Prýmky pro dlouhé vlasy - jak se pletou doma, fotografie a video

V poslední době, trend v ženských copánků je v módě, a každý rok tkaní je stále více a více složité, odrůdy obvyklé styling se objeví, nové odrůdy copánky přijít do módy. Dívky s dlouhými vlasy mají největší štěstí: mohou úspěšně vyzkoušet všechny varianty tkaní pletence.

Hippie Pigtails

Na ulicích měst za několik sezón v řadě se můžete setkat s dívkami oblečenými ve stylu 60-70 let s hippie účesy. Tak to je - jsou fanoušky nyní módního neo-hippie stylu. Pokládání v tomto stylu je jiné uměle vytvořené "nepořádek" a jednoduchost. Nejběžnější možností je propletení tří malých copánků na vrcholu volných kudrlinek. Tkaní by nemělo být dokonalé, mělo by to být trochu neopatrné.

Pokyn

 1. Nejdříve musíte sbírat dva copánky vlevo a vpravo přes horní část hlavních vlasů a pak jeden ve středu na obou stranách.
 2. Alternativní možnost: rozdělit hlavu vlasů na přímé dělení, na cop, počínaje ním dva copánky podél linie čela na opačných stranách. Hlavní vlasy zůstanou volné a prameny musí být upevněny gumičkou.
 3. Tato práce zde nekončí. Chcete-li dát hlavě vlasů plnou podobnost s hippie styl, musíte tkát saténové stuhy, umělé květiny, čelenky - tam je místo pro fantasy toulat!

Afrokos

Afrokosa pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Vytvoření afrického obrazu bude muset pracovat tvrdě, ale stojí za to: neobvyklý vzhled je skvělý způsob, jak vyniknout z šedé hmoty na ulici.

Pokyn

 1. Dívky s dlouhými vlasy mohou pro tkaní používat pouze vlastní afrokos - to je velká výhoda. V případě potřeby můžete protáhnout akrylové nebo bavlněné nitě. Nejdříve je třeba dobře rozčesat a rozdělit vlasy do malých sektorů. Každý takový kvadrantový sektor musí být upevněn sponou nebo vlásenkou.
 2. Pletené copánky si můžete pohodlně zapletat - optimálně s „francouzskou špičkou“ nebo „ocasem z mořských panen“. Proces začíná zadní částí hlavy, zatímco zbytek vlasů by měl být zachycen v ocase. Tkaní se provádí až do konce, konce musí být zpracovány lepidlem. Použití stuh a ozdobných korálků je povoleno.
 3. Pokud se použijí umělé nebo cizí kadeře, měly by být přidány ke každému pramenu. Kadeře by měly být rozloženy víceméně rovnoměrně. Aby Afrokos vypadal krásně, pevně je lemujte.
 4. Po dokončení prvního řádku se musíte posunout výš. Každá nová řada by měla být o 2 cm vyšší než ta předchozí. Musíme se pokusit odvodit i řádky se stejnými intervaly mezi řetězci. Špičky by měly být ihned připevněny kuličkou, lepidlem nebo voskem.

Francouzská vazba

Propracovanější a okouzlující dívky lépe styl jejich vlasy v účesy, vhodnější pro jejich image. Takové dívky jsou ideální pro francouzský cop. Existuje několik základních možností: plivat se může obtočit kolem hlavy, z vrcholu nebo copu bokem, mohou být dvě, tři, jedna nebo několik, mohou být utaženy do drdolu nebo ponechány volné.

Pokyn

 1. Dobře rozčesané vlasy rozdělené z vrcholu na 3 velké prameny.
 2. Zachycení malého pramene vpravo od velkého pravého pramene, s ním spojte a otočte ho velkým středním pramenem.
 3. Zachycení malého pramene vlevo od velkého levého pramene, s ním spojte a otočte ho velkým středním pramenem.
 4. Oddělte další pramen vlasů vpravo, připojte jej k pravému velkému pramenu. Totéž je třeba udělat z druhé strany. Vezměte levou část média.
 5. Dále by tkaní mělo pokračovat a střídavě se zabírat ze dvou stran.
 6. Zezadu na hlavě by měly být vlasy rozděleny na další 2 prameny, které musí být také zkroucené pravými a levými prameny.
 7. Zbývá dokončit tkaní. Nakonec je nutné upevnit hotové vlasy gumičkou.

Francouzský drak

Tento účes je typem francouzského copu. Hlavním rozdílem je prolínání všech vlasů.

Pokyn

 1. V zásadě, rozdíly od tohoto francouzského účesu trochu. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že během překračování řádu musí být podřízen ústřednímu řádu, a nikoli na něm.
 2. Další upozornění: během každého crossoveru musíte do kadeře vložit malý pramínek - takže účes bude vypadat objemnější a nadýchaný.

Kosa boho

Spit Boho - jedna z odrůd francouzského tkaní. Účes vám umožní dát obraz českého a elegantního luxusu.

Pokyn

 1. Obecně, účes je vytvořen typem francouzských copánků. V hlavní střední části srsti jsou umístěny vpravo a vlevo k ránu.
 2. Pokud je to žádoucí, tkaní je rozšířeno na uši a níže.
 3. Ozdoby mohou být zdobeny stuhami, korálky nebo barretty.

Holandština

Tento účes se stal skutečným hitem posledních několika sezón - vypadá to velmi romanticky a sexy. Holandský prýmek je stejný francouzský provaz, pouze prokládání je provedeno tak, jako by se zevnitř vynořilo provaz, který se otočí na jednu stranu.

