením výše uvedených špatných návyků. K dosažení výsledku je nutné dodržovat zlomkové a časté stravování, díky němuž se v těle konají následující akce:

 • jsou zahájeny výměnné procesy;
 • dochází k nárůstu energie;
 • normální hladiny hemoglobinu.

Pro muže

Hlavním úkolem pro člověka, jak zhubnout, je nejen normalizovat váhu, ale také zlepšit fyzickou přitažlivost a aktivitu. Každému se to líbí, když mají zástupci silnějšího pohlaví úlevu v oblasti tisku, paží a hrudníku. Chcete-li se zbavit nadváhy a zároveň vybrat svaly, nemusíte mít hlad, ale účinnou dietu. Dodržujte tato doporučení ve stravě:

 1. Pro projev svalové úlevy je nutné snížit množství rychlých sacharidů: cukr, všechny moučné výrobky. Chléb doporučujeme vyměnit za chléb.
 2. Nepodceňujte potřebu příjmu bílkovin. V průběhu úbytku hmotnosti by měl být obsah v těle nejméně 200 g. Doporučuje se nahradit tukové maso luštěninami: fazolemi, chřestem, sójovými produkty.
 3. Brambory ve výživě se doporučuje nahradit obilovinami, čerstvou zeleninou, které jsou k dispozici v libovolném množství.

Pro ženy

Dívky, na rozdíl od mužů, se při výběru stravy více spoléhají na emoce. Často spěchají do extrémů: sevřou se do tuhého rámce, po určitou dobu odmítnou jíst úplně nebo částečně a na konci se vrátí ke své obvyklé dávce, čímž získají váhu vysokou rychlostí. To trvá, dokud si žena neuvědomuje, že nejrychlejší a nejefektivnější dietou je nutriční úprava.

Hlavní věcí v tomto procesu je pochopit, které produkty neobsahují přínosy, pouze přispívají k přibývání na váze, špatnému zdraví. Regulace energie by měla být založena na následujících jednoduchých a dobře známých základních principech:

 1. Nejtěžším krokem je odmítnutí výrobků obsahujících škodlivé uhlohydráty, které vstupují do těla, rychle se přeměňují na tuk: pečení, sladkosti, které zahrnují cukr.
 2. Vytvořte podmínky pro čtyři nebo pět jídel.
 3. Frakční příjem potravy je důležitým krokem ve správné výživě. Podstata spočívá ve známém pravidle: po každém svátku by měl být mírný pocit hladu.
 4. Nevkládejte trávicí systém s pozdní a objemnou večeří. Teplý čaj nebo medová voda zvládá pocit hladu.
 5. Ovocná snídaně je osvědčeným způsobem pro mnoho následovníků správné výživy k nasycení těla před obědem se zdravými sacharidy, vitamíny a vlákny.
 6. Odborníci na výživu považují čištění za moderní sorbent Enterosgel jako nezbytný krok v každém programu hubnutí. Aktivně pohlcuje pouze škodlivé strusky a toxiny, které se hojně dostávají do krve během rozpadu tuků. Jsou to tyto toxiny, které vyprovokují dietní nevolnost, nepříjemnou chuť v ústech, abnormální stolici, matnou kůži, akné a vady. Tento sorbent dobře zaplňuje žaludek, čímž vytváří pocit sytosti, pohlcuje přebytek žaludeční šťávy a enzymů, neutralizuje jejich dráždivé účinky na stěnu žaludku. Předpokládejme, že jeho příjem je dlouhý, na rozdíl od jiných sorbentů.

Jednoduché, ale účinné diety pro rychlé hubnutí

Pokud chcete překonat nadváhu pomocí expresní stravy pro rychlé hubnutí, odborníci na výživu doporučují zahájit konzultaci s lékařem. Návštěva lékaře zahrnuje vyšetření, vyšetření, měření tělesných parametrů a jmenování stravy. Tak se pojistíte proti rizikovým následkům (gastritida, deprese, bolesti hlavy, snížená imunita), které se mohou vyskytnout při špatně zvážených způsobech hubnutí.

Odborníci na výživu, kteří vynalezli nové účinné diety, slibují, že výsledky ve všední den budou viditelné po uplynutí třídenního období. Během této doby se musíte řídit řadou pravidel předepsaných v systému. Pouze přísné dodržování receptu zaručuje zbavení se nenáviděných centimetrů na těle. Pokud se nepostavíte a nezlomíte, je třeba dietu znovu spustit.

