Siofor pro hubnutí

Hubnutí je dlouhý proces, který vyžaduje vůli, trpělivost a odhodlání. Je snadné zhubnout pomocí stravy a mobilního životního stylu, ale někdy ztráta kilogramů přestane, konvenční prostředky nepomáhají zbavit se nadbytečného tuku. Pokud hmotnost dosáhla náhorní plošiny, přestala běžet, přichází na záchranu - siofor pro rychlé hubnutí. Jak pít lék urychlit ztrátu kilogramů, při zachování zdraví?

Mechanismus účinku léku

Siofor je lék založený na látce metformin hydrochlorid, patřící mezi léky redukující cukr třídy biguanidů. Používá se při komplexní léčbě diabetes mellitus (typ 2) u pacientů s nadváhou a bez poškození funkce ledvin. Léčivá látka snižuje tvorbu glukózy v játrech a zároveň zvyšuje její spotřebu svalovou hmotou člověka, snižuje chuť k jídlu a zhoršuje stravitelnost sacharidů ve střevě.

Díky léku s účinkem hubnutí, vaše chuť k jídlu se sníží, touha po sladkostech se sníží, a neustálé záchvaty hladu přestanou trápit vás. Budete snazší dodržovat dietu, bude možné snížit celkový kalorický obsah denní stravy, bez jakýchkoliv problémů s redukcí množství sacharidových potravin. Kombinace siofor, diet s nízkým obsahem sacharidů a sportu, rychle zhubnete, zbavíte se kil, získáte lehké, štíhlé, krásné tělo.

Jak užívat siofor na hubnutí - návod

Při hubnutí vypijte 1 tabletu Sioforu denně s jídlem a vypijte dostatek vody. Nejlepší je pít drogu ráno v kombinaci s vydatnou snídaní, nasycenou zdravými bílkovinami živočišného nebo rostlinného původu. Pokud se nemůžete zdržet sladké ve večerních hodinách, neustále rokle v noci, pak si další lehkou tabletu siofor během lehké večeře. To pomůže vyhnout se večernímu přejídání, zvýšit účinnost stravy, urychlit proces hubnutí.

Pokud není možné dodržovat nízkokalorickou dietu, pak pro snížení hmotnosti musíte brát léky na hlavní jídla (snídaně / oběd / večeře), vyhnout se potravin s vysokým obsahem sacharidů: alkohol, pekařské výrobky, sladkosti, čokoláda, těstoviny, brambory. Při užívání sioforu se vzdávejte rychlého občerstvení, cukru, sladkých nápojů s obsahem cukru. Zvláštností léčiva je snížení absorpce sacharidů ve střevě, takže nadbytek těchto produktů vede k poruše gastrointestinálního traktu, průjmu.

Jaké dávkování zvolit - 500, 850 nebo 1000?

Léčivo je dostupné v dávkách 500, 850 a 1 000 mg účinné látky. V kombinaci s dietou a intenzivním sportem na hubnutí užívejte 500 mg metformin hydrochloridu jednou nebo dvakrát denně, což urychlí hubnutí až na dva kilogramy týdně. Vyšší dávky léčiva musí být koordinovány s endokrinologem, po absolvování všech požadovaných testů. Předávkování lékem, nedodržení kontraindikací, doporučení ohledně výživy vede k nevratným zdravotním následkům.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Siofor je lék speciálně navržený pro léčbu diabetu (typ 2), který má hubnutí. Použití léku na hubnutí, nezapomeňte, že léky má řadu omezení, kontraindikace, vedlejší účinky, které mohou nepříznivě ovlivnit stav vašeho těla. Než začnete siofor urychlovat proces hubnutí, poraďte se s endokrinologem, pečlivě prostudujte metody použití a instrukce k medikaci.

Kontraindikace:

  • Diabetes mellitus závislý na inzulínu (typ 1).
  • Přecitlivělost.
  • Dysfunkce ledvin, jater.
  • Srdce, respirační selhání.
  • Závažné infekce.
  • Operace, zranění.
  • Nádorová (benigní, maligní) onemocnění.
  • Dieta nižší než 1 000 kcal / den.
  • Chronický alkoholismus.

Lék je během těhotenství během laktace zakázán, je kontraindikován u dětí. Na začátku léčby jsou možné nežádoucí účinky: zažívací potíže (nevolnost / zvracení / průjem), akutní bolest žaludku, kovová chuť v ústech, alergické vyrážky. Dysfunkce gastrointestinálního traktu zmizí s časem zvyknout si na lék, nevyžaduje zrušení léčby. Syophora předávkování příznaky jsou podobné otravy jídlem, snadno odstraněny tím, že malá část sladkostí.

Recenze účinnosti pilulek na hubnutí

Světlana, 34 let: „Užívám pilulky podle předpisu endokrinologa na měsíc a půl podle schématu 500 gr. 2x denně. Indexy hladiny cukru v krvi se snížily, touha po mouce a sladkostí, zejména na čokoládu, bez které nemohla žít jeden den. Jako výsledek, ona ztratila 4 kilogramy bez stravy a sportů. Příští měsíc chci přidat plavání, kardio zátěž. Uvidíme, jaký bude výsledek. “

Tamara, 56 let: „V mém případě je velmi těžké zhubnout: ani dietu, ani sportovní pomoc. Proto endokrinolog po studiu předepsal minimální dávku syaforu. Díky pilulkám začala váha klesat, riziko obezity se snížilo, zátěž na kardiovaskulární systém se snížila. Jsem rád.

Petr, 47 let: „Analýzu jsem předal, odhalil zvýšenou hladinu inzulínu, lékař předepsal 850 ml přípravku Siofor dvakrát denně, doporučil snížit množství sacharidových potravin. Byl jsem pití drogy po dobu 2 měsíců, všiml jsem si snížení chuti na sladké jídlo a rychlé občerstvení, jen zřídka chci jíst. V důsledku toho jsem ztratil 5 kilogramů, cítím se lépe, mám v těle ráznost. Moje žena byla s mým úspěchem spokojená. "

Zanechte Svůj Komentář