Make-up pro hnědé oči krok za krokem s fotografií

Ženská krása je nespornou věcí, ale ne všechny ženy jsou se svým vzhledem spokojené. A přesto má každý svůj vlastní nadšení, a to je fakt. To může být skryto v očích, úsměv - a tato důstojnost je adekvátně hodnocena mužskou polovinou populace. Každá krása dokáže zaujmout pohledem, ale hnědé oči jsou obzvláště atraktivní a tajemné. Udělej si svůj pohled na hnědé oči mnohem výraznější a okouzlující. Snadný make-up, minimum kosmetiky - a jste vždy atraktivní a žádoucí.

Má krásný make-up pro hnědé oči

Pokud vás příroda obdařila bezednou hloubkou hnědých očí, máte štěstí. Nebojte se experimentovat s dekorační kosmetikou, vyzkoušejte obraz černooké ženy s hnědými vlasy nebo blondýnku s okouzlující zelení jemného ořechového odstínu očí. Spojte fantazii, vytvořte make-up s paletou barev. Při výběru tónů, stejně jako jejich kombinace na očních víčkách, zvažte barvu pleti, řez a zvláštnosti vzhledu, tvar horního víčka, obočí.

Těžká vrstva "omítky" na obličeji činí obraz ženy vulgární, vzdorný, ve společnosti, kterou taková dáma nepochopí. Není třeba malovat černé oční linky horní a dolní víčko, jen aby vás viděl z dálky. Je nutné cítit se normálně, protože tmavé oči z přírody jsou vaší silnou stránkou, s níž přitahujete oči mladých lidí. To pomůže malým trikům a doporučením pro make-up pro hnědé oči, ztělesnění reality nových nápadů.

Zařízení používající různé typy make-upu

V závislosti na řezu očí, jejich „výsadbě“, tvaru horního víčka, odstínu vlasů a barvě pleti je určován výkon make-upu. Různé techniky vizáže pomohou napravit nedostatky, klást důraz pouze na zásluhy, aby byl vzhled „otevřený“, jedinečný. Použijte profesionální radu kosmetologa a experimentujte s prostředky dekorativní kosmetiky (věnujte pozornost kvalitě) doma.

Večer

Chcete zářit ve světlech nočních diskoték? Večerní make-up by se měl lišit od dne, aby výraz vypadal výrazněji, zdůrazňoval důstojnost, temperament. Pokud každodenní vzhled svítí přirozeností, pak na párty musíte kouzlo každého s bezedným pohledem a brilancí. Magic Halloween make-up - složení tmavých odstínů a jisker - a vy záříte s motýlem v mystickém extravaganci dovolené.

Pro hnědé oči se hodí fialové, bronzové, hnědé, růžové a vanilkové odstíny nahé řady. Představte si kontrasty stínů na víčku a konečný přízvuk pro večerní líčení bude pár zářících jisker na vnějších rozích očí. Výběr odstínů make-upu závisí nejen na oblečení, ale také na odstínu vašich vlasů, barvě kůže, barvě očí.

Den

Obnovit kůži, skrýt stávající nedostatky, mírně zdůraznit rysy svého vzhledu - úkol denní make-up. Pokud chcete zažít i v rámci přísného kancelářského režimu nebo školy (pro mladistvé to je pravda), pak nemůžete bez denního make-upu. Jak skrýt stopy únavy a krásně zdůraznit přirozený vzhled? Tajemství make-upu pro hnědé oči jsou následující:

 • Použijte minimum kosmetiky, limit na prášek, který obsahuje reflexní částice.
 • Dámy nad 30 tipů: nejprve byste měli hydratovat pokožku, pak aplikovat základy.
 • Poslední fáze tónování obličeje je červenat. Pro hnědé oči vhodné olivy, broskvové odstíny.
 • Obočí se mísí s hnědou tužkou.
 • Pro lehký oční make-up si vyberte mezi světlem (béžová, růžovo-hnědá pro světle hnědé oči) a středně tóny pro tmavé oči (hnědé, narůžovělé, nazelenalé odstíny).

Svatba

Na svůj svatební den musí být nevěsta královnou s bezchybným vzhledem. Dovedně zdůrazňujte jas očí v halo bílých šatů. Při korálovém, opálovém nebo krémovém základu pro obličej se hodí stříbrné, zlaté, zelené a béžové odstíny. Modrý, hnědý oční stíny s tmavým očním linky a řasenkou na řasách - klíčem k úspěchu. Blush také vyzvednout tón na rtěnku (broskvový tón, béžové, korálové).

