Bile Fluffy: triky a triky s hračkou

Pokud chcete potěšit své dítě novou zábavou, naučte se hrát s načechraným Bailem - to je legrační věc spojená s rybářským vlascem, který shromáždil spoustu pozitivních recenzí na internetu. „Magický červ“, ke kterému je k čenichu připevněna průhledná nit nebo rybářská šňůra, nejenže vypadá roztomilý, ale také pomáhá brát dítě a rozvíjet jemné motorické dovednosti. Podrobné pokyny lze snadno nalézt na internetu.

Co je Bile Fuzzy?

Hračka Bile je kouzelná a originální hračka na rybářském vlasci z měkké, světlé načechrané nebo vlněné tkaniny. S ním můžete zobrazit triky a triky. Tvar červu Bail vypadá opravdu jako housenka, i když to někteří nazývají malým krokodýlem s plastovýma očima. Zatímco dělá triky, oči běží a iluze je vytvořena, že vtipná hračka ožívá. Existuje mnoho barev, takže si můžete vybrat měkký přítel pro každý vkus.

Vymyslel tuto populární hračku na začátku nového tisíciletí ve Spojených státech. V roce 2005 se na policích Ameriky objevila neobvyklá hračka Magic Worm, která však mezi kupujícími nevyvolávala žádný zájem. Teprve o deset let později získal popularitu nejen magický červ, ale i mezi dětmi, ale i mezi dospělými.

Nyní hlavním výrobcem a dodavatelem kauce Fluffy je Čína. Některé ruské a ukrajinské společnosti zvládly výrobu této hračky, jen jinak se nazývá „Magic worm“, „Miracle-magician“, „Dodger“. Můžete si koupit roztomilý červ v obchodě nebo objednat on-line za dostupnou cenu. Přesná cena závisí na výrobci.

Jak to funguje

Tenká průhledná rybářská šňůra je připevněna k čelu červu, druhý konec je připevněn k lepenkovému navijáku. S pomocí této linky a běh načechraný červ. Optimální délka rybářského vlasce je od prostředního prstu až k ohybu lokte. Cívka se schovává za dětský pás nebo se jednoduše připevňuje k oděvu na úrovni pasu a pokračuje k trikům: dítě je může provádět sám nebo za pomoci rodičů.

Vzhledem k téměř neviditelnému vlasci a jeho napětí, když se pohybujete rukama, vzniká iluze „oživeného“ červa. Fluffy Bayla běží kolem jeho rukou, skáče z ramene na rameno, stoupá do sklenice, skrývá, flirtuje a plachý. Pokud máte k dispozici dobrý fotoaparát, vezměte si vtipné fotografie jako památku na památku.

Jak používat

Chcete-li pochopit, jak používat Bile Fluffy, bude moci každý - dítě i dospělý. Odpověď je jednoduchá: "spiknutí ruky a žádný podvod." Od prvního okamžiku nikdo nebude moci provádět triky chytře, ale s trochou trpělivosti a tréninkem můžete rychle zvládnout jednoduché triky. Všechny úspěchy závisí na rychlosti a hbitosti. Pro začátečníky si můžete vyzkoušet nejjednodušší triky.

Takový dárek si můžete koupit pro dítě jakéhokoliv věku, je však nepravděpodobné, že to ocení malé dítě. Optimální věk pro zahájení takových her je 4-5 let. Zároveň se rozvíjejí jemné motorické dovednosti, takže novinka bude nejen zajímavá, ale také užitečná (odborníci si všimnou přímé vazby mezi motorickými dovednostmi a rozvojem řečových center).

Triky s Bile Fuzzy

Čím zkušenější je kouzelník, tím složitější triky s jednoduchou hračkou, se kterou může přijít. Kouzelný červ je schopen: jeho hlavními rysy jsou iluze běhu, iluze pohybu a iluze flexibility. Dokonce i ten, kdo v rukou držel takovou zvědavost, se ho bude moci pokusit přinutit k pádu a plazení: tajemství je jen v rychlosti pohybu prstů.