Užitečným doplňkem jakékoliv stravy, která vám umožní udržet si výkon a zlepšit účinnost hubnutí, budou léky, které pomáhají vyrovnat metabolismus buněk. Například, Mildronate 250 mg tobolky je léčivo, které optimalizuje proces krmení buněk pod tlakem. Jeho působení umožňuje udržovat zdraví srdce v podmínkách nedostatku kyslíku v buňkách, který vznikl v důsledku dočasné změny metabolických procesů. Použití léku vedle stravy umožňuje udržet výkon, v důsledku čehož požadovaná harmonie nezpůsobí významné škody na zdraví.

Pohanka po dobu 3 dnů

Taková dieta znamená jíst jednu pohanku a tato strava je pozoruhodná svým nízkým obsahem sacharidů. Pro to, měli byste si vybrat neošetřené obiloviny s celozrnnými jádry, protože skořápka obsahuje optimální množství vitamínů sekce B. Tak, že při vaření kaše neztrácí užitečné prvky, odborníci na výživu doporučují namočit to přes noc se studenou vodou. Po dobu šesti hodin je nasycen kapalinou a bude vypadat a chutnat jako vařené obiloviny. Díky krmení jedné pohanky pouze tři až pět dní je možné nejen normalizovat váhu, ale také cítit další příjemné bonusy:

 • pohanková kaše rozpouští cévní mastné plaky;
 • existuje silný očistný účinek;
 • pohanka poskytuje dlouhodobé a snadné nasycení;
 • Vzhledem k vysokému obsahu mědi, pohankové jídlo dokonale ovlivňuje vlasy, kůži a nehty.

Vajíčko 5 kg po dobu 5 dnů

Základem takové stravy jsou slepičí vejce, protože se skládají z lehce stravitelného proteinu. Ve stravě se doporučuje zavést čerstvou zeleninu, ovoce, citrusové plody. Vzhledem k nedostatku potřebného množství sacharidů a tuků nelze takovou dietu nazvat vyváženou. Strava je určena pro tři dávky denně:

 1. Snídaně: tři vejce druhé kategorie, jeden grapefruit.
 2. Oběd: jablko, hrozny, hruška - v libovolném množství.
 3. Večeře: vařená kuřecí prsa (200 g).

Kefir po dobu 7 dnů

Dieta z Larisy Doliny byla populární již deset let. Díky ní mnoho lidí s nadváhou ztratilo váhu. Strava je určena na 7 kalendářních dnů, během kterých se doporučuje vypít 2 litry kefíru. Za toto období stojí za to zapomenout na sladkosti, pečivo a ty produkty, které přispívají k tomu, že se objevují další libry. Použití vařeného kuřecího masa a zeleniny je vítané, ale tyto produkty jsou povoleny pouze do pěti večer. Negativní stránka stravy - když se vrátíte do denního životního stylu, kilogramy se mohou vrátit znovu.

Protein po dobu 2 týdnů

Slyšení o takové dietě, mnozí předpokládají, že se jedná o potraviny pouze maso, ale to není. Tento způsob hubnutí zahrnuje potraviny obsahující bílkoviny: maso, fazole, hrášek. Mnozí odborníci na výživu tvrdí, že proteinová strava je těžkým stresem pro trávicí systém, protože přijímá bílkoviny a tuky a je zcela zbavena komplexních sacharidů. Toto jídlo dává okamžitý efekt: za 2 týdny je snadné dosáhnout mínus 10 kg. Tento výsledek není dlouhodobě nebezpečný pro zdraví. Proteinová dieta může vést k takovým negativním změnám v těle:

 • poškození ledvin;
 • společné zničení;
 • problémy s nervovým systémem;
 • svalová slabost.

Nízkokalorické na 20 kg za měsíc

Tuto hmotnost je možné ztratit, pokud značka dosáhne 110-150 kg. Nízkokalorická dieta, ve které lze snadno ztratit 20 kg za měsíc, zajišťuje výživu tepelně neošetřené zeleniny, bylin a ovoce. Během této doby se nedoporučuje používat vařené jídlo. Je obzvláště dobré dodržovat tuto výživu v létě a na podzim, ale v zimě je to také možné, protože Tam je nabídka sezónních produktů: zimní odrůdy bílé zelí, řepa, mrkev, jablka, hrušky.

