Jak odstavit kočičí hovno na špatném místě, kdekoli

Ani jeden majitel roztomilého nadýchaného domácího mazlíčka není imunní před výskytem nepříjemného "překvapení". Důvody tohoto chování kotě nebo dospělé kočky mohou být různé. Majitel roztomilý stvoření může jen najít správné řešení, a pomocí jednoduchých metod, aby odstavit kočku hovno kdekoli, dokud se stal špatným zvykem.

Jak odstavit kotě na hovno na špatném místě

Nepohodlí, nemoc, odpor - to jsou zdroje, proč se problém mokrých kaluží objevil na špatných místech. Dokonce i koťata mají dobře vyvinutý instinkt pro čistotu, takže ani mláďata, ani dospělí mazlíčci nebudou moci zabalit na špatném místě. Řešení problému by mělo být zahájeno na základě zjištění příčiny a pak k praktickým metodám:

 • chválu za správný pokus používat zásobník;
 • vyzvednout plnivo;
 • školení;
 • trest;
 • vyšetření veterinářem;
 • léčba nevhodného místa pro výkaly.

V rozích

Při výběru chlupatého zvířete se musíte zeptat majitelů, kde je kotě zvyklé na „procházku“. Jelikož zvíře vyvinulo zvyk, pomůže to vyhnout se problémům: jak odstavit kočku na špatném místě. Kluk nemusí mít rád podnos, výplň, umístění "záchodu", takže kotě, které zažívá nepohodlí, začne označovat rohy. Podnos s vhodným výplní, prané rohy s octem, chvály pokaždé, když jdete tam, kde potřebujete - dobré způsoby, jak naučit kotě používat toaletu. Přečtěte si o účinných metodách, jak naučit kotě do tácu v bytě.

Jak odstavit kočku v dospělosti

Dospělí domácí majitelé čelí nepříjemnému překvapení. Pokud kočka zvyklá na podnos začala potřebovat kromě podnosu, existuje pro to několik důvodů. Následující situace mohou být důvodem pro takové chování dospělého zvířete:

 1. Znečištěný nebo znečištěný zásobník, který je znečištěný, není odstraněn.
 2. Změna umístění zásobníku.
 3. Záchodová mísa je malá a neodpovídá velikosti starší kočky.
 4. Výměna výplně.

Jak odstavit kočku na hovno na špatném místě v těchto případech? Je nutné vrátit obvyklý výplň, často propláchnout podnos teplou vodou a při přeskupení toalety co nejblíže místu, kde stála. Pokud kočka umístí značky z jiných důvodů, bude se majitel muset vypořádat se zpracováním těchto míst. Oblíbeným způsobem je nastříkat „Antigadin“ sprejem, naopak ošetřit podnos speciální sloučeninou pro trénink koček nebo dodávat další nádobu s plnivem.

Jak odstavit kočičí hovno na posteli

Sham váš mazlíček může všude, majitel může okamžitě začít řešit problém. Linger v situaci, kdy kotě sračky na postel, a to zejména nedoporučuje. Domácí mazlíček bude rozvíjet zvyk, že postel je vhodné místo k pověsit. Tento problém se týká také dospělých zvířat, a jak odstavit kočku na kravatu na lůžku, zkušení majitelé poskytují následující rady:

 • pevně zavřete dveře ložnice, aby se zvíře nemohlo dostat dovnitř;
 • zpracovat čelo levandulovým olejem;
 • zvířátko postrádá komunikaci nebo žárlivost, proto je nutné kočku hýčkat častěji, hrát, táhnout;
 • nesmějí spát na posteli vedle majitele;
 • kastrace pomáhá vyhýbat se dospělým zvířatům na hovno, pohovku a jiné povrchy.

V květech

Pro pouliční zástupce kočičí rodiny je normou norma pro pohřbívání výkalů v zemi. Některá zvířata jsou také náchylná k tomuto instinktu, takže kotě může začít bít květiny, méně často - starý mazlíček. Chcete-li vyřešit problém, jak odstavit dospělou kočku na nesprávném místě, pomozte následujícím opatřením:

 • odstranit květináče na balkon nebo nepřístupná místa, kde kočka nemůže jít;
 • nákup minerálního plniva;
 • nakrájejte citrónovou kůru nebo česnek nakrájejte přímo do hrnce;
 • Vyklopte parapet s fólií nebo oboustrannou páskou.

