Biowave vlasy ve velkých kroutí doma. Prostředky pro domácí biowave, foto před a po, recenze

Sny o krásné svěží kudrnaté vlasy navštíví mnoho žen. Vždy chceme mít to, co nemáme. Díváme se s závistí na dívky s elegantními kadeřemi, bujným stylem a hořkostí, že můžeme dosáhnout stejného efektu pouze každodenním stylingem pomocí curlingu nebo natáčky. Je ale snadné získat účes svých snů, stačí se odevzdat do rukou zkušeného mistra, který vyrobí kvalitní vlasovou biovlnu.

Co je to biovina

Obvyklá ztráta popularity je nahrazena novými, šetřícími technologiemi. Biochemická technologie byla vynalezena již v roce 1999, každý rok doplňuje své řady všemi novými obdivovateli. Hlavním rysem bioviny je, že je považován za podmíněně neškodný, jemný a dokonce prospěšný pro vlasy.

Chemická směs aplikovaná na prameny během procesu biovln (jinými slovy biologické nebo biochemické zvlnění) neobsahuje žádné složky, které jsou zdraví škodlivé, jmenovitě čpavek, peroxid vodíku a kyselina thioglykolová. Jeho hlavní složkou, účinnou látkou, je cysteamin hydrochlorid, který je ve struktuře podobný proteinům obsaženým ve struktuře vlasů. Má blahodárný vliv na stav vlasů, po udržení přirozeného lesku, jemnosti a pružnosti vlasů.

Pouze přísné dodržování technologie postupu a rukou zkušeného mistra nemůže poškodit vlasy, nenarušit jejich strukturu nebo je spálit. Někdy kadeřníci doporučují dívky s poškozenými vlasy kombinovat biochemii s postupem strukturální obnovy vlasů. Křehké suché vlasy získají nejen krásné kadeře, ale i lesk, stanou se měkkými a učenými.

Pokud stále přemýšlíte o tom, zda stojí za to dělat biovinu, zde jsou některé skutečnosti ve prospěch tohoto postupu:

 • Biovlnky budou vaše představy kardinálně měnit, přinášejí vzpomínky na romantiku, český luxus, eleganci;
 • Tento postup nezkazí vaše vlasy a tenké neživé prameny dodají chybějícímu objemu, pompě;
 • Biochemical perm pomáhá zbavit se přebytečných mastných vlasů;
 • Už nebudete muset dělat styling každý den s nedostatkem času, stačí si umýt vlasy, osušit je ručníkem, aplikovat balzám a nechat uschnout bez vysoušeče vlasů - krásně uspořádané kadeře jsou zaručeny.

Jak udělat biovinu doma (technologie)

Biowave v kosmetických salonech je drahý postup, takže některé holky se přizpůsobily k tomu, aby ho prováděly samy doma. Pokud chcete experimentovat tím, že děláte perm doma, pak si nejdříve vyberte kvalitní nástroj. Upřednostňujte známé firmy, osvědčené výrobce. Budete potřebovat nejen curlingovou kompozici, ale také šampon-krém, kondicionér-ekvalizér, stejně jako neutralizátor. Všechny fondy musí být stejné firmy, není třeba míchat komponenty od různých výrobců.

Tip: Jděte na konzultaci se zkušeným kadeřníkem. Poraďte se s ním na úkor výběru správného výrobku, vhodného pro strukturu a stav vašich vlasů. Konečný výsledek závisí na správné volbě kulmy.

Chcete-li vyrobit biovinu doma, použijte:

 • Chemické činidlo;
 • Cívky požadovaného průměru (pokud chcete získat malé kadeře, použijte malé cívky, a pokud chcete mít velké kadeře, budete potřebovat velké cívky);
 • Malé pěnové houby - 2 ks;
 • Nádoba pro míchání složek skla, plastu nebo keramiky;
 • Ochranné rukavice na ruce;
 • Hřeben s jemným plastem;
 • Ručník;
 • Malá čepice;
 • Barber mys pro oblečení.

Před zahájením zákroku se ujistěte, že nejste alergičtí na některou ze složek přípravku. Naneste malé množství kulmy na zápěstí, namočte po dobu 10-15 minut, opláchněte. V případě alergií se kůže zčervená a dochází k podráždění. Použití takového prostředku je zakázáno.

Technologie krok za krokem:

 1. Umyjte si vlasy speciálním šamponem, který byl zakoupen v sadě s perm. Šampon lehce nadzvedne vlasovou kutikulu, čímž se zvýší efekt zvlnění.
 2. Blot prameny s ručníkem, ale není suché je důkladně. Musí zůstat mokré.
 3. Hřeben. Po celé délce aplikujte malé množství biovlny.
 4. Rozdělte vlasy do několika částí: horní okcipitál, dolní okcipitál, boční části, časové části.
 5. Střídavě pevně navíjejte všechny vlasy na cívkách, tahejte za prameny a vytvářejte napětí. K dosažení stejnoměrného výsledku je nutné provést rychlé zkroucení.
 6. Pomocí pěnové houby navlhčete prameny ovinuté na cívce biovlnným roztokem. Tento krok je nesmírně důležitý, je nutné opatrně navlhčit prameny tak, aby tekutina z cívek lehce stékala.
 7. Nasaďte si kadeřnický klobouk.
 8. Udržujte 15 až 25 minut. Po 7-10 minutách odviňte jeden pramínek cívky, zkontrolujte stav kudrlinky: zachová si požadovaný tvar, jaký je jeho průměr. Z těchto ukazatelů se řídí další doba postupu.
 9. Jakmile je požadovaný čas udržován, důkladně opláchněte hlavu důkladně teplou vodou, aniž byste odstranili cívky, prameny by měly zůstat zkroucené.
 10. Pomocí druhé pěnové houby naneste na zkroucené vlasy 1/3 části neutralizátoru. Držte ho po dobu 10-15 minut.
 11. Opatrně odstraňte cívky. Naneste zbývající množství neutralizátoru na kadeře. Držte to dalších 5 minut.
 12. Kadeře umyjte teplou vodou.
 13. Naneste speciální nesmazatelnou kondiční směs.
 14. Suché vlasy přirozeně.

