Jaký dar můžete dát příteli narozeninovou oslavu?

Mnoho dívek se obává před narozeninovou přítelkyní ne méně než před vlastním jubilejím. Nalezení správného daru se často stává obtížným úkolem, zejména pokud chcete nejen vyjádřit pozornost, ale také přinést radost svému příteli. Aby bylo možné učinit dobrou prezentaci, stačí znát jen 3 věci: to, co má přítel hobby, co má ráda a jakou dovolenou preferuje. Dárek, který splňuje její zájmy, je zaručeně na narozeninovou dívku. A protože hledání dokonalého dárku trvá dlouho, měli byste si ho předem koupit.

Nápady originální dárky pro přítele narozeniny

Jaký dar dát příteli narozeniny? Každá dívka je individualita, proto neexistuje žádný univerzální recept, který by si každý přál. Existuje však seznam pravidel, podle kterých si můžete vybrat nezapomenutelný dárek pro přítele:

 1. Chcete-li určit výběr narozeninový dárek, přemýšlet o zájmech přítele, zvážit zvláštnosti její osobnosti a charakteru.
 2. Současnost se může setkat s narozeninovou dívkou hobby. Je-li tvůrčí osoba, podejte jí sadu barev pro kreslení, pletací nitě a pletací jehlice nebo hrnčířský kruh. Sportovní krása by měla představovat novou raketu, baletní boty nebo posilovací tašku, a ten, kdo miluje obrázky - nový rám.
 3. Zaměřte se na životní styl dívky. Pokud stráví spoustu času prací, pak vhodným dárkem bude certifikát pro návštěvu lázní nebo relaxační masáže.
 4. Dát papírnictví nebo jiné pracovní atributy by měly být pouze v případě, že přítelkyně miluje svou profesi.
 5. Zvažte věk narozeninové dívky. Je tedy nepravděpodobné, že by certifikát pro seskoky na padáku oslovil starší ženu, zatímco pro odvážnou 20letou dívku bude tento dárek nejpamátnější. Ale cukroví bude vždy vhodné.
 6. Pokud stále pochybujete o správnosti výběru dárek k narozeninám, je lepší se přímo zeptat přítele, co by chtěla obdržet. Pak bude určitě potěšena.

Vyberte si dárek pro přítelkyni dlouho před její narozeniny, protože spěchaná volba není pravděpodobně velmi úspěšná. Chcete-li opravdu milovat někoho blízkého a dát mu radost, je třeba věnovat spoustu osobního času a úsilí najít neobvyklý dárek. Níže jsou zajímavé nápady na dárky, které můžete dát své přítelkyni.

Kreativní polštář s fotografiemi

Proč nepřinesete trochu humoru a zábavy do dárek pro přítele? Polštář s obrázkem své milované osoby nebo vaše společné skvělé fotky potěší hrdinu této příležitosti. Taková věc jistě zvedne náladu narozeninové dívky a stane se stylovým doplňkem jejího pokoje. Neváhejte udělat koláž z výběru herců nebo kreslených postav, které miluje - takový dárek potěší každou dívku.

Legrační tričko

Pokud má narozeninová dívka dobrý smysl pro humor, pak by měl být dar vtipný. K tomu není nutné uspořádat bláznivý vtip, tričko s vtipným nápisem nebo vzorem bude skvělým řešením. Tisk na tkaninu komické fráze, vtipné fotografie přítelkyně nebo úspěšné sestřih s jejím oblíbeným idolem - narozeninová dívka určitě takovou věc rád.

Plaid s rukávy

Navzdory skutečnosti, že praktické dárky jsou často prezentovány ženám ve věku, i mladé dívky budou mít rád útulnou deku s rukávy. Tento neobvyklý dárek zahřeje majiteli zimní večery, protože je tak příjemné sledovat televizi nebo číst s šálkem čaje v rukou. Originální, stylové barvy učiní dárek opravdu příjemným.

Dárkový dojem

Jak prezentovat dárek k narozeninám příteli, aby ji překvapil? Pokud chcete pro svou přítelkyni připravit nečekané překvapení, podejte jí její narozeninový dárek. Můžete si vybrat jednu z tisíců možností - a dát své přítelkyni seskok padákem, předplatné lekce salsy, certifikát pro balení čokolády nebo týdenní kurzy thajských masáží. Je možné si vybrat kupón, který poskytuje několik alternativních možností pro trávení času, z nichž si sama narozeninová dívka může vybrat ten nejžádanější.

Elektronický fotorámeček

Když se objevil elektronický fotorámeček, obvyklá fotoalba a rámečky šly dozadu. Kromě toho, že tento typ fotorámečku bude vítaným a módním dárkem, bude toto zařízení pro ukládání velkého množství fotografií sloužit i jako stylová interiérová dekorace. Pro narozeniny vaší přítelkyně si můžete vybrat model vybavený dalšími funkcemi - MP3 přehrávačem, hodinami, podporou režimu prezentace, kalendáře atd. Vaše fotografie bude vždy před očima.

