Salicylová zinková mast

Kožní problémy se mohou objevit u lidí jakéhokoliv věku. Tyto nemoci jsou způsobeny různými příčinami. Dodávají pacientům spoustu nepohodlí. K překonání kožních onemocnění je doporučena salicylová zinková pasta, její další název je pasta Lassar. Složky přípravku mají léčivý, protizánětlivý a antiseptický účinek. Nástroj je důvěryhodný lékaři a pacienty. Je snadné ho dostat do lékárny, lék je běžný.

Indikace pro použití salicylové-zinkové pasty

Složení:

 • kyselina salicylová;
 • oxid zinečnatý;
 • bramborový škrob;
 • vazelína.

Salicylová mast z toho, co pomáhá, eliminuje:

 • dermatitida;
 • ekzém;
 • lupénka;
 • akné;
 • věkové skvrny;
 • hyperhidróza chodidel a podpaží.

Zinek a salicyl ve složení pasty nepříznivě ovlivňují pokožku dítěte, děti do 12 let se nedoporučují. Ze stejného důvodu neléčete vyrážku na těstovinové pleny u dětí. Starší děti nejsou kontraindikovány, ale po konzultaci s lékařem. Nemůžete použít tuto mast na akné na obličeji a v podpaží potí a těhotné ženy. Během kojení se nedoporučuje používat nátěr na hrudi. Škodlivé látky se dostanou k dítěti s mateřským mlékem.

Další kontraindikace:

 • onemocnění ledvin;
 • snížení srážlivosti krve;
 • diatéza;
 • anémie;
 • použití na suchou pokožku.

Návod k použití

Stejně jako u každého léku prodávaného v lékárně, Lassar Paste přichází s návodem k použití, který zahrnuje:

 • složení fondů;
 • podmínky dodání z lékáren;
 • působení a vlastnosti;
 • kontraindikace;
 • způsob použití a dávkování;
 • následky předávkování.

Pro akné

Kromě pasty Lassara, která obsahuje 2 složky, existuje samostatná pasta zinku a salicylová mast. Zinková mast na akné má antibakteriální vlastnosti. Dostáváme-li se na poškozenou pokožku, mast zredukuje zánět, hojí rány, suší pimples. Použitá zinková mast z černých skvrn. Omezuje póry a zabraňuje jejich znečištění. Kyselina salicylová v pastě se vyrovná s akné a se stopami.

Aplikujte přípravek by měl být denně aplikován na kůži tenkou vrstvou. Jeho aplikace může být prováděna jak na celém zapáleném povrchu kůže, tak na jednotlivých pupíncích. Salicylová mast by měla být používána až do úplného uzdravení. Aplikujte lék lépe v noci, protože má velmi mastnou konzistenci. Masku udržujte nezbytnou, dokud nebude absorbována, přebytečná částice omyjte. Pokud pravidelně používáte pastu, brzy zjistíte, že kůže se stala čistou, matnou a hladkou. Cena léku je asi 50 p. za sklenici.

Od pocení

Používá se salicylová-zinková mast pro pocení podpaží. Aby byl lék účinný, je nutné ho aplikovat tenkou vrstvou na dříve vyčištěnou, utřenou pokožku v podpaží. Jako léčivo pro každodenní použití není mast vhodná, protože se mohou vyskytnout alergické reakce. Léčba zahrnuje dva týdny užívání léku.

Také maska ​​se zastaví. Pro dosažení tohoto efektu je nutné nohy dobře umýt a otřít, pak naneste na kůži tenkou vrstvu. Nepříjemný zápach začne mizet po několikanásobném použití léku a po ukončení léčby zmizí pocení. Správné dávkování Vám sdělí lékaři v souladu s charakteristikami vaší kůže.

Dermatitida

Vzhledem ke svým antiseptickým, protizánětlivým a sušícím účinkům má salicyl-zinková masť terapeutický účinek při dermatitidě. Než začnete přípravek používat pro toto onemocnění, poraďte se se svým lékařem, aby Vám předepsal optimální dávku. Než aplikujete léky, umyjte si kůži a otřete ji do sucha. Poté rozložte lék v tenké vrstvě. Příliš často to nelze použít, může být předávkování, vyjádřené v alergické reakci. V tomto případě musíte okamžitě odstranit pastu z kůže.

Pro novorozence

Mnoho rodičů používá Lassar pastu k boji proti plenkové vyrážce u novorozenců. Pokyny pro lék říká, že to nemůže být použit pro děti do 12 let. Bez ohledu na to, jak nádherné vlastnosti masti, je lepší, aby se riskovat, protože můžete dát jen dítě více problémů. Je lepší se poradit s dětským dermatologem, což znamená, že je lepší použít proti plenkové vyrážce.

Viz také: zinková pasta - návod k použití.

Video: Akné zinečnaté salicylové masti

Červený zánět může způsobit nepohodlí lidem v každém věku. Nevypadají esteticky, takže je třeba je rychle odstranit. Pomůže vám akné mast, například zink-salicylová. Jeho antibakteriální a sušící komponenty vám umožní vypořádat se s porušením metabolismu tuků v kůži. Pasta je účinný a levný produkt, který lze snadno získat v lékárně.

Recenze Salicylic Zinc Masti

Karina, 18 let: Použila se salicylát-zinková pasta, když se objevila akné. Předtím nemohla pomoci její kůži a vyrážky na její tváři přinesly spoustu problémů. Musel jsem jít k lékaři, který doporučil tento lék. Po několika použitích, výsledek byl viditelný: pupínky vyschly, kůže se stala matnou, krásná. Zinková pasta z akné mě zachránila.

Igor, 28 let: Zkušený nepříjemnosti spojené s hyperhidrózou chodidel. Nejvíc jsem byl znepokojen nepříjemným zápachem, cítil jsem silné nepříjemnosti, když jsem si sundal boty na párty. Četl jsem na internetu, že tato choroba je zastavena salicylovou zinkovou masti. Použil jsem to 2 týdny, ale i tento krátký čas stačil k nápravě situace.

Alexandra, 38 let: Šla jsem k lékaři s nadměrným pocením v podpaží. Snažil jsem se problém vyřešit sám, ale nic z toho nepřišlo, ani jeden deodorant nepomohl. Zvláštní potíže vznikly v létě. Lékař mi poradil, abych si v lékárně koupil pastu Lassar. Po několika dnech užívání jsem si uvědomil, že toto je moje spása. Příznaky hyperhidrózy rychle zmizely.

Zanechte Svůj Komentář