Držák pro mikrovlnnou troubu na zdi

Výrobci mikrovlnných pecí si navzájem konkurují v originalitě a stylu. Zařízení je vyrobeno s odlišným designem, typem ovládání a hloubkou komory, ale rozměry mikrovlnné trouby jsou těžkopádné. Moderní prostory v kuchyni nabízejí prostor pro montáž sporáku na svislý povrch.

Varianty a princip působení držáků pro mikrovlnnou troubu

Suspenze pro mikrovlnnou troubu je tvořena dvěma rohy z kovu. Na jedné straně jsou otvory pro upevnění mikrovlnné trouby na stěnu. Druhý roh je stojan na vybavení. Lze ji prodloužit působením vodítek nebo mít pevnou délku. Mezi strukturami nejsou žádné významné rozdíly. Konstrukce různých držáků a způsob montáže na zeď.

Jak vybrat držák pro mikrovlnnou troubu

Po absolvování trhu komponentů pro mikrovlnné trouby pro domácnost lze najít mnoho návrhů od známých značek. Nicméně, při výběru držáku pro mikrovlnnou troubu na zdi, měli byste věnovat pozornost nejen výrobci. Hlavní roli hrají technické vlastnosti výrobku. Nejprve je nutné zvolit velikost držáku tak, aby odpovídal velikosti vozidla. Hloubka mikrovlnné trouby by měla odpovídat délce rohu a ustupovat ze stěny.

Pak je třeba vzít v úvahu zatížení pece, aby nedošlo k ohrožení domácnosti. Jakou váhu drží držák a upevňovací prvky na obalu. Dále, při výběru držáku na zdi, musíte zvážit následující parametry:

  • barva (od bílé po ocel);
  • schopnost řídit vzdálenost mezi rohy;
  • pevnost upevnění;
  • výrobce.

Jak pověsit mikrovlnnou troubu na zeď

Než opravíte mikrovlnnou troubu, musíte si vybrat správné místo. Máte-li malé děti, můžete zvážit možnost zasouvatelných spojovacích prostředků v kuchyňské skříňce. Pokud to není možné, můžete držák mikrovlnné trouby zavěsit na zeď takto:

  1. Prodám šrouby, které podporují váhu vašeho návrhu. Výhodným materiálem je ocel.
  2. Rozhodněte se na místě. Umístěte konstrukci mimo plynový sporák a dřez.
  3. Změřte šířku techniky. Tužkou označte tuto vzdálenost na zdi.
  4. Vrták provede na označených místech čtyři drážky. Do otvorů, do kterých se zašroubují šrouby, vyražte plastové hmoždinky. Zašroubujte rohy držáku pomocí šroubů, umístěte na ně mikrovlnnou troubu.

Kde koupit a kolik jsou nástěnné držáky

Chcete-li koupit nástěnný stojan pro mikrovlnnou troubu dnes není těžké. Velký sortiment z nich prodává všechny prodejny, které realizují mikrovlnné trouby. Je snadné objednat držitele na internetu, ale je vhodné pečlivě prostudovat technické vlastnosti dílů. Průměrná cena těchto komponentů pro mikrovlnnou troubu je od 800 do 1300 rublů, v závislosti na modelu, výrobním materiálu, značce.

Video: jak udělat montáž pro mikrovlnnou troubu vlastníma rukama

Hodnocení zákazníků

Nikolay, 42 let

Udělal jsem si na stěně mikrovlnný držák pomocí tří nábytkových panelů a jednoho pruhu o průměru 22 milimetrů a délce 2, 2 m. Pro upevnění se používají kovové spojky příruby (16 ks). Fixace proběhla pomocí rohů pro stěnové konstrukce. "Domácí" dopadlo krásné a spolehlivé.

Jurij, 26 let

Nástěnný stojan pro mikrovlnnou troubu v mé ruské společnosti Holder. Charakteristickým znakem konzoly je posuvné rohy, které lze nastavit na šířku kamen tak, aby nevyčnívaly. Instalace tohoto modelu nezpůsobila žádné potíže a trvalo mi 10 minut, protože mu byly poskytnuty podrobné pokyny.

Svetlana, 30 let

Když zakoupili mikrovlnnou troubu, ukázalo se, že tam není místo, kam by to bylo možné. Manžel nabídl, že koupí kovové držáky, ale to se také stalo problémem, protože v obchodech se prodávaly pouze kovové předměty a potřebovali jsme bílé. Jako výsledek, bílé hory od Larvij byly nalezené na internetu. Na naší bílé stěně nejsou vůbec vidět.

Zanechte Svůj Komentář