Na postelích

Pro chlupaté predátory - toto je jeho vlastní “lovecké” území, které by mělo být chráněno. Tímto způsobem zvíře ponechává jiné bratrské zvláštnosti, které si nárokují svá práva. Jak odstavit kočku, aby označila území v otevřeném prostoru? Nejdříve musíte najít příčinu a nejčastější - alarmující stav nebo hrozbu invaze jiných zvířat na své území. K nápravě situace pomůže následující doporučení:

 1. Posypeme okraje záhonů, malé postele velikosti mletou červenou paprikou.
 2. Nechte jídlo, protože kočky jsou čisté stvoření a nechodí na záchod vedle jídla.
 3. Rozprostřete plastovou síťovinu pro rostliny.
 4. Vysadíme kočky, valeriány, daleko od lůžek.
 5. Po postelích se šíří šípky, hloh nebo smrkové větve.

U vchodu

Často vzniká strašlivý zápach v uzavřeném prostoru, protože zvíře je vypuštěno na ulici. Jak odstavit kočku na faul na veřejném místě? Mezi improvizované prostředky - umýt kyselinou octovou nebo bělostí, pak rozložit plátky citronu. Účinné léky z domácího obchodu - "Nature's Miracle", "Urine-Off" nebo jiné, které by měly spadat přímo na ošetřovanou oblast.

Jak potrestat kočku

Porazil a strčil si obličej - neefektivní, i když běžné metody. Často vedou k přesnému opačnému výsledku, protože rozzlobené zvíře začíná „označovat“ exkrementy stále více a více nových nefixovaných míst, například koberec, umyvadlo, koupel.

Pokud musíte kočku potrestat, budete muset udělat následující:

 1. Použijte trest pouze v okamžiku, kdy byla kočka nalezena na "místě činu", na chvilku neodkládejte.
 2. Trest, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.
 3. Konzistence, nečiní výjimky.
 4. Je přísně zakázáno porazit zvíře rukama, maximálně - s srolovanými novinami.

Jak zacházet s místem tak, že kočka není faul

Aby se odstranil pach a odpudilo kotě nebo dospělého zvířete kecy, pomůže to účinným prostředkům:

 • Připravené spreje pro domácí zvířata, jako je Antigadin, které lze použít k ošetření jakéhokoliv povrchu - koberce, pohovky, nábytku, ložního prádla, oblečení, obuvi.
 • Domácí stoupenci - ocet, čpavek, bělost, manganistan draselný, jód, protože dráždivé pachy děsí kočku.
 • Na těchto místech vložte plátky citronového řezu na 6-8 dílů.

Video

Recenze

Valeria, 32 let

To prostě neudělal, ale několik měsíců kočka naštve na pohovce, a také začalo zaostřovat drápy. Nejprve zpracovávala ocet, práškový prášek, kapalinu levandule. Musel jsem si koupit speciální sprej v obchodě, zpracoval celou pohovku. Také se doporučuje změnit náplň na silikagel, zatímco to pomáhá.

Dasha, 23 let

Naše Kotofeich se stal prvním domácím mazlíčkem, který donutil aplikovat metody, jak odstavit kotě na postel. Přehoz, přikrývka voněla hrozně a koberec také trpěl. Modernizace zásobníku pomohla, hádal odstranit gril. Ukázalo se, že jsme byli vybíravá kočka, musel bránit potřebu přímo ve výplni.

Nastya, 19 let

Naše kočka má 2 roky, nebyly žádné problémy s návykem na podnos, a pak jsme zjistili, že je naštvaná v květináči. Ficus je mnoho let starý, velký a krásný, takže bylo nutné zachránit rostlinu. Dali koktejlové tubuly na okraj, rozložili citrónovou kůru, ale nepomohli. Shromážděte větve, udělejte vysoký plot, otřete hrnec levandulovým olejem a vyhoďte kočičí hovno.

Zanechte Svůj Komentář