Jak zesvětlit vlasy doma peroxidem vodíku. Masky pro zesvětlování vlasů doma, video

Chcete-li přeměnit v blond, dívky v pohybu řadu léků: ukládat barvy s čpavkem, hydroperitic řešení, domácí masky. Použití peroxidu je jednoduchý způsob, jak proměnit v blond nebo odbarvení pouze konců a jednotlivých pramenů. Tento způsob je znám již velmi dlouhou dobu. Jak, jak zesvětlit vlasy doma peroxidem vodíku? Postup netrvá dlouho, ale vyžaduje pečlivou přípravu. Nejtěžší je odbarvení vlasů, jejichž přirozená barva se liší od tmavé blond až po černou.

Je možné zesvětlit vlasy na hlavě peroxidem vodíku?

Peroxidové bělení poskytuje dobré výsledky. Během barvení oxiduje kyslík, který se uvolňuje z peroxidu, přirozený pigment vlasů a mění ho na bezbarvý. Účinnost postupu se zvyšuje se zvyšováním doby expozice peroxidu. Ale existuje určitá hranice, jinak riskujete pálení hlavy a vážně poškození vlasů. Mírné peroxidové vyjasnění je destrukce melaninu, poškození vlasové struktury. Proto nelze postupovat.

Přes zřejmé negativní stránky, peroxidové zabarvení neztrácí jeho popularitu kvůli jeho pozitivním stranám: \ t

 • Rychlý výsledek - se správnou volbou koncentračních pramenů jakékoliv délky a struktury se zbarví.
 • Snadné použití - není třeba připravovat komplexní sloučeniny.
 • Nepřítomnost nežádoucích účinků na tělo - peroxid nemá vliv na lidské zdraví, pouze na vlasy.
 • Dostupnost - všechny složky zjasňující látky jsou v lékárnách a obchodech.

Zjistěte více způsobů, jak odbarvit vlasy doma.

Jak připravit bělící roztok?

Nejdříve se musíte rozhodnout o struktuře vlastních vlasů, protože koncentrace peroxidu na ní závisí. Pokud je srst tvrdá a tlustá, pak byste měli použít 8% peroxid, pro průměrnou tloušťku, 6% roztok je vhodný, a pro tenké - ne více než 5%. K přípravě kompozice je třeba vzít pokrmy z plastu, skla, porcelánu nebo smaltu. Je nutné aplikovat strukturu s hůlkou, na které je vata navinuta, nebo syntetickým kartáčem.

Pro přípravu řešení je nutné promíchat následující komponenty:

 • 40 ml tekutého mýdla nebo šamponu
 • 60 ml peroxidu vodíku
 • 3 lžičky. amoniak v
 • 50 ml vody

Roztok se připraví v dostatečném množství, aby se nemusel míchat. Kompozice se míchá bezprostředně před postupem bělení a rychle se rozdělí mezi prameny. Je dovoleno nastříkat kompozici spreje, aby se získala jednotná barva.

Tipy pro postup doma

Před začátkem bělení je třeba vzít v úvahu tyto užitečné tipy:

 • Procedura se provádí na vlasech, které nebyly tři dny umývány. Ochranný film kožního mazu, obklopující každé vlasy, chrání před chemickými popáleninami. Ruce by měly být také chráněny rukavicemi a zadní strana hlavy, čela, kůže za ušima by měla být potřena tukem.
 • Je nutné rozdělit hlavu do zón: aplikovat kompozici z horní části hlavy, jít na stranu uší a čela, a na konci - zadní část hlavy. Vzhledem k tomu, že konce vlasů jsou tenké a slabé, měli byste začít s nimi a nechat kořeny později, protože se rychleji zesvětlí díky teplu, které tělo vytváří.
 • Doba expozice kompozice závisí na její vlastní barvě: čím je světlejší, tím méně času trvá. Pokud je původní barva tmavá, pak je poprvé možné vlasy zesvětlit jen pár tónů. Opakované bělení je povoleno po dvou týdnech.
 • Je-li kompozice vymyta z hlavy, je nutné vlasy opláchnout okyselenou vodou, což zaručí, že se zastaví účinky peroxidu a trochu se obnoví prameny.
 • Pokud se odstín po zesvětlení ukázal být žlutý, zkuste tento efekt odstranit purpurovým šamponem.
 • Po zákroku použijte kondicionér: aplikujte ho, trochu přidržte a omyjte. To zvlhčí kadeře, mírně odstraní jejich suchost, návratový lesk. Zámky vysušte přirozeně bez vysoušeče vlasů.