Pokyn

 1. Poté, co jsou vlasy dobře česané, je nutné je položit na jednu stranu. Je nutné začít tkát z čela. Těsně před tkáním naneste na vlasy pěnu.
 2. Bezprostředně po tomto je nutné oddělit velké vlákno v horní části zbytku vlasů.
 3. Tato část je rozdělena do tří malých.
 4. Dále je pravý řetězec umístěn na prostřední, pak na střed vpravo napravo a vlevo.
 5. Tkaní pokračuje, dokud rožnice nedosáhne zadní části hlavy. Účes je spojen s vlásenkou nebo gumičkou.

Řečtina

Hlavní rys řeckých copánků - tkaní výhradně na okraji vlasů.

Pokyn

 1. Chcete-li srst vlasy, přidělit stejné rozdělení od čela k šíji. Prameny, které jsou umístěny napravo od dělícího dílu, po určitou dobu připevňují sponu - takže to nebude rušit práci.
 2. V levé části odloučení oddělte malý pramen blízko chrámu a rozdělte jej na 3 části.
 3. Dále začneme tkát copánky proti směru hodinových ručiček a pokoušíme se proplést malé kadeře na dně všech pohybů. Prýmek musí být spleten velmi těsně, konce vlasů jsou drženy pohromadě gumičkou.
 4. Opakujeme všechny akce, ale na pravé straně rozloučení.
 5. Na konci této práce jsou provazy, vlevo a vpravo, utkány do jednoho.

Čtyři řady

Pro ty, kteří již zvládli jednoduché techniky tkaní, bude zajímavé naučit se rysy složitější techniky tkaní. Čtyřpramenný cop vypadá velmi působivě a stylově.

Pokyn

 1. Po rozčesání vlasy česaly, rozdělily je na 4 identické prameny. Strand číslo 1 - vpravo, № 4 - vlevo.
 2. Vyzvednutím pramene číslo 1 začneme s řetězcem číslo 2. Mezitím by měl být pramen č. 3 položen s levou rukou přes pramen č. 1.
 3. №4 poslat pod №1, který se nachází v centru. Č. 2 na třetí a č. 4 na druhé.
 4. Proud č. 1 je umístěn na č. 2 a č. 3 je umístěn na č. 4, pak č. 1 začíná nad č. 3 a je nad č. 2.
 5. Další tkaní pokračuje - dokud není pletenec zcela tkaný.

Spikelet

Účes tohoto typu je velmi pohodlný vzhledem k tomu, že rány neuzavírají oči a vlasy shromážděné v klášteře se nerozpadají.

Pokyn

 1. Rozčesávání vlasů, rozdělte je do 3 částí - jako u obvyklých copánků.
 2. Nyní oddělte pramen, který je na základně přední části, stejně jako sousední prameny na levé a pravé straně, a splétněte je do provazu.
 3. Pak pokračujte ve vazbě, jako obvykle, ale s propletením postranních zámků a chlupů.
 4. Klíčenka je tkaná, dokud nejsou do ní zapleteny všechny postranní prameny.
 5. Chcete-li dát účes speciální elegantní špice musíte cop z dolní části nahoru.

Polovina vlasů

Hlavní rozdíl mezi polopásem a typickou špičkou je, že do provazce jsou propleteny pouze ty prameny, které jsou umístěny ve směru růstu vlasů. Současně ostatní prameny a chlupy zůstanou nedotčeny.

Pokyn

 1. Rozčesávání vlasů rozdělte do tří hlavních částí.
 2. Tkaní začíná od čela k zadní části hlavy. Spit by se měl snažit tvořit tak, aby se nacházely blíže ke kořenům - takže poločepy budou vypadat lépe a držet.
 3. Po práci jsou špičky vlasů ohnuté dovnitř a jsou neviditelné

Vodopád

Tento styl je ideální pro večerní nošení. Jeho rysem je, že spodní prameny nejsou připojeny k rožni, ale jsou vyráběny.

Pokyn

 1. Po česání začíná tkaní „vodopádu“ z přední části hlavy, přičemž hlavní svazek je rozdělen do tří stejných pramenů.
 2. Pak byste měli při tkaní dělat obvyklé tkaní s jedním rozdílem - spodní vlákno se vyrobí a na jeho místo se utká nové vlákno.
 3. "Vodopád" by se měl pohybovat od jednoho ucha k druhému, zatímco špičky jsou upevněny páskou nebo klipem.

Zjistěte více o účes francouzský vodopád.

Postroj

Tento typ instalace se vyznačuje snadným tkáním a působivým vzhledem.

Pokyn

 1. Po česání se vlasy na korunce sbírají v podobě ocasu koně, který je připojen gumičkou.
 2. Tento ocas je rozdělen do dvou identických řetězců. Pravý a levý pramen jsou zkrouceny ve stejném směru - ve směru hodinových ručiček. Otočte se, zaměřte se na požadovanou tloušťku ocasu. Na konci tvorby copů upevněte špičky.
 3. Zůstane zkroucení postrojů v opačném směru mezi nimi a upevní se elastickým páskem.

Rybí ocas

Fishtail (piketail) - velmi jednoduchá instalace, kterou lze provést nezávisle.

Pokyn

 1. Po důkladném rozčesání vlasů je nutné ho postříkat postřikem nebo pěnou.
 2. Pokud potřebujete, aby vlasy měly větší objem, v zadní části hlavy se vytvoří malé buffant.
 3. Časové části jsou odděleny jedním malým pramenem vlasů, zatímco pravý pramen kříží vlevo.
 4. Na levé straně je oddělený nový pramen a připojen k hotovému. Dále je nová objednávka oddělena již na pravé straně a připojuje se k rožni.
 5. V tomto pořadí, a pokračuje v dalším tkaní. Práce je ukončena upevněním provazu gumičkou.
Zanechte Svůj Komentář