Při ztrátě nebo krádeži vyhledejte telefon Samsung. Samsung telefon vyhledává podle satelitu, IMEI a přes počítač

Tato společnost je velmi populární mezi uživateli, to vážně soutěží s Apple a dokonce i problémy s nejnovějším modelem Galaxy Note 7 neodradily lidi od nákupu těchto telefonů. Pokud jste ukradli nebo ztratili svůj přístroj, existuje několik způsobů, jak najít ztracený Samsung. Pro vyhledání zařízení můžete použít nástroje Samsung nebo Android.

Jak najít telefon Samsung

Tvůrci mobilních a operativních vývojářů pro ně se snaží co nejvíce chránit majitele před krádeží. Vyhledávání telefonu Samsung lze provádět pomocí několika funkcí za předpokladu, že je stále zapnutý. Společnost například vyvinula speciální službu pro všechny majitele společnosti Samsung, kteří pracují prostřednictvím účtu na webových stránkách společnosti.

Další úrovní ochrany je účet Google, který je vývojářem systému Android. To je další možnost vyhledávání zařízení, pokud jste ztratili buňku. Pokud je mobilní telefon vypnutý, měli byste požádat o pomoc vymáhání práva. Policie může požádat provozovatele, aby vyhledal přístroj. Společnost je povinna pomáhat při krádeži.

Najít Samsung podle účtu

To je první věc, kterou potřebujete vědět, pokud máte zájem o to, jak sami najít Samsung. Jedná se o interní firemní službu pro vyhledávání zařízení, která fungují prostřednictvím účtu Samsung. Všichni uživatelé by měli projít nastavení v účtu Samsung. Pokud postupujete poprvé, musíte provést jednoduchou registraci. Poté se v automatickém režimu zapne funkce dálkového ovládání zařízení. Prostřednictvím počítače z účtu můžete:

  • blokovat zařízení;
  • zapnout signál v plné hlasitosti;
  • zobrazit na mapě poslední určené umístění miniaplikace;
  • zcela odstranit veškerý obsah z paměti (obnovit po nefunguje).

Aplikace "Samsung účet" na telefonu

Najděte telefon Samsung přes satelit online

Když je zařízení odcizeno, zjištění, že Samsung je obtížnější. Útočníci často vypínají zařízení, vyjímají kartu SIM, takže není možné nastavit pozici zařízení na kartě číslem karty. V takových případech je jedinou cestou, jak vyhledat pomoc od policie. Musíte napsat příkaz a zadat číslo IMEI zařízení.

Mělo by být přepsáno předem, pod baterií je třeba 15 číslic. Můžete to také často vidět na telefonní liště. Na tomto jedinečném sériovém čísle se na žádost orgánů činných v trestním řízení může mobilní operátor pokusit sledovat i vypnutou buňku. Systém zobrazí na mapě poslední určené umístění zařízení. Další vyšetřování provádí policie, která jednotku poté vrátí. Pokud byl nalezen v místě bydliště oběti, čelí trestu za falešné zacházení.

Najít účet od společnosti Samsung

Existuje další způsob, jak najít účet Samsung podle účtu Google. Každý, kdo používá telefony v systému Android, může propojit účet Google s mobilem. To vyžaduje v tomto systému účetnictví. Pak byste se měli přihlásit z buňky. Přejděte do nastavení modulu gadget, vyberte část Účet, klikněte na nápis Google a zadejte údaje z účtu. Poté se na všech zařízeních s verzí Android 5 a vyšší automaticky aktivuje dálkové ovládání. Každý, kdo má mladší operační systém, by měl jít do sekce „Správa“ a aktivovat tuto funkci.

Pokud je váš mobilní telefon odcizen nebo ztracen, můžete zařízení vzdáleně ovládat prostřednictvím služby Google. Hlavní podmínkou je, že musí být stále povolena. Pomocí této metody můžete v buňce vybrat následující akce:

  • blokovat zařízení;
  • vydávat signál při plné hlasitosti;
  • nastavit zprávu s žádostí o vrácení za poplatek;
  • zobrazit polohu na mapě;
  • vymazání všech dat ze zařízení.

Video: Společnost Samsung prohledává stránky

Zanechte Svůj Komentář