Vzdálená práce jako copywriter doma

Existují možnosti výdělku, které otevírají možnost, aby člověk získal stabilní příjem, aniž by opustil domov. Práce copywriter doma - populární práce na internetu, který je psát texty pro webové stránky a internetové obchody. Toto zaměstnání je vhodné pro mladé matky nebo jako další příjem pro lidi s filologickým vzděláním a novináři. Chcete-li vydělat peníze v této oblasti, musíte nejen psát, ale také mít základní znalosti o SEO (propagace vyhledávačů).

Co je copywriter doma

Takoví lidé jsou také voláni na volné noze, protože oni sami tvoří svůj pracovní rozvrh, určují objemy, které budou provádět. Práce textaře na internetu pro někoho se stává hlavním způsobem, jak vydělat peníze, zatímco jiní ji využívají jako práci na částečný úvazek. Úkolem autora je napsat jedinečné texty, parametr jedinečnosti je kontrolován speciálním programem. Čím méně zápasů s jinými články na internetu, tím vyšší toto číslo.

Kariéra textaře bude snadná pro lidi, kteří jsou nějak spojeni s filologickými profesemi nebo prostě vědí, jak psát gramotně, aby se stali v ruštině. Musíte být schopni vykonávat úkol od zaměstnavatele podle technického úkolu (TZ). Zahrnuje různé podmínky:

 • index jedinečnosti;
 • zadávání klíčových slov;
 • klasická, akademická nevolnost.

Co je to za práci

Copywriter na dálku musí nejprve najít klienta, kterému vyplní místo a napíše článek. Nikdo se na tebe neobrátí sám, protože je mnoho autorů a většina z nich má hotové portfolio s prací a copywritingem. Je snadnější najít stálého zákazníka na výměnách obsahu. Zaměstnavatel vám poskytne technický úkol, který bude obsahovat požadavky zákazníka.

Úkolem textaře je napsat článek tak, aby existovala minimální shoda okolností ve větách, slovech s jinými texty na internetu. Může to být zcela napsaný článek z hlavy, který je založen na osobní zkušenosti a poznání - to se nazývá autorské právo. Existuje také podoba přepisování, autor studuje další podobné články na internetu, vnáší do tématu a píše článek založený na zdrojovém kódu. Při kontrole jedinečnosti by neměl být výsledek nižší než 95%. Tento formulář lze srovnávat s prezentací školních osnov.

Příjmy z copywritingu

Tento typ práce doma je vhodný pro všechny, kteří potřebují volný program. Chcete-li psát texty, musíte být gramotný člověk, který dokáže snadno vyjádřit své myšlenky. Copywriter doma může splnit vysoké platební příkazy, ale začátečníci se mohou spoléhat pouze na levné úkoly. Všichni zaměstnavatelé hledají lidi s praxí, protože začátečníci často dělají chyby (gramatika a SEO).

Pro začátečníky, abyste se stali zkušeným textařem, musíte vykonávat více úkolů, seznamovat se s různými tématy, psát na různá témata a budovat své portfolio. To pomůže klientovi ukázat, že jste univerzální autor a můžete provádět jakýkoliv úkol. To vám umožní požádat o vysokou cenu za vaše psaní. Můžete začít pracovat doma s přepisovatelem z burzy na volné noze.

Jak pracovat jako textař

Začátek začátečník copywriter následuje učení základy propagace vyhledávačů. Musíte vědět, jaká klíčová slova jsou, kotvy, přesné a zředěné položky, akademické a klasické nevolnost, jedinečnost textu. Zkušení autoři často dostávají úkoly a mají stabilnější příjem doma. Můžete provádět úkoly od firem nebo vlastníků stránek, pokud si přejete, můžete si připravit hotové výrobky k prodeji, ale existuje riziko. Že je nikdo nebude kupovat. Nejjednodušší věcí je začít pracovat jako textař doma prostřednictvím dobré výměny na volné noze.