Možnosti pro levné a zábavné dárky

Jako narozeninová oslava stojí za to, aby přítel, který miluje praktické vtipy a zábavu, dával nějaký vtipný originální dárek. V budoucnu tato věc zvedne náladu a způsobí příjemné vzpomínky na dívku. Skvělé a levné dárky budou:

 • Kytice cukroví, kuličky nebo měkké hračky.
 • Budík uprchlý (vhodný pro narozeninové ženy, které se sotva zvednou z postele ráno).
 • Počítačová klávesnice neobvyklého tvaru nebo barvy.
 • Portrét namalovaný v olejích, nebo zábavná karikatura.
 • Origami nebo spoustu bankovek.
 • Rádiová skladba a pozdravy od hostitelů.
 • Uggy pantofle s legračními vzory nebo ve tvaru zvířecích tváří.
 • Kávu nebo čajový set obsahující nápoje, které přítel ještě nezkusil.
 • Pyžamo s roztomilé panda vzorem nebo tištěné fotografie.
 • Magická koule, která dává všechny odpovědi.
 • Sada pro cvičení carving, s pomocí které dívka může krásně vyzdobit slavnostní pokrmy s různými hvězdami a květinami vystřižené z ovoce nebo zeleniny.
 • Sada pro fondue, která bude tak pěkný doplněk k setkání vašich dívek.
 • Otáčivý fotorámeček ve tvaru krychle, kde si kamarád může dát vaše sdílené fotografie.
 • Sada pro sushi osloví milovníka japonské kuchyně.
 • Masážní plášť nebo masér, který může dívka použít po náročném dni.
 • Přístroj na čištění obličeje neublíží, i když kůže vypadá zdravě - každá dívka musí pravidelně čistit obličej.

Jaký dar udělat to nejlepší přítel to udělat sám

Kreativní jednotlivci se mohou vzdát myšlenky, že v obchodech najdou správnou věc a vyrobí si dárek pro kamaráda. Možná se rozhodnete nakreslit nebo vyšívat krásný obraz pro ni, ubrousek, nebo možná pletený stylový baret nebo vytvořit mini-zahradu v hrnci. Narozeninový dárek pro svého nejlepšího přítele ji nenechá lhostejnou. Chcete-li usnadnit proces vytváření prezentace, měli byste si koupit speciální ready-made schémata nebo sady, které pomáhají procesu tvorby.

Ti, kteří mají nedostatek peněz, mohou šít tašku starých džíny pro přítelkyni, ozdobit si pravidelně zakoupený rám krásně, nebo splétat barevný noční koberec pomocí vícebarevných tkaninových záplat. Jemné věci se získávají pomocí technik decoupage: pomocí této myšlenky můžete proměnit jednoduché věci v neobvyklé, originální dary. A pokud nejsou žádné dovednosti v vyšívání, pak byste se měli pokusit péct lahodný dort pro vaše přítelkyně narozeniny, nebo udělat domácí čokolády, voňavé ruční mýdlo.

Domácí korálky šperky

Pokud je váš koníček beadwork, tak proč ne dělat originální ručně vyráběné šperky pro vaše přítelkyně narozeniny? Zapněte fantazii a vytvořte pro ni krásné náušnice, brož, náramek nebo náhrdelník s použitím brilantních korálků, špendlíků a kvalitního kování. Pokud vás představivost neuspěje, můžete vyhledávat zajímavé, neobvyklé vzory tkaní na internetu.

Topiary papíru

Neobvyklé světlé topiariy - snadné provedení, ale velmi krásná výzdoba místnosti. Technik vytvoří umělý strom velmi, protože si můžete vybrat jednu nebo více možností. Nejjednodušší způsob je opravit papírové květy nebo kávová zrna lepidlem na pěnové kouli. Pak míč sedí na hůl, která je vložena do hrnce naplněného sádrou před tuhnutím. Základ by měl být zdoben umělou zelení nebo konfety.

Sladký bonbón dárek

Candy je základem sladké kytice, která jistě potěší každou dívku. Po obdržení takového narozeninového dárku přítel ocení nejen vzhled kytice, ale i její obsah. Pokud víte, jaký druh sladkostí narozeninová dívka miluje, měli byste si je koupit, jinak si vyberte sladkosti podle svého vkusu. Na počest svátku je lepší kupovat sladkosti dražší, a aby nedošlo ke ztrátě, vyberte si různé typy. Velkým darem bude složení marmelády, karamelu a čokoládových bonbónů.

Foto koláž

Pro narozeniny mé přítelkyně si chci vybrat a připravit speciální dárek (ne bonbón). Proč jí nepřinesete své příjemné vzpomínky? Pokud je vaše přátelství po mnoho let a máte spoustu společných fotografií, objednejte si z tiskárny nebo vytvořte malé album nebo velkoformátovou pohlednici se sdílenými fotografiemi. Vyberte si koláž fotografií pořízených během školních let, v období studentů a společných cest.

Čokoládový plakát

Perfektní dárek pro každou dívku je plakát s čokoládou. Jeho kouzlo spočívá v tom, že je možné vytvořit takový dar vlastníma rukama a vytvoření sladké nástěnné noviny se sladkostí bude trvat jen hodinu. Vyberte si nejchutnější sladkosti v obchodě, umístěte je na plakát, napište na prázdná místa mnoho teplých slov a přání, vložte fotografie - to je originální a nejdůležitější dárek k narozeninám pro vaši přítelkyni.

Video: co dát příteli na narozeniny

Sdílí všechna tajemství s přítelem, protože ona vždy poslouchá a pomáhá, bavte se s ní, ona nám rozumí lépe než ostatní. Proto je při výběru dárek k narozeninám nutné dodržovat některá důležitá pravidla, aby byl dar žádoucí, užitečný a pokud možno jedinečný. Nejdůležitější je, že by měl být upřímně podán a se vším srdcem, pak bude narozeninová dívka spokojena s darem (bonbóny, společné fotografie) a dívka, která ji představila, uvidí šťastný úsměv na tváři milé osoby.

Zanechte Svůj Komentář