Hemoroidy Beriplast - návod k použití

Moderní biotechnologie, které pronikly do podstaty procesů probíhajících v těle, umožnily vytvářet přípravky, které ve větší míře reprodukují působení mechanismů lidské obrany. Nepochybným úspěchem lékařské vědy a farmakologie je lék Beriplast, který doslova vytváří tkáň poškozenou hemoroidním procesem a vrací zdraví pacientům. Jeho použití v medicíně je velmi široké.

Co je Beriplast

Hemostatické léčivo má jedinečně vysokou hemostatickou schopnost. Beriplast z hemoroidů v důsledku významné koncentrace v jednom mililitru vysoce kvalitního lidského fibrinogenu, když se aplikuje na poškozený povrch těla, přispívá k velmi rychlému utažení rány, může stimulovat tvorbu trombu. Účinek léčiva je zvýšen přítomností aprotininu a lyofilizovaného trombinu.

Mechanismus účinku hemostatických činidel

Základem léku je bezbarvý protein fibrinogen, který je nedílnou součástí krve. Úroveň této látky se zvyšuje v těle v nouzových situacích spojených se zánětlivými procesy ve tkáních nebo jejich smrtí. S aktivací srážení krve může fibrinogen najít místo poškození, kde prochází polymerací, která je součástí procesu regenerace.

Aprotinin snižuje bolest, zastavuje krvácení a zpomaluje dobu rozpouštění krevní sraženiny, čímž zvyšuje spolehlivost tkáňové fúze. Lyofilizovaný trombin dále posiluje poškozený povrch vlivem lepícího účinku. Všechny výše uvedené složky vzájemně zvyšují svůj účinek a obnovují akcentovaný fyziologický proces regenerace v místní zóně.

Indikace pro použití svíček Beriplast s hemoroidy

Léčba hemoroidy Beriplast se doporučuje pro použití v oblasti chirurgie. Seznam indikací pro jeho použití vypadá takto:

  • lepení tkanin;
  • zhutnění tělesných dutin a prostorů obsahujících mozkomíšní mok;
  • urychlené zesílení švů;
  • mechanické ošetření ran, krevních cév po křečích;
  • zastavení krvácení, včetně akutních hemoroidů, rozsáhlé vnitřní ztráty krve, infiltrace, traumatu.

Návod k použití

Přípravek Beriplast z hemoroidů se skládá z několika lahviček. Při použití roztoku se na povrch, který se má lepit, aplikuje koncentrát fibrinogenu bezprostředně po ošetření rány roztokem obsahujícím trombin. Lepené díly se fixují, dokud nejsou dostatečně vytvrzeny. Hemostatická houba se používá pouze pro lokální použití. Koncentrát fibrinogenu se rozpustí aprotininem a thrombinem roztokem chloridu vápenatého.

Roztok koncentrátu fibrinogenu by měl být aplikován na vnější tkáň vyžadující adhezi ve velikosti, která závisí na ploše poškozeného povrchu nebo objemu defektu, který má být fixován. Pro léčbu velkých oblastí ran je přípustná kombinace fibrinového lepidla s kolagenovým filmem. Průběh léčby pokračuje až do úplného zastavení krvácení a ucpání rány. Zrychlená verze léčení neexistuje.

Vedlejší účinky

Existuje pouze jeden vedlejší účinek užívání hemostatických čípků Beriplast - situace může nastat, když pacient obdrží látku z léku, který se nachází v plazmě dárce. To může vést k rozvoji zánětlivých infekčních onemocnění, která jsou eliminována užíváním antibiotik nebo promytím rány a zavedením nového sterilního produktu.

Předávkování kombinovaného přípravku je nemožné, protože kompozice obsahuje pouze přírodní složky lidského těla. Kontraindikace užívání léčiv jsou idiosynkrází, přecitlivělostí nebo alergií na složky přípravku. Neexistují žádná jiná biologická omezení týkající se použití Beriplastu pro hemoroidy.

Cena léku Beriplast

Svíčky Beriplast nelze koupit pouze přes lékárnu nebo internetový obchod. Prodávají se okamžitě nemocnicím a nemocnicím, proto obcházejí pacienta. Orientační ceny Beriplastu z hemoroidů v Moskvě pro různé sady se svíčkami a houbami:

Druh medicíny

Náklady, rublů

1 lahvička prášku + stříkačka s lidským fibrinogenem 0, 5 ml

13 000

1 lahvička prášku + stříkačka s lidským fibrinogenem 1 ml

20 000

1 lahvička prášku + stříkačka s lidským fibrinogenem 3 ml (90 mg fibrinogenu)

55 000

Lékaři recenze

Andrey, 45 let

Myslím, že je to nejlepší lék na hemoroidy z mé praxe. Rychle pomohl vyléčit poškozený povrch. V tomto případě je to velmi důležité, protože specifická oblast poškození zahrnuje vysoké riziko infekce. Léčivo navíc nemá žádné vedlejší účinky. Pacienti mají pozorovat správný životní styl.

Alexander, 55 let

Často se uchyluji k léku Beriplast. Jedná se o unikátní nástroj, který je používán mnoha proctologists, to pomáhá i při nejtěžších fázích hemoroidy a po odstranění hemoroidů, rychle léčí rány a zabraňuje jim v nakažení. Proces obnovy proběhne rychle, aniž by způsobil vedlejší účinky.

Tatyana, 36 let

Beriplast působí, ale plný léčivý účinek bude dosažen pouze s integrovaným použitím léku s léky, které posilují cévy. V opačném případě budete léčit hemoroidy, ale poté, co budou cítit slabé cévy, a nemoc se bude opakovat. Moji pacienti jsou s drogou spokojeni se správným přístupem k léčbě, pomáhá jim vrátit se do normálního života.

Zanechte Svůj Komentář