Klip pro tisk - třídy pro hubnutí. Cvičení pro ženy a muže

Pokud jde o krásnou postavu, mnoho z nich je napjaté, krásné bříško s kostkami. Zároveň chcete, aby byl plochý, silný, a ne budovat svalovou hmotu, jako u populárních kudrlinek. V této záležitosti vám pomůže kolo pro tisk, které posílí břišní svaly, a to nejen.

Jaký je název lisovacího kotouče?

Externě simulátor vypadá velmi jednoduše a někteří lidé ani nevědí, jak tento projektil zavolat. Zpravidla se používá název gymnastický válec nebo válec simulátor, ale pokud řeknete kolo nebo válec pro tisk, budete rozumět. Tento jednorázový projektil, který je stejně účinný, jako jednoduše vypadá ze strany.

Cvičení s gymnastickým válečkem

Neměli byste si myslet, že je snadné pracovat s tímto simulátorem, dokonce i zkušený sportovec má před tréninkem přístroj. Můžete podmíněně rozdělit cvičení s kolečkem pro tisk na možnosti pro začátečníky a zkušené lidi. Jednoduchost designu s ním otevírá mnoho variant pohybů. Existuje několik způsobů použití přítlačného válce. V závislosti na počáteční pozici, můžete načíst svaly silnější nebo o něco méně. Obvykle se jedná o:

 • pohyb z polohy na břiše;
 • prodloužení od kolen;
 • z pozice dřepu;
 • prodloužení ze stojící polohy;
 • rozšíření na stranu.

Jaké svaly fungují

Z názvu je zřejmé, že hlavní důraz je kladen na přední a boční povrch břicha. Není to jen tisk, který se houpá, mechanika pohybu znamená práci bederní oblasti zad, paží a ramen. Ty jsou nejméně zapojené, ale stále trénují. Za určitých podmínek se do práce mohou zapojit stehna a hýždě, některé dívky si všimnou, že jejich nohy budou použity s mírnou změnou polohy těla.

Jak dělat cvičení

Nemůžete okamžitě začít s těžkými technikami provádění, měli byste připravit tělo na nové zatížení. Doporučuje se dělat kroucení po dobu jednoho nebo dvou týdnů, aby se zpevnila záda, takže při těžké námaze není nutné tahat nebo roztrhávat svaly. Existují podmínky pro to, jak správně zacházet s kolem pro tisk, pozorovat, čeho se lze vyhnout během tréninkového zranění.

Roller cvičení pro tisk pro ženy

Můžete použít pohyby, které načítají silnější nebo mírně slabší svaly. Cvičení s kolečkem pro tisk pro ženy se příliš neliší od mužů, protože není možné měnit hmotnost (jako u simulátorů s váhou) nebo stupeň odporu. Doporučuje se použít:

 1. Zpětný výtah. Lehce si lehněte na břicho, ruce spolu s válečkem jsou natažené dopředu. Začněte ohýbat záda, stiskem projektilu na podlahu rukama a tahem směrem k sobě. V tomto případě by měly bok zůstat na podlaze. Takže musíte znovu vstát a vrátit se do výchozí pozice.
 2. Od kolen. Toto je zjednodušené schéma. Na podlahu rozprostřete něco měkkého nebo noste chrániče kolen. Postavte se na kolena. Nainstalujte simulátor na podlahu a začněte se pomalu posouvat dopředu, v koncovém bodě byste měli prakticky ležet na podlaze s hrudníkem (ale nedotýkejte se, držte se na úkor břišních svalů, dolní části zad). Pak se pomalu vraťte zpět do původní polohy.
 3. Boční kroucení pro šikmé břišní svaly. Posaďte se na zadek, nohy před sebe. Umístěte projektil na pravou nebo levou stranu a začněte jej posouvat na jednu ze stran. S takovou mechanikou utáhnou strany.

