Jak Elena Vaenga ztratila váhu: dietní menu, foto před a po

Ve světě show businessu je zpěvačka Elena Vaenga prominentní postavou a nejen svým hlasem. Nádherné formy byly vždy součástí jejího obrazu, nikdo neslyšel, že by celebrita zhubla. Všechno to začalo kvůli náznakům jejího manžela a její argument s režisérem se stal konečnou motivací pro hubnutí. V důsledku toho zvítězila nad svým kolegou a vlastní váhou. Zpěvačka Vaenga ztratila váhu a začala jíst na novém receptu ze speciálně vyvinuté stravy.

Jak moc tenký Vaenga

Výška hvězdy ruského chanson Elena Vaenga je 177 centimetrů. Brzy bude mít 40 let. V nedávné minulosti bylo těhotenství a porod, který nemohl ovlivnit postavu. Před úbytkem tělesné hmotnosti vážila asi 85 kilogramů, což z ní učinilo velmi svěží. Poté, co Vaenga seděla na nové dietě po dobu jednoho měsíce a zároveň pokračovala v koncertech, začala na její adrese slyšet překvapené komentáře o tom, jak tenká se stala. Podle různých pramenů se zpěvákovi podařilo ztratit 10 až 15 kilogramů, což na obrázku není možné pozorovat.

Jak tenká Vaenga

Zpěvák přiznává, že tento pokus o zhubnutí nebyl první, ale všechny předchozí diety byly příliš hladové a vyčerpávající, což vedlo, jako je tomu u mnoha, ke skupině kil. Tentokrát bylo v sázce příliš mnoho, takže se zpěvák rozhodl zaujmout jiný přístup ke ztrátě váhy. Obrátila se na specializovanou kliniku, kde odborníci na výživu vyvinuli dietu speciálně pro ni. Elena přiznává, že jíst novým způsobem nebylo tak těžké. Necítila neustálý pocit hladu, a tak se jí podařilo zhubnout.

Dieta Eleny Vaengové

Hlavní tajemství úbytku hmotnosti Vaengi zahrnovalo všechna pravidla racionální výživy a jsou v moci každého z nás. Ze své stravy vyloučila mastné a smažené potraviny, mouku a sladkosti. V tomto případě menu zůstalo masné výrobky, sladkosti, ale jen zdravé. Dietní jídla se v něm objevila a tvrdé „ne“ bylo řečeno škodlivému občerstvení. Byly vyžadovány fyzické aktivity. Jako sport, Vaenga raději plavat v bazénu. Díky těmto pravidlům měla Elena Vaenga dostatek síly na koncerty, přiznává, že se cítila plná a pevně se pohybovala směrem k cíli.

Pravidla

Žádná dieta není kompletní bez přísných pravidel, která musí být dodržena, jinak nebude možné zhubnout. Elena Vaenga ztratila váhu, následovala je jen. Nejtěžší bylo odmítnout všechna zdravá a příliš kalorická jídla. Zbytek dietních pravidel je následující:

  • Tuky, smažené by měly být zcela vyloučeny ze stravy.
  • Je nutné jíst v malých porcích 4x denně.
  • Večeře by měla projít až do 19 hodin a po žádné snacking. Nejlepší je omezit příjem potravy po 16:00 a ošetřit zeleným nebo jiným bylinkovým čajem, do kterého můžete přidat lžíci medu.
  • Je nutné omezit konzumaci alkoholu, zejména nápojů s vysokým obsahem kalorií, kávy, cukru, aby přestali kouřit. S poslední podmínkou zpěvák také zvládl.
  • Večer každého dne zpěvačka Vaenga napsala všechno, co jedla, takže se okamžitě ukázalo, co je zbytečné a co by mělo být příště zlikvidováno.

Menu

Ať už padla na stůl Elena Vaenge, muselo to být nízkokalorické - další tajemství toho, jak zpěvačka zhubla. Malé porce, které obsahují stovky kalorií, jako například pečivo, byly zcela vyloučeny. Dlaň mezi pokrmy byla dána různým obilovinám, zejména dýně, a také pohanka, rýže a ovesné vločky k snídani. Vaření na oběd může být čočka a fazole, dietní polévky. Každý den jsem musel vypít několik sklenic vody - další tajemství toho, jak zhubla.

Maso nezmizelo ze stravy z Vaengy, ale zpěvák měl možnost jíst pouze filety s nízkým obsahem tuku a ne více než 200 gramů denně. To bylo doprovázeno velkým množstvím zeleniny ve formě salátů nebo dušeného gulášu. Většina ve stravě byla zelí, rajčata, mrkev, okurky, ovoce s nízkým obsahem kalorií. Bylo dovoleno jíst med, sušené ovoce, jako jsou sušené meruňky a švestky, ořechy, ale nejpozději do 16 hodin. Příležitostně si Vaenga dovolila jíst kus tmavé čokolády.

Foto před a po hubnutí

Video: jak tenká Elena Vaenga

Zanechte Svůj Komentář