Pracujte pro textaře na internetu

Každý vlastník webu nastaví před autorem určité úkoly, které by měly být podrobně popsány v zadávacích podmínkách. Úkolem textaře je napsat na tento TK unikátní text. Osoba musí mít znalosti v oblasti propagace vyhledávačů, aby ho nezaměňovala terminologie zaměstnavatele. Mzdový copywriter se počítá do 1000 znaků bez mezer. Za každý plat od 15 do 100 rublů a více, v závislosti na složitosti úkolu.

Existuje několik formátů pro psaní článků, z nichž každý se liší principem přípravy a platby za 1000 znaků. Hlavní typy psaní jedinečných článků jsou konvenčně rozděleny takto:

 1. Copyright. Jedná se o autorův text s vysokou jedinečností, který má svou vlastní strukturu, data shromažďuje performer nezávisle. To je jeden z nejdražších typů vzdálené práce. Platba za tyto texty v průměru je 100-150 rublech za 1000 znaků bez mezer.
 2. Prodej textů. Zpravidla objednávejte internetové obchody a velké společnosti. Podstatou článku je popsat výhody, které člověk obdrží při nákupu výrobku nebo služby. Neexistuje žádná agresivní reklama s konkrétní výzvou ke koupi, autor musí nenápadně přesvědčit čtenáře, že tento nákup mu přinese spoustu výhod. Mnoho lidí raději dělá svou vlastní vědomou volbu, než aby reagovalo na hrubé volání po koupi.
 3. Překlad. Se znalostí cizích jazyků můžete překládat hotové články z cizích stránek doma. Po překladu musí dodržovat podmínky propagace.
 4. Rerayt Nejběžnější forma příjmu doma. Autor nejprve čte 2-3 nebo 1 zdrojový kód a na základě těchto materiálů článek přepíše vlastními slovy. Hlavním úkolem v tomto případě je dosažení vysoké míry jedinečnosti při zachování smyslu článku.
 5. Recenze, komentáře. Úkolem je napsat pozitivní poznámky pod produktovým nebo informačním článkem. To je nejnižší placené copywriter práce, ale můžete mít velké částky.

Pro profesionální copywritery

Lidé, kteří se denně zabývají copywritingem, mají dobré zkušenosti a snadno vyhledávají objednávky. Existují speciální platformy, které zvou k práci pouze profesionály, kteří mohou vykonávat jakékoli úkoly na vysoké úrovni. Můžete psát texty sami a dát je na výměnu copywriting na prodej, pokud chcete mít volný plán.

Existují speciální platformy, na kterých probíhá registrace po provedení textových úloh. Tyto společnosti mají pouze profesionální autory, kteří mají potřebné dovednosti a znalosti. Příkladem takové výměny je Bytext.ru, nábor se provádí prostřednictvím zkušebního článku. Na těchto stránkách, copywriters poskytují konstantní množství práce a autor má možnost získat dobrý příjem.

Pro začátečníky

Nováčci jsou málo placeni, protože jejich texty nejsou vždy kvalitní. Tito textáři mohou pracovat na fórech, informačních portálech, kde musíte psát jednoduché texty, ale objem práce je velký. Pro vlastníky stránek je to dobrý způsob, jak rychle zaplnit prázdná místa jedinečným obsahem. Noví pracovníci doma by měli hledat své první objednávky na textových burzách a připravit se na to, co nabídnou pro tento článek bude penny.

Copywriting výměny

Jedná se o služby, které působí jako zprostředkovatel mezi zaměstnavatelem a dodavatelem. Výměny zjednodušují proces hledání práce u autorů, kteří nemají trvalé projekty. Stránky nabízejí katalog pro všechny registrované uživatele, kde mohou vlastníci stránek opustit své TK a zaměstnanci doma je mohou odvést do práce. Zákazník může vystavit dílo prvnímu, který odpověděl, nebo každému autorovi dle svého výběru.