Biowave dokončena!

Jak dlouho biovina funguje?

Jak dlouho trvá výsledek od zákroku závisí na správném výběru chemického činidla, velikosti získaných kudrlinek, stavu a struktuře vlasů. Účinek trvá průměrně 3-6 měsíců. Je třeba poznamenat, že s biochemickým curlingem nedochází k prudkému přechodu mezi zvlněnými zámky a dospělými vlasy. Hranice je vymazána, styling vypadá přirozeně. Chcete-li vždy zářit s čistými kadeřemi, je doporučeno, aby se jemný kadeř dvakrát nebo třikrát ročně.

Přehled biovlnných výrobků a přípravků

Twisty by RICA

Moderní nástroj pro měkké vlasy. Jedinečné složení, které nemá žádné analogy. Složky produktu vyplňují strukturu vlasů hedvábnými proteiny, přirozenými aminokyselinami založenými na komplexu rostliny. Dostanete nejen krásné kadeře, ale dobře upravené a zdravé vlasy. Mezi složkami léčiva chybí kyselina thioglykolová, amoniak, peroxid vodíku.

Účinné látky: bambusový extrakt, extrakt pšeničného proteinu.

ISO

Lék je považován za nejprodávanější prostředek mávání na světovém trhu. Přípravek obsahuje analog cysteinu - Isoamin, látku, která proniká hluboko do vlasové struktury bez zvedání kůžičky. Vzhledem k absenci mezi složkami váhových hydratačních přísad je dosaženo vynikajícího výsledku z texturování vlasů.

Další akce: lék provádí komplexní intercelulární obnovu vlasů, posiluje vodíkové sloučeniny uvnitř vlasů.

Mossa

Italský výrobek, který aktivně používají kadeřníci ve většině kosmetických salonů. Mossa mává s lékem nejen vytváří krásné přírodní kadeře, ale také udržuje přirozenou barvu vlasů, zdůrazňuje jeho jas, kontrast. Účinek postupu je srovnatelný s výsledky klasického perm.

Další účinek: vlasy získávají účinek kondicionování.

Péče o vlasy po biovlně

 • Během prvních 3 až 5 dnů po biochemickém curlingu se doporučuje vyhnout se mytí vlasů.
 • Je povoleno provádět zbarvení nebo zvýraznění nejdříve dva týdny po biovlně.
 • Při česání nepoužívejte masážní kartáče, jinak vlasy získají přebytek nádhery, kudrlinky budou vypadat neopatrně a nestrukturovaně. Dávejte přednost hřebenům s jemnými zuby.
 • Při mytí vlasů používejte šampony obsahující silikon, abyste zabránili zasychání vlasů.
 • Po biowave, nezapomeňte použít vlasy masky obnovit poškozené kadeře.

Recenze biowave

Anastasia: - Pracuji jako kadeřník, vždy používám Mossovu biovinu a doporučuji ji všem. Nikdy nebyly žádné stížnosti, všichni klienti jsou s výsledkem spokojeni. Účinek je dokonale zachován, jak na dlouhých, tak i na oslabených vlasech střední délky.

Alexandra: - A vůbec jsem neměl rád biochemické mávání. Je nemožné rozčesávat si vlasy, v různých směrech. Měly by to být jen mokré vlasy, od nich začne vydávat nepříjemný silný chemický zápach. Dalo spoustu peněz, efekt - nula. Přemýšlel nad narovnáváním.

Olga: - Už tři roky dělám biovinu a jsem spokojená. Můj účes vždy vypadá krásně. Ráno mi vlasy navlhčete vodou, naneste pěnu a osušte fénem. Vlasy nevypadají suchší než dříve, lesk, konce se nerozdělují. Jednou za dva měsíce jsem trochu odřízl špičky.

Výběr fotografie před a po zákroku

Chcete-li učinit konečné rozhodnutí o tom, zda vyrobit biovinu, doporučujeme vám podívat se na následující výběr fotografií.

Kolik je postup v salonech Moskvy

Ceny za biowave v moskevských salonech se liší. Profesionální biovln bude vždy lepší než domácí. V níže uvedeném videu průvodce ukazuje postup procedury.

Název salon krásy

Cena za krátké vlasy

Cena za střední vlasy

Cena za dlouhé vlasy

Bianca Lux

1800-3950

2200-4500

2550-5700

Lavsonia

3800

4300

5800

Smaragd

4400

5400

6500

Infanta

3500

4500

6000

Julie

5500

6000

6800

Sandler Moskva

3150

3950

4750

Wella elisa

2000

2600

3200

Paul Mitchell

3250

4900

5900

Cleo

2000

2500

3600

Poznámka: Ceny jsou uvedeny pouze pro informační účely a nemusí být relevantní. Skutečné náklady na službu se mohou lišit od předložené ceny v tabulce. Pro více informací kontaktujte administrátory kosmetických salonů.

Zanechte Svůj Komentář