Cvičení s lisovacím kolečkem pro muže

Muži jsou ze své podstaty silnější než ženy, takže pro ně bude snazší trénovat. To neznamená, že proces pro ně bude snadný, ale svaly rychle budují tón a jsou silnější. Cvičení s gymnastickým válečkem pro muže se prakticky neliší od analogů pro holčičky, přidává se ještě jedna, kterou mohou provádět pouze ti, kteří zvládli ty předchozí (z polohy na prone, z kolen). Provádí se takto:

 1. Postavte se rovně, oběma rukama uchopte střely.
 2. Ohněte se a položte váleček na podlahu, nohy by měly zůstat rovné.
 3. Začněte odvalovat kolo dopředu a udržujte rovnováhu s tělem. Práce bude zahrnovat břišní svaly, dolní část zad, paže.
 4. Pokud jste dostatečně vyškoleni, budete moci postupně a pod kontrolou jít dolů, aniž byste se dotkli podlahy svými prsy.
 5. Další, zkuste vylézt zpět. Pokud je to příliš obtížné, pak si lehněte a opakujte vše od počátku.

Cvičení pro začátečníky

Třídy s gymnastickým válečkem jsou obvykle považovány za cvičení pro vzpírání. K jejich správnému provedení musíte mít počáteční školení. Výsledky můžete dosáhnout běžným zkroucením a hyperextenzí. Pokud chcete, můžete se pokusit udělat cvičení s kolečkem pro tisk pro začátečníky:

 1. Neúplné opakování: Sjeďte na kolena a otáčejte se jen vpřed. Na konci pohybu si lehněte na břicho a pak si vezměte svou výchozí pozici. Udělejte to tolikrát, kolikrát se budete chtít vrátit do výchozí pozice tím, že budete před vámi posouvat projektil.
 2. Snížení o polovinu. Při plném použití byste se měli téměř dotýkat podlahy prsy, snažit se o polovinu této vzdálenosti a vrátit se.

Jak si vybrat gymnastický film

Hlavní výhodou tohoto simulátoru je jeho kompaktnost a jednoduchost skladování, je ideální pro cvičení doma. V internetovém obchodě najdete spoustu nabídek tohoto produktu, ale jak si vybrat klip pro tisk. V této otázce se musíte řídit několika kritérii: osobní rozpočet, stanovené cíle, kvalita produktu. Níže jsou uvedeny hlavní příklady s různými mechanismy, které si můžete objednat / koupit v internetovém obchodě.

S vratným mechanismem

Ve sportovních obchodech můžete najít různé modely stejného projektilu. V mnoha případech na tom závisí složitost (závažnost) cvičení. Lisovací kolo s vratným mechanismem má své vlastní vlastnosti použití. Projektil má elektronickou nebo mechanickou jednotku, která zjednodušuje reverzní kroucení. To snižuje zatížení, ale poskytuje příležitost trénovat na něm, a to i začínající sportovci. Níže jsou uvedeny oblíbené modely.

Zelart Ab Carver Pro

 1. Cena - od 1300 rublů.
 2. Pro začátečníky.
 3. Mechanismus pomáhá zvedat trup při zpětném kroucení, což snižuje zatížení. Udržuje tělesnou hmotnost až 136 kg.
 4. Můžete provádět jakékoli pohyby, které byly popsány výše, neexistují žádná omezení.
 5. Mezi výhody patří komfort, trvanlivost mechanismu a jednoduchost. Z minusů - provádět složitější cvičení, zvýšit zatížení nebude úspěšný.

Napínací kladka

 1. Cena od 990 rublů.
 2. Dobré pro začínající sportovce.
 3. Výrazný rys - dvě videa. Tento design pomáhá snížit napětí rukou, zdůraznit veškerou sílu na břiše a zádech. Mechanický vratný mechanismus pomůže nováčkovi stoupat z koncového bodu na původní.
 4. Provádět cvičení z libovolné pozice.
 5. Výhody: pohodlné rukojeti, větší stabilita, která odstraňuje část nákladu z ramen a ramen, reverzní mechanismus. Z minusů lze konstatovat pouze nedostatek příležitostí ke zvýšení složitosti tréninku.

