Jak vypnout melodii namísto oznamovacího tónu na MTS

Mobilní operátoři poskytují širokou škálu služeb, včetně nahrazení standardního zvuku vašimi oblíbenými melodiemi. Aktivní mobilní uživatelé se často zajímají o odstranění některých možností, které používají, například o vypnutí hudby namísto pípnutí na MTS. Někteří klienti nepotřebují další balíčky možností a někdy nechtějí na ně utrácet více než stanovený tarif, a proto hledají možnost odmítnout zábavné funkce.

Funkce pípnutí v MTS

Připojený servisní oznamovací tón zahrnuje změnu znuděných zvukových signálů. Namísto toho aktivovaná možnost zábavy přehrává určité melodie. Tato služba je poskytována zákazníkům na základě poplatku a někdy i bez odepsání prostředků, ale pouze po určitou dobu. Pokud jste službu po uplynutí stanovené doby neodpojili, telekomunikační operátor začne účtovat fixní poplatek. Melodie na oznamovacím tónu je rozdělena do dvou různých typů plateb:

 1. Pokud jste nevybrali konkrétní skladbu, máte k dispozici „Music Box“, který obsahuje sadu konkrétních melodií. Cena tohoto typu opce je 49, 9 s. za měsíc.
 2. V případě, že chcete zvolit konkrétní vyzváněcí tón, bude cena opce vyšší a bude průměrně 98 str. Poplatek, stejně jako v prvním případě, je účtován měsíčně, zatímco „Music Box“ se automaticky vypne.

Jak zakázat službu

Často je situace, kdy zůstatek účastníků, kteří po volném měsíci zapomněli na existenci služby pro výměnu pípání, pravidelně začíná účtovat pevnou částku. Zákazníci o tom ani nevědí. Teprve po chvíli si všimnou podezřelého rychlého poklesu prostředků z účtu mobilního telefonu. V tomto ohledu mnozí hledají způsoby, jak zrušit připojenou službu.

Dříve, operátor MTS varoval před koncem volného období pro použití hudby místo obvyklých pípnutí. Postupem času, postup pro prodloužení a další odpis finančních prostředků získal automatický charakter, tj. Bez oznámení účastníkům, kteří při této příležitosti začali vyjadřovat svou nespokojenost. Služba byla uložena velkému počtu lidí.

Přes SMS

Vymazat oznamovací tón prostřednictvím SMS mohou občané, kteří využívají služeb operátora MTS. Chcete-li službu deaktivovat, musí účastník provést následující:

 • Poslat zprávu služebnímu číslu 700.
 • Ve zprávě SMS musíte zadat kód ve tvaru slova OFF, což v angličtině znamená „vypnout“. Vezměte prosím na vědomí, že písmena mohou být nejen malá, ale i velká, i když někteří zákazníci tvrdí opak.

Prostřednictvím osobního účtu

Dalším způsobem, jak vypnout melodii namísto oznamovacího tónu na MTS, je použít osobní účet. To bude vyžadovat připojení k internetu. Po konfiguraci síťového připojení v řádku prohlížeče zadejte příkaz mts.ru. Otevře se oficiální webová stránka společnosti MTS, kde je třeba zadat vaše přihlašovací údaje: telefonní číslo, kterým je přihlašovací jméno a heslo. Ten se získá voláním krátkého čísla * 111 * 25 #. Po zadání hesla postupujte podle pokynů:

 1. Najděte menu "Tarify a služby" a poté "Správa služeb".
 2. Vyberte možnost „Pípání“ v seznamu všech připojených možností a klikněte na křížek vpravo pro vypnutí služby.

Vypnutí příkazu

Tato metoda je nejjednodušší, protože nemusíte chodit do servisního střediska, vstupovat do svého osobního účtu nebo přímo kontaktovat operátora. Chcete-li službu deaktivovat, musíte provést následující:

 • Vytočte na telefonu krátkou kombinaci znaků * 111 * 29 #.
 • Po stisknutí tlačítka volání obdrží služba mts požadavek na vypnutí možnosti výměny pípnutí.
 • Po vymazání telefon přijme zprávu s úplnými informacemi o operaci.

Zavolejte operátora

Dalším způsobem, jak odstranit oznamovací tón, je přímé volání call centra, jehož operátoři pracují nepřetržitě. Tato metoda je výhodná, protože nemusí opustit dům. Všechny hovory jsou bezplatné. Pokud vás zajímá, jak zavolat přímo operátorovi, pak jsou vaše akce rozděleny do tří možností:

 1. Pokud jste v Rusku, odpojte službu z vašeho mobilního telefonu na krátké číslo 0890.
 2. Při volání na pevnou linku použijte číslo 8 800 250 0890.
 3. Pokud opustíte Ruskou federaci, musíte zavolat +7 (846) 2675000.

Video o zakázání možností operátora

Před odmítnutím služby pro výměnu pípnutí byste se měli seznámit s dodatečnými nabídkami, které operátor poskytuje svým zákazníkům. Pokud budeme hovořit o MTS, pak tato společnost má program akumulovat bonusy, které jsou následně vynaloženy na komunikační služby nebo jiné služby. Může se jednat o bezplatný balíček služeb, pomocí kterého budete z vašeho účtu utrácet určitou částku finančních prostředků, ale určitý počet připojených SMS nebo minut.

Odmítnutí vyzvánění místo pípnutí

Je užitečné vědět nejen, jak vypnout melodii na MTS, ale také to, jak tuto službu zpřístupnit, například pomocí výše uvedeného systému odměn za používání připojení. Kromě toho můžete utratit body akumulované MTS, a to nejen pro instalaci vaší oblíbené písničky místo pípnutí, ale také pro získání slev ve společnostech, které jsou partnery MTS. Jak je vidět na níže uvedeném videu, pro získání takových bodů musíte aktivovat službu MTS Bonus ve svém účtu.

Jak zakázat placené služby MTS

Někdy není možné použít internet k zadání vašeho osobního účtu nebo k vyhledávání informací, jak volat mts. Ano, a buďme upřímní, někteří se prostě neodvažují mluvit přímo s operátorem, a naléhavá potřeba odhlásit se ze služby, která jí slušnou část rovnováhy. Zejména pro takové situace vytvořil tzv. Mobilní asistent. Sledujete-li níže uvedené video, budete sledovat postupné odpojení jakékoli placené služby.

Zanechte Svůj Komentář