Jak změnit barvu očí doma bez objektivů

Anonim

Oči vždy mluví o duševním stavu člověka. Odrážejí charakter, pocity, postoje vůči ostatním. A pokud chcete trochu změnit barvu svých očí, existují jednoduché způsoby. Nejde o nákup čoček, které snadno mění odstín duhovky. Analyzujme nestandardní způsoby použití improvizovaných prostředků: photoshop, oblečení, stíny, oční kapky, meditace.

Photoshop Magic: Modelování nové barvy očí

Populární program Adobe Photoshop pomáhá změnit barvu očí na fotografii. Pomocí jednoduchých pohybů myši můžete upravit tvar těla, tón obličeje, délku vlasů. Oči mohou získat neobvyklou hloubku, což je velmi působivý dopad na celkový obraz. Zvažte, jak používat nástroje aplikace Photoshop k získání potřebného odstínu:

 1. Spusťte aplikaci Adobe Photoshop. Verze softwaru není důležitá, a to i při použití nejstarší verze programu, je snadné změnit odstín clony.
 2. V menu "Soubor - Otevřít" najdeme správnou fotku, ve které chcete změnit barvu očí.
 3. Pomocí nástroje "Lasso" vyberte požadovanou oblast zornice, která se změní. Tato metoda je k dispozici také při použití funkce Magic Brush, ale není vhodná ve všech případech s fotografiemi.
 4. Když je žák již vybrán, pomocí pravého tlačítka myši vyberte položku „Přesunout do nové vrstvy“. Takže jsme dostali prostor, aby se změnil.
 5. Podobné akce by měly být provedeny s druhou symetrickou částí, která je také viditelná na fotografii.
 6. Kromě toho existují různé způsoby, jak změnit odstín:
  • Prvním z nich je výběr „štětce“, nalezení požadovaného tónu na paletě, nastavení průhlednosti na 30-50%, velikost pro pokrytí celé vrstvy a tímto nástrojem několikrát kliknout na clonu (dokud není dosaženo požadovaného výsledku).
  • Druhou je uložení průhledné vrstvy s požadovaným odstínem. Použijte zvětšující se čočky, které zobrazují nepřesnosti barev.
 7. Posledním krokem je sloučení viditelných vrstev pro vytvoření úplného obrázku a uložení výsledků.

Jak změnit barvu očí bez objektivů doma

Kontaktní barevné čočky jsou dobrým způsobem, jak změnit tón duhovky, ale mají značné nevýhody: vysoké náklady, ne dlouhou životnost, speciální pravidla péče. Pro ty, kteří jsou velmi ochotni změnit odstín očí, aniž by opustili domov, existují jiné metody, které jsou levnější, jednodušší. Někdy může výsledek překročit všechna očekávání. Zvažte nejúčinnější způsoby, jak změnit odstín clony.

Vizuální cesta s výběrem oblečení požadované barvy

Chcete-li zjistit, který odstín oděvu může ovlivnit oči, musíte připojit několik monochromatických šátků různých barev na krk, uzavření těla. Nejprve si vezměte bílé příslušenství, pak - šedé, modré, zelené, červené, žluté, fialové. Během několika minut stojí před zrcadlem každý, kdo si může vybrat barvu, která v jednom směru nebo jiném změní odstín duhovky. K takovým změnám dochází, protože určitý odstín je odeslán z oděvu na obličej.

Tmavě šedé oči se mohou při použití jasně modrého tyrkysového oblečení proměnit v bledě modrou barvu. Pokud má žák nazelenalý odstín, pro zlepšení barvy je třeba měřit různé oblečení světle zelené, travnaté a fialové barvy. Hnědé a hnědé oči se stanou sytějšími, pokud budou šaty vyrobeny v tmavých barvách (černá, tmavě modrá, kaštanová). Experimentujte s oblečením a vytvořte dokonalý vzhled.

Správné použití očního make-upu

Ženy mohou snadno změnit odstín duhovky se správným make-upem. Zde nemluvíme o změně hnědých očí na bledě modrou, ale dělat jejich stín živější, hluboké a silné není těžké. K tomu používejte kvalitní barvy, tužky a stíny, které se časem nesprchují a neztrácejí barvu. Zvažte krok za krokem, jak změnit barvu očí se správným make-upem:

 • Naneste na oční víčko a pod oční tón (krém, prášek), který zakryje vady, vyrovnat barvu.
 • Potom obočí obarvte tužkou obvyklé barvy, směsi, hřebene.
 • Naneste lehký odstín neutrální barvy (béžová, dužina) na roh oka.
 • Dále vytvořte oko nahoře a dole pomocí tužky odpovídajícího odstínu (hnědé a šedé pro zelené oči, černé a modré pro modré).
 • Přidejte několik stínů do horních víček a do rohu (barvy jako stínidlo vložky) a smíchejte je.
 • Opatrně natřete řasy vhodnou barvou řasenky (černá, modrá pro modrooké, hnědé pro zelené oči).

Metoda self-hypnózy a meditace

Tato metoda není vhodná pro každého, ale pouze pro ty, kteří v ni věří a často tráví čas sami se sebou. Chcete-li změnit barvu očí pomocí sebe-návrh a meditace, je nutné určit pro sebe opuštěné klidné místo, sedět na polštáři nebo lehátko a plně relaxovat. Všechny části těla by měly spočívat a v hlavě je nutné udržet jen jednu myšlenku - oči požadovaného odstínu. Zároveň se musí osoba vizuálně prezentovat požadovaným odstínem. Toto cvičení musí být opakováno každý den po dobu 20-30 minut.

Oční kapky pro domácí použití

Některé hormonální kapky mohou změnit barvu očí. Je to proto, že se snižuje nitrooční tlak, mění se barva sítnice a duhovky. Ale takové hormonální léky mohou postihnout nejen oči, ale i jiné lidské orgány. Při dlouhodobém užívání léku může duhovka ztmavnout a po zastavení používání kapek se neobnoví.

Je možné navždy změnit barvu očí?

Časem se barva očí automaticky změní. Většina dětí se rodí modrooký, tento odstín se mění v průběhu roku, ale stále může mutovat po dobu dalších 3-4 let. Ve věku 10-40 let zůstává barva očí stejná, pokud v životě člověka nedochází k žádným velkým změnám (například operace, nervové poruchy). Blíže 50-60 let a starší, barva duhovky je zvýrazněna.

Vývoj nových technologií umožňuje měnit barvu očí pomocí laserových paprsků. Američtí vědci již několik desetiletí pracují na vytvoření nové technologie a uspěli. Nepotřebný pigment se vypálí na duhovce laserovým paprskem, díky čemuž se barva očí může stát modrou. Tato operace se provádí značný počet hodin a výsledek není zaručen.

Nevýhodou změny barvy s použitím laseru je nevratnost procesu. Vrátit hnědý, zelený, hnědý nebo šedý odstín duhovky je nemožné. Negativní stránkou operace je možné zhoršení zraku, rozvoj šedého zákalu, rakoviny nebo glaukomu. Náklady na takovou změnu se pohybují od 5 tisíc dolarů, což ji činí velmi populární mezi těmi, kteří chtějí napravit svůj vzhled. To znamená, že pro změnu barevných parametrů očí je snazší koupit několik párů kontaktních čoček.