Příležitostné

Žena by měla vždy vypadat krásně a dobře upravená. Pro každodenní make-up nevybírejte příliš kontrastní stíny. Je důležité zdůraznit pouze vaše přirozená data a opravit některé nedostatky (velikost nebo sedící oči). Lehce odstínejte řasy, tvarujte obočí štětcem a hnědou tužkou. Na horní víčko aplikujte pastelové, béžové odstíny stínů: na vnitřní roh je světlý odstín a na vnější roh tmavší tón.

Snadný přirozený pro každý den

Lehký make-up pro každý den vám dá zvláštní kouzlo přirozenosti, pokud si vyberete ten správný odstín očních stínů, který bude odpovídat barvě vašich vlasů a očí:

 • pro tmavě hnědé oči bude úspěšný výběr fialových a růžových tahů a světle hnědé oči budou svítit v halo halo broskví, béžových a krémových odstínů.
 • dobrá volba pro blondýnky - světle hnědé nebo světle fialové odstíny, hnědé vlasy ženy potřebují odstranit modré a světle zelené tóny;
 • Ruslavas, brunetky budou fascinovat očima v záři zlatých, šedo-modrých, čokoládových odstínů.

Dokončovací make-up pro každý den pomůže tužce na tužku nebo stíny, použitím černé řasenky na řasenku a rtěnku.

Smokey Ice

Chcete se stát orientální krásou? Dosáhnete nezapomenutelného kouřového efektu „Smokey Eyes“, pokud dovedete aplikovat stíny na víčka. Světlý vzhled, excentricita, hra barev ukáže jedinečný vzhled hnědých očí v rámci bohaté, duhové palety. Vaše víčko se změní na skutečné mistrovské dílo, pokud si vyberete ze studených modrofialových, hnědých odstínů, odpovídající tón.

 • Zakryjte celé horní víčko vrstvou primární barvy, pečlivě rozložte stíny, směřujte do chrámu a modelování správného tvaru očí.
 • Nakreslete oční linky, prolínejte linii a dosáhněte tak velmi módního "kouřového" efektu.
 • Dej vzhled ženskosti, oblékne vnitřní rohy světlých stínů.

Druhá verze "asijského" zbarvení - specifika hry kontrastů. Fialové oční stíny jsou aplikovány na víčko, řada řas je zdůrazněna černým obrysem. Vnější rohy jsou malovány ve smaragdových odstínech, zastínění barvy do poloviny století. Několik jisker dodá obrazu velkolepé záblesky.

S blížící se století

Závěsné oční víčko dává pohled smutku, zoufalství. Korektivní make-up pomůže eliminovat nedostatek mladých i starších žen. Perla může být přítomna v oblasti nad obočím. Oční linky, obrysová tužka by měla být zastíněna: make-up očních víček netoleruje jasné kontury a linie. Drobné stíny - perfektní. Tenké šípy dodají obličeji fantastickou tvář a je třeba pracovat na dosažení dokonalého oblouku obočí.

Pro malé oči

Co když nemáte štěstí s očima? Majitelé malých očí by měli znát některá tajemství make-upu, aby viditelně zvětšili malé nebo hluboko nasazené oči.

 • Linie obočí (ne příliš tenká) by měla ležet krásně nad očima: odstranit nežádoucí chlupy.
 • Zakryjte tmavé kruhy pod dolními víčky tak, aby vzhled nevypadal unaveně.
 • Snažte se vyhnout tmavým stínům nebo je použít dovedně: položte je na spodní víčko do středu zornice, udělejte to samé s horním víčkem.
 • Aplikujte stíny z vnějších rohů, nekreslujte oční záhyby a prolínejte na ně stíny a váš pohled bude nádherný.

Krok za krokem mistr třídy make-up pro hnědé oči

 1. Naneste základ na víčka. Nakreslíme měkké tužky (hnědé) šipky, mírně zesílené ve směru chrámů. Přinášíme spodní víčko a rýhu.
 2. Použijte měkký kartáč k promíchání obrysu tužky.
 3. Naneste hnědou na záhyb a béžové stíny pod obočím.
 4. Šumivé růžové stíny jsou aplikovány z vnitřního rohu do poloviny století.
 5. Tmavší tmavě hnědé tahy zvenčí.

Video

Majitelé hnědých očí by měli sledovat video, kde je detailně namalována mistrovská třída o použití každodenního make-upu. V praxi není vše tak těžké, ale po sledování videa budete moci opakovat make-up na vlastní tvář:

Video

Transformujte se do orientální krásy tím, že zvládnete všechny základy arabského make-up make-upu z videa. Podívejte se, jak snadné pohyby aplikují make-up správným způsobem a váš obraz je jasný a nezapomenutelný.

Zanechte Svůj Komentář