Mátová barva manikúra - design s fotografií. Barva mincovny - nápady na manikúru

Anonim

Tyrkysová je trendem tohoto roku: většina návrhářů ji používá k vytváření svých sbírek. Nemohl ovlivnit průmysl nehtů. Mátová manikurová barva může být stylově kombinována nejen se skříňovými prvky stejné barvy, ale dokonale ladí s černobílým oblečením a vícebarevnými šaty. Existuje mnoho možností pro jeho použití, takže každá žena módy může najít vhodný pro její image.

Mátové barvy nail art myšlenky

Existuje mnoho způsobů, jak používat mátovou manikúru. Tento design bude vypadat dobře na krátkých i dlouhých nehtech. Mátová manikúra s gelovou polštářkou vypadá skvěle v kombinaci s jinými tóny, takže je možné zdůraznit její čerstvost a něhu. Mistr nehtových služeb vám může nabídnout francouzsky, která bude založena na světle zelené barvě, stejně jako originální lunární design.

Klasika

Pro ty, kteří dodržují pravidla oblékání, nebo prostě nemají rádi světlé a chytlavé návrhy, bude prezentovaná verze manikúry mincovny, vyrobená v jednom tónu, vynikajícím řešením. S jeho pomocí, nehty vypadají luxusní a elegantní, protože lak předloženého odstínu nevyžaduje žádné další dekorace. Pastelové barvy nail art mají vždy ženský a smyslný vzhled.

Pro dosažení nádherné syté barvy je nutné použít ve dvou vrstvách lesklý gel. Pokud chcete, aby bunda předložené barvy vypadala krásně a efektivně na nehtech, potřebujete dokonalý stav ruky. Před použitím laku je proto nutné provést všechny standardní postupy pro přípravu nehtové desky: aktualizovat formy, zpracovat kůžičku a odstranit mrtvé buňky.

Měsíc

Tato verze tyrkysové manikúry, stejně jako francouzština, je jednou z nejelegantnějších metod barvení nehtů. Provádění klasického měsíčního nehtového umění je nezbytné, aby byl odkrytý otvor pro nehty. Výsledkem je „prázdný“ půlměsíc - tedy název takového designu. Mnoho mistrů používá různé techniky pro provádění měsíční pastelové manikúry: malovat nehtovou desku kontrastním tónem, nemalovat ji, měnit tvar samotného půlměsíce.

Dvě barvy

Předkládaný druh nehtového umění má možnost provádět různé variace. Lze použít elegantní bundu, pokud se provádí pomocí bílé barvy. Použití jasných barev v designu manikúry, kromě hlavního mincovny kryt, můžete získat veselý design pro mládež, který bude vždy fandit vás. Večerní mincovní dvoubarevná manikúra zahrnuje kombinaci předloženého odstínu se zlatem.

Mnoho odstínů

Pro ty, kteří nemají rádi kresby v manikúru, a také trpí nedostatkem času na jejich aplikaci, použití různých odstín tyrkysové barvy na každý hřebík bude nudná volba. Je vhodnější je uspořádat v sestupné saturaci na každé ruce. Mátové nehtové umění vyrobené technikou ombre bude dobře rozdrcené. Další barva je nejlepší zvolit bílou - tento design bude jak jasný a ne vzdorný.

S dekorací na jeden hřebík

Pokud se nudíte s nail art, a nemáte čas provést složitou tyrkysovou manikúru, pak ozdoba aplikovaná na jeden prst by byla vynikající volba. Tento způsob designu je velmi populární, protože toto trendy nail art má originální vzhled a jeho realizace bude trvat minimálně čas. Použití návrhu je povoleno na každém prstu, ale nejlepším řešením by bylo ozdobit hřebík prstence. Vysvětlení je jednoduché - je nejméně zapojen do každodenních záležitostí.

