Zeštíhlení z Ksenia Borodina

Známý televizní hostitel televizního projektu „Dom-2“ ohromil její fanoušky tím, jak rychle se dostala po porodu: za 2 měsíce se jí podařilo ztratit více než 16 kg. Takový ohromující výsledek vedl k pomluvám o způsobu, jakým mediální osoba ztrácí váhu. Pro rozptýlení spekulací, vedoucí odhalil své tajemství. Dieta Ksyusha Borodina se okamžitě stala velmi populární. Pojďme se podívat, jaké jsou principy starověkého jídla.

Jak tenká Ksenia Borodina

Jak sama dívka říká, zásadní rozdíl mezi fotografií před a po je výsledkem tvrdé práce. Nízkokalorická dieta v průměru pomáhá odstranit 3 až 5 kg týdně. Tento účinek je možný s přísným dodržováním stravy. Tajemství úbytku hmotnosti Xenia Borodina spočívá v následujících pravidlech:

 • více pohybu;
 • odstranit sladkou mouku;
 • pít více tekutin;
 • Menu by mělo být založeno na nízkokalorických potravinách.

Co je dieta vousů

Snížení hmotnosti je dosaženo díky maximálnímu snížení kalorií ve stravě. Metoda hubnutí Xenia je založena na okurkách: denně je dovoleno jíst až 2 libry čerstvé zelené zeleniny. Kromě toho je dovoleno jíst 1 vařené vejce a nějaké libové maso. Saláty jsou oblečené se zakysanou smetanou nebo citronovou šťávou. Úplně vyloučena sladká a sladidla. S dovednou kombinací produktů, může okurka dieta zahrnovat vynikající a pestrá jídla, takže byste se neměli bát, že budete muset jíst jen zeleninu na týden.

Dietní menu okurky

Dieta od Xenia Borodina pomůže obnovit krásu a zdraví těla. Protože základ stravy sestává z čerstvých okurek, tělo je očištěno. Výrobek je bohatý na vitamíny, ale zároveň má nízký obsah kalorií. Na snídani se můžete najíst kousek celozrnného chleba a 1-2 zelené zeleniny. Pro pozdní večeři, musíte také jíst 1 čerstvé okurky. Pokud jde o zbytek jídla, jsou rozmanitější.

 1. Oběd: zeleninová polévka + jablko / 100 g libového masa + zeleninový salát nebo příloha z obilovin.
 2. Oběd: pomeranč / jablko / hruška.
 3. Večeře: salát (okurky a zelené) s citronovou šťávou + 20 g tvrdého sýra / vejce.

Výživový program Stoupáme do týdne

Součástí komplexu je sada nádobí ve formě suchých směsí. V malém kufru, kupující dostane vyvážené menu, které zahrnuje první, druhé kurzy, dezerty a nápoje. Jídlo je rozděleno do 5 recepcí, aby nedošlo k přetížení trávicího traktu. Všechna jídla jsou nízkokalorická, takže proces hubnutí. Výhodou této metody je, že absolutně nepotřebujete vařit: nalitím směsi vroucí vody, můžete si vychutnat lahodný oběd nebo večeři. Kromě toho, cena souboru demokratických.

Výrobci tvrdí, že tento komplex je pro zdraví neškodný, pomáhá se zbavit 4 kg po 7 dnech. Je třeba mít na paměti, že "zhubnout v týdnu" má takové kontraindikace:

 • onemocnění gastrointestinálního traktu;
 • rakovina;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • Děti do 18 let nejsou povoleny.

Video: Dieta Ksenia Borodina

Recenze

Anna, 25 let: Jíst prakticky jen okurky je výsměchem těla. Na dietě, kterou jsem sotva trval 2 dny, jsem neustále cítil hlad. Tato metoda hubnutí rozhodně není pro mě. Je lepší dodržovat správnou výživu nebo sedět na dietě bez sacharidů. Přinejmenším se nemusíte vyčerpávat hladem.

Oksana, 28 let: Strava z Ksenia Borodina mi pomohla zbavit se 7 kg za měsíc. Sedět na něm je velmi obtížné, ale nakonec si na to zvyknete. Nebojte se, že celý měsíc bude muset jíst nějaké okurky. Pokud se naučíte počítat kalorií, pak z povolených produktů se vymyjí vynikající polévky a saláty. Strava je opravdu účinná, často ji doporučuji svým přátelům.

Marina, 46 let: Po přečtení pozitivních recenzí jsem si v lékárně koupila „Pěstujeme s masem“. Tato chemie funguje, ale je obtížné mít suché směsi po dobu jednoho měsíce. Některá jídla jsou velmi bez chuti a daleko od jejich originálu. Po dobu 2 týdnů používání bez fyzické námahy se mi podařilo vyhodit 5 kg. Metoda je zajímavá, ale ne pro běžné použití.

Zanechte Svůj Komentář