Disorm - návod k použití, indikace, analogy a ceny

Dysmenorm pilulky pomohou vrátit pohodlný psychologický stav během menstruace - to je osvědčený nástroj. Příjem podle pokynů pomůže odstranit bolest a snížit závažnost dysfunkčních problémů. Výhodou léčiva v jeho bezpečnosti, protože složky kompozice jsou přírodního původu.

Složení Dysmenormu

Homeopatický lék Dismenorm je komerčně dostupný ve formě bílých (nebo téměř bílých) plochých válcových tablet. Baleno v lahvích z tmavého skla - 80 ks. Složení drogy Dysmenorm:

Složení

Hmotnost, mg

Zadní komorní louka (Pulsatilla pratensis D3)

25

Včelí jed (Apis mellifica D3)

25

Rosemary officinalis (Rosmarinus officinalis D2)

25

Klášterní pepř (Agnus castus)

125

Pomocné složky: monohydrát laktózy, stearát hořečnatý, pšeničný škrob

Farmakologické vlastnosti

Působení Dysmenormu je určeno vlastnostmi jeho složek. Následující látky mají rozhodující účinek:

 1. Agnus castus má specifický účinek na endokrinní a urogenitální systémy, optimalizuje menstruační funkci a stimuluje ovulaci. Vzorec látky ovlivňuje dopaminergní neurony, což vede ke snížení syntézy prolaktinu. Výsledkem je porušení procesů tvorby bolesti, které jsou způsobeny tvorbou prolaktinu v ženském těle před menstruací. Agnus castus normalizuje produkci gonadotropinů a stabilizuje jejich kvantitativní poměry, což vede k odstranění porušení druhé fáze menstruace. Systematické podávání léčiva koriguje hormonální rovnováhu, což vede ke koncentraci estradiolu a progesteronu k fyziologickým normám.
 2. Apis mellifica má vliv na přední sektor hypofýzy, který pomáhá regulovat folikuly stimulující a luteinizační hormony a reguluje funkci vaječníků. Složka má pozitivní vliv na krevní cévy, nervový systém, sliznice a stabilizuje hladinu estrogenu v ženském těle.
 3. Pulsatilla pratensis a Rosmarinus officinalis značně usnadňují pohodu v období před menstruací, zmírňují závratě a bolesti hlavy, normalizují menstruační cyklus. Složka pomáhá zkrátit dobu menstruace.

Aplikace Dysmenorm

Lék je předepsán v gynekologii pro léčbu bolestivých stavů zánětlivého původu. Návod k použití Dysmenorm uvádí důvody žádosti:

 • léčba algomenorrhea - bolestivé projevy během menstruace;
 • pro léčbu amenorey (dysfunkční problémy menstruačního cyklu);
 • Kurz usnadňuje premenstruační syndrom a zlepšuje jeho rytmus;
 • hormonální nerovnováha u pacientů všech věkových skupin.

Jak užívat přípravek Dismenem

Dysmenorm se užívá každý den (jednou) půl hodiny před jídlem. Dávka nepřekročí dvě tobolky (1-2 kusy). Tablety jsou určeny pro pomalou absorpci, polykání celé je kontraindikováno.

Délka kurzu je nejméně tři měsíce.

Další povolení je platné se souhlasem odborníka.

Interakce s léky

Lék patří do kategorie homeopatických léků, pro které neexistují předpisy, které by zajišťovaly povinný výzkum na téma drogových interakcí. Vzorce homeopatických léků jsou podle recenzí vysoce bezpečné pro lidské tělo.

Nežádoucí účinky Dysmenorm

S výhradou jmenování Dysmenormu podle lékařských indikací a obdržení dávek předepsaných lékařem neexistuje riziko nežádoucích účinků. Ve velmi vzácných případech může dojít ke krátkodobému zhoršení celkového stavu. V tomto případě se doporučuje pozastavit vstup do konzultace s lékařem.

Kontraindikace

Před rozhodnutím o přijetí finančních prostředků by měla věnovat pozornost seznamu kontraindikací. Důvodem zákazu jsou okolnosti:

 • nedostatek laktózy;
 • nesnášenlivost na včelí jed;
 • těhotenství (riziko vzniku abnormalit plodu);
 • kojení;
 • s opatrností: u celiakie (způsobené pšeničným škrobem).

Podmínky prodeje a skladování

Lék se prodává v lékárnách na předpis. Skladování se provádí při teplotě 15-25 ° C, mimo dosah dětí, suché místo.

Doba použitelnosti je pět let.

Cena

Cena tablet Dismenorm je určena cenovou politikou řetězce lékáren (přirážka, náklady na obchod). V Moskvě a moskevské oblasti je lék dostupný za následující ceny:

Distributor

Náklady, str.

Lékárny Stolichki

505

Apteka.ru

569

Lékárna Neo

515

Eapteka.ru

581

Piluli.ru

619

Wer.ru

506

Video

Zanechte Svůj Komentář