Válečkové kolo

Jedná se o standardní provedení, které se skládá ze dvou rukojetí (pogumovaných nebo ne) a kol. Nemá žádné další funkce, cvičení na něm plně načte všechny hlavní svalové skupiny, není možné upravit složitost cvičení. Tyto modely jsou zpravidla levné, můžete je snadno koupit ve sportovních obchodech nebo si je objednat přímo na místě.

Životopis v živém kole

 1. Cena - od 550 rublů.
 2. Design je velmi jednoduchý: dvě rukojeti a kolo.
 3. Určeno pro osoby s průměrnou tělesnou zdatností.
 4. To by mělo začít z pozice kolen, nejdou dolů do konce by neměly být. Je důležité, že když se pohybujete, cítíte, jak jsou abs a záda napjaté. Když se dostanou silnější, můžete pokračovat v běhu s plnou amplitudou.
 5. Mezi výhody patří vysoká cena, kompaktní rozměry. Z minusů by měla být přidělena pouze složitost cvičení pro začátečníky, ale to je dočasný jev.

ATEMI AEW-01

 1. Cena - od 750 rublů.
 2. Má mechanickou konstrukci (bez přídavných mechanismů), madla a kolečka z odolného plastu.
 3. Vhodné pro osoby s průměrnou tělesnou zdatností.
 4. S ním můžete provádět různá cvičení, která mohou být přizpůsobena pro začátečníky, muže i ženy. Na prvních trénincích se doporučuje, abyste si položili něco měkkého pod kolena, aby nedošlo k jejich zranění.
 5. Výhody - snadné skladování, použití a nízké náklady. Nevýhody - složitost počátečních fází realizace pohybů.

Se dvěma koly

V katalogu výrobků naleznete možnosti s jedním nebo dvěma koly. Ve fitness jsou obě možnosti používány se stejným úspěchem, ale podle zpětné vazby uživatele je obtížnější použít model s jedním kolem. V tomto případě musíte k udržení rovnováhy použít další svaly. Lis pro lis s dvěma koly je stabilní, takže můžete být méně rozptýleny váhou, abyste se zaměřili na cílové svalové skupiny.

Pro-Supra 701-B D15

 1. Cena - od 750 str.
 2. Namísto prvního kola se 2 používají v krátké vzdálenosti od sebe, což usnadňuje udržení rovnováhy. Rukojeti a válečky jsou pogumované, neklouzají.
 3. Pro sportovce primární a sekundární úrovně.
 4. Vhodné pro všechny druhy nákladů, pro větší pohodlí, je lepší položit koberec nebo ručník pod nohy, aby se zabránilo zranění.
 5. Výhody: nízká cena, snadné používání, snazší udržení rovnováhy. Nevýhody: obtížnost pro začátečníky.

TRIVES M-621

 1. Cena - od 790 str.
 2. Pogumovaná dvě kola a rukojeti, neklouzejte, nepoškozujte podlahy.
 3. Pro sportovce primární a sekundární úrovně.
 4. Chcete-li provést všechny typy cvičení s tímto projektilem, pro pohodlí, je lepší položit rohož nebo ručník pod nohy, aby se zabránilo zranění.
 5. Výhody projektilu: levné, jednoduché, snazší udržet rovnováhu. Nevýhody: nejsou určeny pro začátečníky.

Posunutí těžiště

Hlavní rozdíl mezi těmito modely - tento gymnastický válec s posunutým těžištěm. V důsledku této technické funkce je třeba použít větší sílu k otáčení kola. To se provádí speciálně pro zkušené sportovce, kteří hledají způsoby, jak zvýšit efektivitu školení. Při použití jsou některé kontraindikace: poranění pasu, zad, kýly.

Sport Elite

 1. Cena - od 190 str.
 2. Konstrukce je standardní s výjimkou odsazeného těžiště.
 3. Pro pokročilé sportovce pomáhá zvýšit zátěž.
 4. S pomocí tohoto simulátoru se školení stává ještě obtížnějším.
 5. Pro zkušené uživatele vytvoří další zátěž, jednoduchý design a kompaktnost. Z minusů - špatně se hodí pro začátečníky.