Tato zelenina a ovoce mohou být konzumovány v příjemném množství pro vás ve formě salátů a smoothies, šlehačkou s mixérem. To je velmi důležité pro rychlé hubnutí je velké množství kopru, petržel, špenát, salát, bazalka, kopřivy. Jednou denně se doporučuje, aby se zelený koktejl: vaše oblíbené ovoce, šlehala s bandou zelených a vody. S pomocí syrového krmiva je vyřešen nejen problém hmotnosti, ale i celé tělo je uzdraveno.

Elena Malysheva po dobu 10 dnů

Pokud potřebujete ztratit dalších 5 kg, a máte pouze 10 dní zbývá, pak použijte dietu vyvinutou populární televizní moderátorka na zdravotní programy Elena Malysheva. Tato metoda je navržena na 10 dní. V důsledku této stravy, tělo dostane kompletní sadu sacharidů a bílkovin pro normální život. Během této doby dochází ke střídání bílkovin a sacharidových dnů. Den dietní bílkoviny:

 1. Snídaně: vařené vejce (1 ks), banda kopru, zelený salát (100 g).
 2. Jeden vařený kuře (800 g) bez soli by měl být rozpuštěn po zbytek dne.
 3. Pijte dva litry vody po celý den.

Den sacharidů se skládá z:

 1. Salát s jemně nakrájenou syrovou zeleninou: bílé zelí (500 g), citronová šťáva, mrkev (500 g), řepa (500 g).
 2. Pitná voda (nejméně 8 zásobníků denně).

Zjistěte, co je klasická nízkokalorická dieta.

Hodnocení nejoblíbenějších a nejúčinnějších diet na světě

Když jsme se rozhodli, že tyto kiláry ztratí za pomoci nutričních úprav, ne každý je ochoten začít tento proces s novou, netestovanou dietou. Všichni se chceme vyhnout vedlejším účinkům a udržet zdraví. Proto jsou odborníkům na výživu nabídnuty užší seznamy, které uvádějí hodnocení diety podle účinnosti:

 • Japonec - vede nejvyšší účinnou stravu;
 • Kreml - snadný - pro rychlé hubnutí;
 • Hollywood - pro efektivní hubnutí;
 • "6 okvětních lístků" - bezpečné, pro hubnutí břicha;
 • Expresní dieta Dyukan je nejtěžší způsob, jak zhubnout.

Jak se dostat ven ze stravy doma

Účinek a trvání výsledku při hubnutí závisí na výživě po jejím dokončení. Během omezení potravin se žaludek mění ve velikosti, která je o něco menší než obvykle. Odborníci na výživu doporučují ponechat dietu hladce, bez nakládání a ne natahování žaludku. Zde je několik doporučení od odborníků:

 1. Začněte den s velkou sklenicí vody.
 2. První den po dietě nezvyšujte porce.
 3. Seznámit se se známými potravinami postupně: jeden po druhém.

Recenze o výsledcích hubnutí

Ksenia, 28 let: V mém životě jsem seděl na nejúčinnější dietě pro hubnutí doma: Kreml, pohanka a kefír. Každý z nich pomohl ztratit 5-7 kg. Moc se jim líbí, po nich není velká chuť k jídlu, strava se stává zdravější a správnější. Mohu každému poradit, aby zhubl takovými způsoby. Kromě toho jsem připojit soubor cvičení, ranní běhy.

Angela, 32 let: A pro mě, abych zhubla o 18 kg, mi pomohla syrová strava, kterou jsem zjistil na bezplatném webináři. Jsem rád, že jsem se dozvěděl o tomto druhu jídla. Cvičil jsem to půl roku, někdy se rozpadl na vařené jídlo, ale váha se nevrátila. Konzumace zeleniny a ovoce odstranila bolesti hlavy a další chronická onemocnění. Nemůžu dostat dost plochého žaludku a stehna vypadá jako na obrázku!

Maria, 33 let: Po porodu jsem seděla na kefírové stravě, devět dní byla moje dieta jedním nízkotučným kefírem. V té době to pro mě bylo nejúčinnější dietou na hubnutí doma. Během této doby jsem se zbavil 10 kg, ale co mě to stálo! Neustálý pocit hladu, deprese a bolesti hlavy proti tomuto pozadí. Teď už nikdy nejdu na dietu, myslím, že to není zdravé řešení problému. Stačí odstranit škodlivé potraviny a začít hrát sport.

Zanechte Svůj Komentář