Foundation Loreal - odstíny matné povrchové úpravy. Paleta tonálních krémů L'Oreal, fotografie a video

Anonim

Každá žena je konfrontována s potřebou vybrat takový důležitý prvek své kosmetické tašky jako korektor. Někteří používají tento nástroj jednou nebo dvakrát za měsíc, když je naléhavé zamaskovat drobné nedostatky. Existují však ženy, pro které je použití takového výrobku každodenním postupem.

Nadace "L'Oreal" je navržena tak, aby splňovala vlastnosti různých typů pleti a je vhodná pro každodenní použití. Tento článek vám řekne, jak jej správně používat a jaké typy jsou v prodeji.

Druhy Lorealovy nadace

Firma "L'Oreal" se etablovala jako výrobce kosmetických výrobků. Tonizující výrobky této značky získaly velkou popularitu díky svým vlastnostem a maskovacím schopnostem. Linka L'Oreal Paris (Alliance Perfect, Infaillible, Lumi Magique, Mat Magique) nabízí široký výběr odstínů. Každý odpovídá jednomu ze tří typů:

 1. D - světlý tón se žlutým odstínem.
 2. N - přírodní, přírodní barvy.
 3. R - přírodní barvy s jemným růžovým odstínem.

Každý odstín také odpovídá číslu, které je umístěno v blízkosti jednoho z těchto písmen. Chcete-li si vybrat správný základ pro make-up, prostudujte si podtón pleti, což vám ušetří čas strávený v obchodě. Prostředky by měly být vybrány během dne, stejně tak je důležité, aby světlo nebylo elektrické. Na zadní stranu ruky dejte trochu krému a uvidíte, jak to vypadá ve světle: pokud není vidět, tato barva vám vyhovuje. Řada krémů na fotografii:

L'Oreal Alliance Perfektní

„Alliance Perfect“ je hypoalergenní přípravek, který pomáhá dosáhnout dokonalé kombinace základů s ženskou pokožkou. Toto je usnadněno několika rysy tónových prostředků:

 • Prvním z nich je lehká, beztížná textura, která zřejmě vytváří „druhou kůži“.
 • Druhou je devět různých odstínů, které umožňují najít vhodný krém pro dívku s jakýmkoliv tónem obličeje.

„Alliance Perfect“ vytváří dokonalý vzhled obličeje, který odpovídá aktuálně populárnímu make-upu.

Nadace matný kůži, má hydratační vlastnosti, ale dívky se suchou pokožkou bude muset navíc použít vhodný krém pro tento základ. Cena produktu - až 450 rublů za 30 ml.

L'Oreal Infaillible

Tato základna připomíná předchozí typ účinku: jemně se vstřebává do horních vrstev epidermy a dodává pleti matný tón, pomáhá zvlhčovat a chránit ji před dalším vysycháním. Tento typ značky produktů pomáhá zbavit se mastný lesk a účinně pomáhá skrýt nedostatek mnoha žen - široké póry. "L'Oreal Infobl" obsahuje pigmenty minerálů, které vám umožní udržet make-up v jeho původní podobě po dlouhou dobu.

Tónovací krém je hustý, viskózní. Některé dívky si na tuto funkci nástroje všimnou obtíží, nicméně díky tomuto krému je výborná ochrana pokožky při mrazu. Jeho cena je až 450 rublů.

Krém "L'Oreal: Magic of Light"

"Lumi Magic" jistě potěší milovníky zářivé kůže. Tonální "Loreal": Magic of Light "pomáhá tváři vypadat zdravě a krásně. Ideální pro dívky, které chtějí zdůraznit přírodní krásy. Nemá matovací vlastnosti, takže je lepší použít k vytvoření tohoto efektu prášek.

Stejně jako ostatní produkty této série, Lumi Magic vyživuje a hydratuje unavenou pleť. Má tekutou strukturu, takže se snadno aplikuje. V paletě smetany osm barev. Cena "Lumi Magic" - až 380 rublů.

Nadace L'Oreal Mat Magique

Foundation Mat Magic je ideální pro ženy, které chtějí dosáhnout dokonalého matného stínu. Tekutá struktura krému se snadno aplikuje, trvá dlouhou dobu, nevyvolává pocit nepohodlí, těsnost. Výrobek je určen pro mastnou a kombinovanou pleť. Je lepší, aby dívky s peelingem a suchými plochami na tváři vybraly jiný krém, protože tento problém pouze zhorší. Náklady na "Mat Magic" - až 350 rublů.

Tipy pro použití

Pokud se rozhodnete vytvořit svůj obraz pomocí nadace L'Oreal, přečtěte si několik tipů, které vám pomohou správně je použít:

 • Aby se pokožka cítila dobře po aplikaci bohatého základu a „dýchání“ v procesu nošení, musíte navlhčit vatu, houbu a aplikovat výrobek s nimi.
 • Pokud jste již krém aplikovali na kůži - počkejte pět minut, aniž byste se ho dotkli. Může znečistit oděv až do úplného vstřebání.
 • Než zakryjete obličej krémem, udělejte lehkou masáž.
 • Dávkovač vám pomůže vzít malé porce krému a aplikovat na ně bodku pro rovnoměrné rozložení.

Jak nejlépe použít tonální základ pro obličej pomocí produktů L'Oreal, viz tato třída master videa:

Recenze

Tónové krémy "L'Oreal" obdržel mnoho pozitivních recenzí na internetu.

 • Dívky si všimly, že dělají svou práci - vyrovnávají tón, kamarád, schovávají chyby. Nicméně, někteří z nich řekli o nadměrné suché kůži po aplikaci. Aby se tomu zabránilo, musíte použít hydratační krém před použitím.
 • Než si koupíte tonální základ, snažte se držet krém na zápěstí, protože vám nemusí vyhovovat z individuálních důvodů. Pokud jste tento nástroj ještě nepoužili, zlikvidujte nápad, abyste si ho objednali přes web, aby nedošlo k omylu s dotekem - obchod vám dává více šancí koupit to, co potřebujete.

Brát vážně výběr nadace, protože to je hlavní dojem z make-upu. Dobře upravená, hladká kůže vypadá skvěle, takže nástroj by měl být hlavním pomocníkem při dosahování tohoto výsledku.

Použili jste Lorealův tonální rámec? Podělte se o komentáře, jaké jsou vaše dojmy po použití této kosmetiky na obličej a přečtěte si názory ostatních uživatelů se značkovými krémy.