Ankir-B - návod k použití tablet mikrokrystalické celulózy pro hubnutí

Farmaceutický průmysl neustále vyrábí všechny druhy pilulek, čajů a dalších prostředků pro hubnutí, mezi nimi biologicky aktivní přísada (BAA) Ankir-B, která má většinou pozitivní hodnocení, získala širokou popularitu. Účinnost tohoto výrobku jako celku je nepochybná. Přečtěte si návod k použití tohoto doplňku pro hubnutí a ne pouze.

Co je Ankir-B

Moderní životní styl často vyvolává rozvoj populačních problémů s gastrointestinálním traktem. Problém je obvykle způsoben nedostatkem vlákniny v denní stravě. Potravinářská přísada MKT Evalar nebo Ankir-B je produkt rostlinného původu získaný zpracováním bavlny. Je důležité poznamenat, že tento nástroj přispívá k obnově střevní flóry směrem k převahě bifidobakterií a laktobacilů. Aditivum zabraňuje vstupu toxinů a cholesterolu (lipoprotein s nízkou hustotou) do krve. Navíc tablety ICC Ankir Evalar mají následující účinky:

 • pomáhají odstraňovat hlad;
 • urychlit zažívací proces;
 • odstranit škodlivé toxiny z těla;
 • normalizovat stolici;
 • pomáhají snižovat obsah špatného cholesterolu v krvi;
 • zabránit rozvoji onkologických onemocnění v gastrointestinálním traktu;
 • eliminovat tvorbu plynu (nadýmání);
 • pomáhají zhubnout.

Složení

Zkratka MCC znamená mikrokrystalickou celulózu. Přípravek Ankir-B nezahrnuje konzervační látky, emulgátory nebo jiné chemické (umělé) složky. Ankira používá stearát vápenatý z rostlin jako přísadu proti spékání (!). Každá mikrokrystalická celulózová tableta obsahuje 500 mg vlákniny. Denní příjem Ankiry v doporučených dávkách zajišťuje denní spotřebu hrubého vlákna o 22%.

Indikace pro použití

Vláknité tablety se doporučují pro prevenci a léčbu mnoha negativních stavů. Ankir je většinou zaujat ke zhubnutí, ale to může být užité na jiný účel. Proto se vlákno Evalar vyznačuje tonickým účinkem na tělo, proto někteří jedinci získávají tento prostředek ke zlepšení výkonu. Vzhledem k normalizačnímu účinku střevní flóry se mikrokrystalická celulóza používá také jako prebiotikum pro hubnutí. Existují další indikace pro použití ICC Ankir-B, mezi které patří:

 • obezita;
 • prevence aterosklerózy;
 • ischemická choroba srdce;
 • diabetes mellitus;
 • zácpa;
 • otrava těžkými kovy;
 • dysbakterióza;
 • prevence nádorů.

Vedlejší účinky

Evalar nezpůsobuje žádné vážné nepohodlí. Vedlejší účinky ICC Ankir-B se zpravidla zredukují na abdominální distenzi, která zmizí několik dní po zahájení léčby. Odborníci varují, že u osob trpících zácpou může překročení denní míry vlákniny způsobit zhoršení příznaků. Z tohoto důvodu výrobce Ankira v návodu k léku uvádí, že dávka vlákniny by měla být postupně zvyšována během prvního týdne podávání.

Kontraindikace

Tablety celulózy mohou být použity téměř bez omezení. Kontraindikace léku Ankir-B se týkají osob s individuální intolerancí na složky doplňků stravy. Mikrocelulóza Evalar se navíc nedoporučuje pít během těhotenství a kojení. Stojí za to říct, že poslední kontraindikace Ankiry jsou relativní. Těhotná a kojící osoba před aplikací MCC Evalar by se proto měla poradit se svým lékařem.

Jak si vzít ICC Ankir-B

Denní dávka léku je 3-5 tablet s jídlem. Doba profylaktického podávání je 1 měsíc. V případě problémů se žaludkem nebo střevem je třeba s ICC Ankir-B poradit se svým lékařem. Pro snížení hmotnosti se doporučuje užívat 30 mikrocelulózových tablet denně. V případech ischemické choroby srdeční na pozadí hlavní diety byste měli konzumovat až 10-20 tablet Ankiry denně. Správné podávání MCC zahrnuje postupné zvyšování dávky biologické přísady z 3 až 5 tablet na doporučených 20 až 30 denně.

Cena Ankir-B

Lék je propuštěn bez lékařského předpisu. Ankir lze volně nakoupit v městských lékárnách. Nicméně tato druhá strana často neoprávněně nadhodnocuje cenu léku. Za lepší cenu lze mikrocelulózu Evalar zakoupit u oficiálních virtuálních prodejců, kteří si produkt objednali z fotografie z katalogu prezentovaného na stránkách. Mezitím jsou náklady na Ankiru v lékárnách v Moskvě uvedeny v následující tabulce:

Lékárna

Cena (rublů)

Nova Vita

175

Lázeňské středisko

161

Lékárna zdraví

160

Lékárna 31

153

Avicenna Pharma

145

Selena

140

Diaspharm

139

Video: MCC pro hubnutí

Recenze

Olga, 28 let

Zhruba šest měsíců zhubla, jíst 20-30 tablet Ankira. Musím říci, že v souladu s pravidly vyvážené stravy, je poměrně realistické vyhazovat nadváhu. 6 měsíců se mi podařilo ztratit 7 kg. Současně jsem jedl zlomek 6-7 krát denně, přičemž poslední jídlo nahradily tablety mikrokrystalické celulózy.

Elena, 35 let

Ona se dozvěděla o vláknu Ankir Evalar od přítele, který se zbavil zácpy s tímto lékem a výrazně zlepšila její zdraví. Použil jsem mikrocelulózu přesně jeden měsíc, po kterém jsem zjistil, že kromě zmizení problémů s křeslem jsem také ztratil na váze. Výsledek je velmi potěšen. Mám v úmyslu pokračovat v pití Ankir dále.

Marina, 30 let

Začal používat MCC na radu přítele kardiolog. Před měsícem, během rutinního vyšetření, jsem zjistil, že mám zvýšené hladiny špatného cholesterolu v krvi. Proto, aby se zabránilo rozvoji vaskulární aterosklerózy, začal jsem pít mikrocelulózu. Po dvou měsících užívání Ankyry se analýzy významně zlepšily.

Zanechte Svůj Komentář