S kamínky nebo lesklé pásky

Pokud chcete nějakým způsobem doplnit svůj mincovní design, pak použijte kamínky. Takovou manikúru lze využít pro oslavy a svátky. Tyrkysový povlak s nanesenými kamínky vypadá velmi pěkně, pokud použijete malé průhledné kameny. Jako doplněk lze použít lesklé stuhy, bujóny nebo pravidelné jiskry. Zjistěte více nápadů a způsobů, jak udělat krásnou manikúru s kameny.

Manikúra "Shellac"

Trvanlivý nátěr nehtů lze provádět nejen běžnými prostředky, ale také šelakem. Takový postup při vytváření monochromatického povlaku netrvá déle než půl hodiny. Pro vysušení každé vrstvy je třeba použít šelak máty ve speciální UV lampě. Udělej si nehtové umění jen doma, než si koupíš všechny potřebné materiály. Udržuje povrchovou úpravu tyrkysového gelu po dobu nejméně 14 dnů.

Manikúra svatební mincovny

Zakrývání nehtů s barevným lakem je dovoleno provádět nejen pro každodenní výstup na lidi, ale i na svatbu. Pro tyto účely mohou být do procesu zapojeny kamínky, krystaly, korálky, stuhy, krajkové dekorace. Není nutné aplikovat lesklé prvky na všechny nehty, stačí jeden prst. Tato verze pastelového designu bude vypadat krásně, elegantně a stylově. Nejoblíbenější nail art bude francouzština, ve které hlavní je mořská řasa šelak, a tipy jsou lakovány třpytkami.

Varianty kreseb na mincovních nehtech

Tyrkysové nehtové umění se dobře slučuje se vzorem. Tento odstín je považován za velmi delikátní, takže obrazy na nehtech by měly být vzdušné a prolamované. Výrazným příkladem budou takové kresby: jednoduché květinové tečky, sněhové vločky, prolamované ornamenty, obrysy geometrických obrazců. Všechny prezentované obrazy v kombinaci s nátěrem nehtové desky s akvamarínovým lakem vyhovují jakémukoli vašemu obrazu a dobře se kombinují se slavnostními oděvy.

Kombinace mátového laku s jinými barvami

Povlak s tyrkysovým lakem s akcentem na hřebík prstence je nyní považován za trend. Pro tyto účely můžete použít jakýkoliv odstín vhodný pro tón (černá, bílá, žlutá). Pro základnu, můžete si vzít barvu mořské vlny s bílým lemováním, a na prstenec provést mátou vzor na sněhu-bílý tón. Takové pokrytí zajišťuje veselou náladu i na zatažený den. Pro barevný rozsah jsou vhodné následující odstíny:

  • Se žlutou. Používá se k zvýraznění zaměření konkrétního prvku obrazu.

  • S růžovou - slouží k zobrazení květin.

  • S bílou - vynikající volbou pro design ve tvaru ombre, čar, konturových bodů a abstraktních kreseb.

Video: vytvoření francouzské manikúry v mincovně

Mátová manikúra je skvělá volba, která může být vyrobena ve formě bundy, kombinovaných nebo jiných typů nátěrů. Tento jemný pastelový odstín vypadá na nehtech dobře nejen v létě, ale iv zimě. Klidná, měkká barva vydává tmavou pokožku, ale je vhodná i pro blondýnky. Pro dosažení maximálního efektu je nutné kombinovat mátový lak s jinými odstíny, díky čemuž vynikla čerstvost jemného tyrkysu proti obecnému pozadí. Další informace o této verzi programu nail art naleznete na následujícím videu:

Fotky z mincovny barvy nail design 2017

Krycí deska na nehty s tyrkysovým lakem je světlý a svěží roztok, který dobře sedí s jakoukoliv vybranou skříní. Po přečtení níže uvedených fotografií můžete zdůraznit nápady na seberealizaci takového designu nebo si ho nechat udělat v salonu nail art. Mint manikúra bude každý ženich stylový a jasný, ale také se nedoporučuje přetížení vlastní cestu s tímto odstínem. Proto musíte v těchto barvách zvolit mezi make-upem a nechtovým designem.