Všechny stránky dávají hodnocení výkonným umělcům, aby zaměstnavatelé mohli vidět, kdo je zkušenější textař a dokáží to dobře. Majitelé stránek často pozývají přepisovatele z burzy, aby pracovali průběžně, takže tyto systémy se stávají dobrou volbou pro nalezení pravidelných objednávek. Výměny působí jako ručitelé jako zprostředkovatelé, aby chránili obě strany před podvodem a špatným plněním objednávek.

Advego

Práce jako textař doma pro mnoho začal s touto výměnou. Staré Populární a osvědčená platforma, kde můžete najít práci copywritery. Praktický adresář úkolů vám pomůže rychle najít TK na vašich oblíbených tématech. Po obdržení ratingu se otevře úložiště článků, kde můžete umístit hotové texty k prodeji. Výpočty jsou prováděny v dolarech, výběr je proveden na peněžence Web-mani, minimální částka je 5 USD.

Pros:

 • mnoho uživatelů v systému;
 • dobré jméno burzy;
 • pohodlné vyhledávání nabídek od zaměstnavatelů.

Nevýhody:

 • vysoká konkurence;
 • nováčci bez ratingu jsou placeni velmi málo;
 • systémová provize je 10%.

Etxt

To je další možnost pro textaře doma pro začátečníky. Velký počet uživatelů, mnoho pozitivních ohlasů o systému. Princip fungování místa se shoduje s výše popsaným zdrojem. Předtím budete mít adresář s TK, ze kterého si můžete vybrat a požádat o něj. Hodnocení otevírá možnost psaní textů, které budou stát více.

Pros:

 • mnoho registrovaných uživatelů;
 • začátečníci dostávají jednoduché úkoly.

Nevýhody:

 • nízké náklady v důsledku vysoké konkurence;
 • Obtížné typizované výkonné hodnocení.

Práce pro copywritery

Pro většinu lidí, kteří chtějí pracovat doma, je copywriting zdrojem dalších příjmů, takže příkazy vykonávají každých pár dní. Ti, kteří chtějí, aby tato práce hlavní typ příjmů, je třeba hledat copywriter práci doma na průběžně. K tomu musíte najít zákazníka, který vám bude poskytovat pravidelné nabídky. Zpravidla se jedná o reklamní agentury, které najímají tým autorů, aby rychle vyplnili stránky.

Existují také speciální burzy, které fungují průběžně s velkými projekty. To zajišťuje neustálý příliv nových příkazů k vyplnění prázdných stránek webu. Získávají takové zdroje, zpravidla zkušené tvůrčí copywritery, kteří mohou rychle a efektivně provádět TK. Při vyhledávání volných pracovních míst je třeba věnovat pozornost následujícím stránkám:

 • Bytext.ru;
 • TextBroker;
 • Miratext.

Bytext.ru

Tato stránka nabízí vysoký a trvalý příjem z copywritingu na internetu doma. Platba se provádí za 1000 znaků bez mezer ve výši 50 rublů, ale časem se může sazba zvýšit na 70. Nejedná se o největší plat, ale Baitext poskytuje svým zaměstnancům práci každý den, textař neztrácí peníze kvůli tomu, že systém neexistuje nebo nedostal TK kvůli konkurenci.

Nábor zkušených textařů, kteří po registraci musí provést testovací úkol. Pokud byla dodržena všechna pravidla systému, nejsou v textu žádné chyby, poté okamžitě obdržíte platbu za tento článek a ihned si můžete objednat další. Každý autor na Bytext.ru má osobní účet, kde jsou všechna pravidla podrobně popsána, můžete si vybrat témata, na která chcete psát texty doma, zobrazí se vydělaná částka.

Výhody:

 • volný rozvrh;
 • v systému jsou vždy úkoly;
 • dobrá mzda;
 • možnost stát se editorem pevných sazeb (kariérní postup).

Nevýhody:

 • vysoké nároky na kvalitu textu;
 • sazba vyšší než 70 rublů na 100 znaků na burze není poskytována.

Video

Zanechte Svůj Komentář