Trik 1

Pokuste se vytvořit iluzi, že hračka Fluffy běží přímo u vás. Za tímto účelem položte ruce před sebe tak, aby lano nebo vlasce byly před vámi na dlaních mezi ukazováčkem a palcem. A jen odevzdat. Pak můžete úkol zkomplikovat a pokusit se Fuzzy Bile protáhnout prsty.

Trik 2

Vezmeme linku a projdeme mezi prsty. Provádíme-li čáru, dosáhneme toho, že se červ posunul mezi prsty obou rukou. Tento trik můžete zkomplikovat: projít lanem mezi prsty jedné ruky, otočit kartáčem a pak hodit čáru mezi prsty druhé. Pohybem rukou z těla dopředu a dozadu vytváříme iluzi pohybu.

Trik 3

Chcete-li vyzkoušet více chytrých triků s Bile Fuzzy, budete potřebovat další položky: dvě plastové brýle (je nežádoucí používat skleněné brýle, mohou zlomit a zranit dítě). Algoritmus hry je:

  1. Vezměte červa a dejte ho do sklenice.
  2. Sklenice uspořádejte tak, aby bylo jedno sklo o něco vyšší než druhé.
  3. Zvedněte sklenici s načechraným, místo druhého skla.
  4. Kvůli napětí rybářského vlasce vzniká iluze, že pružný načechraný červ sám skočí ze skla na sklo.

Bail fluff pro děti

Je těžké překvapit moderní děti něčím, ale tato hračka je příjemná pro všechny děti. Další červ je vhodný: hrát si s ním, dítě se učí, jak provádět triky, rozvíjet jemné motorické dovednosti rukou a prstů. Kromě toho bude hra s Bile Fuzzy vyžadovat rozvoj agility a trpělivosti, fantazie a logického myšlení.

Pokud dítě vezme červ s ním do mateřské školy nebo školy na dovolenou, i ty nejjednodušší triky slibují, že bude vrcholem programu. Když se do hry zapojí ostatní děti, bude čas uspořádat soutěže mezi pestrobarevnými červy.

Kouzelný červ "Fluffy Bayla"

Cena za Bile Fuzzy

Je těžké přesně říct, kolik Bail's Fluffy stojí: cena hračky záleží na výrobci a obchodě, kde jej budete kupovat. Najít zvíře může být v stánku v podchodu a v drahém nákupním centru. Můžete přejít k přibližnému výkonu.

Kde nakupovat (Moskva) Náklady na
Internetový obchodod 15 do 150 rublů
Síťový dětský obchodod 250 do 500 rublů

Video

Recenze

Eugene 30 let

Koupil jsem to děťátko. Tato hračka je mnohem lepší než jakékoli miniaplikace. Hostitelka festivalu ukázala, jak se používá, synovi se to líbilo. Pak požádal, aby si koupil další. Nyní soutěží s přáteli, kteří mají lepší triky. Pracují několik hodin, navzájem se chlubí. Uspořádejte soutěže a soutěže. Navíc cena hračky není drahá a má z ní prospěch. Ano, a pěkná hračka, ne děsivá, neškodná.

Alexander 27 let

Syn viděl přítele. Také chtěl. Proč? Hračka není drahá a zábavná. Syn je konečně rozptýlen od svého tabletu. Během dne trénuje, učí, sleduje instrukce na internetu, pokouší se: stal se skutečným kouzelníkem! Teď je to nejoblíbenější mezi hračkami pro děti, myslím, že se nám podaří najít více využití.

Catherine 23 let

Hračka je nová a neobvyklá. Iluze pohybu vzniká přímo. Řádek je tenký, je téměř neviditelný, pokud rychle projdete, můžete vidět, že červ prochází sám. Ukazuji dětem, že mohou pozorovat po dlouhou dobu, aniž by byli rušeni. Pomáhá soustředit pozornost na maličkosti, všimnout si, jak se tento trik provádí. Ano, jen uklidněte nervy, je to velmi pěkné a měkké.

Zanechte Svůj Komentář