Off-Center Roller

 1. Cena - od 280 str.
 2. Kolo s váhou, rukojetí. Plast.
 3. Vhodné pro zkušené atlety ke komplikaci tréninku.
 4. Konstrukční prvky komplikují proces cvičení.
 5. Pros: zvýšená složitost pro pokročilé uživatele. Nevýhody: nejsou určeny pro začátečníky.

S pedály

Tento model lze nazvat vylepšeným. Lisovací kolečko s pedály může být drženo nejen rukama, ale i nohama. Speciální konektory pomáhají upevnit je na dolních končetinách a provést zpětný ráz s pomocí rukou. Toto je děláno zvětšit zátěž na bocích, hýždích a zádech. Shell stále pomáhá trénovat lis, ale odstraňuje část zátěže z ramen.

4-PW-R LifeLine

 1. Cena - od 3800 str.
 2. Ke standardnímu provedení byly přidány dvě úchyty, do kterých můžete vložit nohy. Materiál - odolný plast.
 3. Pro zkušené sportovce.
 4. Hlavním rozdílem je schopnost provádět všechna cvičení s pomocí nohou, než zvýšit zátěž na nich. Ruce se stávají hlavním bodem podpory a všechny pohyby začínají s nimi.
 5. Výhody: dodatečná zátěž na boky, hýždě, schopnost použití a ruce a nohy. Nevýhody: drahý.

SV-FR Svarog

 1. Cena - od 3550 str.
 2. Odolný plast, kolo, na rukojeti další upevnění na nohy.
 3. Vhodné pro osoby s dobrým fyzickým cvičením.
 4. Kromě standardních cvičení můžete provádět pohyby s podporou na pažích a vrátit se na nohy. To pomůže efektivněji trénovat hýždě, stehna.
 5. Plusy: multifunkčnost. Nevýhody: drahý.

Ořezávací kolo

To je další verze projektilu, která by měla být zakoupena pro začátečníky nebo osoby s poraněním zad / dolních končetin. Konstrukce pomáhá odebrat zátěž z této části těla. Zastřihovač kol pro lis se skládá z válce a speciálního elastického kabelu, který je připevněn ke speciálnímu lůžku pod nohama nebo nábytkem. Po provedení dopředného pohybu pomáhá vrátit se do výchozí polohy bez silného zatížení na zádech.

Revoflex Xtreme

 1. Cena - od 1000 str.
 2. Souprava společně s válečkem obsahuje list, ke kterému je připojen gumový kabel. Kola a postroje jsou spojeny.
 3. Doporučeno pro začátečníky, lidi po zranění zad.
 4. S ním můžete provádět všechny možnosti cvičení.
 5. Pros: pomáhá vzít zátěž zezadu, snadno zvládnout. Nevýhody: je třeba připojit kabel k něčemu.

Video:

Recenze

Valeria, 26 let

Chodím do posilovny na dlouhou dobu, každý den dělám kroucení na břišní svaly. Podle recenzí od kamarádek jsem se dozvěděl, že cvičení na kolečkách pro tisk jsou mnohem efektivnější a rozhodli se to zkusit. Nemyslel jsem si, že po roce studia můžu mít opět šablonu. S menším počtem opakování jsem byl schopen efektivněji využívat svaly. Film - moje volba!

Anton, 23 let

Je na čase začít sport a chtěl začít s domácím tréninkem v tisku. Rozhodl jsem se vzít video Adidas (zřejmě se mi to líbilo), doručení bylo levné. Přínosy cvičení byly na druhý den pociťovány jako stlačení. Ukázalo se, že se to děje jen z kolen, ale po měsíci to mám v plánu vstát.

Elena, 30 let

Mám torneo film (torneo), velmi silný a spolehlivý model. Během prvních 4 měsíců se mi podařilo vrátit se zpět, ale ne vylézt zpět, pak jsem plnil plnou amplitudu z kolen na další 2 měsíce. Teď mám elastický, krásný tisk a dělám jen 15-20 minut válečkem.

Zanechte Svůj Komentář