Naučte se, jak zesvětlit vlasy doma jinými způsoby.

Video doporučení pro bělení vlasů doma

Chcete se dozvědět zajímavé metody zabarvení? Viz ve videu vše o bělení heřmánku, citronové šťávy, medu. Uvidíte proces výroby odlehčovacího roztoku medu, balzámu, skořice a její aplikace.

Fotky před a po bělení vlasů

Rozjasnění vlasů na jiných místech těla

Jedním z nejvíce vzrušujících problémů pro ženu je nežádoucí ochlupení. Neexistují žádné jiné způsoby, jak je odstranit, ale ženy módy a krásy se nezastaví, zažívají nové způsoby ve snaze stát se bezchybnými. Dokonce i ve starém Římě a Egyptě byly vlasy na těle ženy považovány za špatnou chuť. Jako alternativní metodu navrhujeme použití vyčiření peroxidu vodíku: to neodstraní vlasy, ale bude to nenápadné a tenké.

Na rukou a nohách

Pro bělení vlasů na pažích a nohách, je nezbytné, aby se zabránilo smáčení těchto oblastí pár dní před zákrokem, aby nedošlo k vymývání přirozeného mastného filmu, protože to zachrání pokožku před chemickým popálením. Pro přípravu roztoku se smíchá voda v množství 25 ml, 30% peroxidu v množství 25 ml, soda - 0, 5 lžičky. - a amoniak (10 ml). Nejprve proveďte test citlivosti na vnitřním ohybu lokte: pokud se po pěti minutách neobjeví žádné nežádoucí reakce, pak pokračujte s vyjasněním.

 • Je aplikován bavlněný tampónový roztok ve věku čtyřiceti minut.
 • Poté, co se směs promyje, se do kůže vtírá tukový krém.
 • Během procedury můžete pociťovat mírný pocit pálení, to není důvod k panice.

Další metoda je následující: kombinovat vodu a peroxid v poměru 1: 5, navlhčit tkaninu ve výsledném složení a aplikovat na nohy nebo ruce, doba expozice je několik hodin. Postup se opakuje, dokud nedosáhnete žádoucího výsledku, ale nemůžete jej v žádném případě rychle volat. Za zmínku stojí také krátká doba trvání výsledku, což znamená, že postup bude muset být zapsán do stálého pořadí.

Na tváři

Chcete-li zesvětlit vlasy, musíte kombinovat pět kapek čpavku, 1 lžička. peroxid, kapka tekutého mýdla nebo pěny na holení. Na kůži v blízkosti nechtěných vlasů by měl být aplikován mastný krém. Ujistěte se, že provedete alergický test, pokud nejsou žádné vedlejší účinky, pak aplikujte kompozici přes horní ret nebo do jiné oblasti obličeje, kde vlasy potřebují vysvětlení. Doba expozice je 20 minut. Směs omyjte vodou několika kapkami citronové šťávy. Po zákroku naneste tukový krém. Zbarvení se provádí denně, dokud se nedosáhne výsledku.

Na břiše

K odlehčení nežádoucích chlupů v žaludku byste měli promíchat pět kapek amoniaku s 50 ml peroxidu vodíku. V této směsi navlhčíme tampon a požadovanou plochu namazáme během několika minut. Čekáme na chvíli a když je kompozice úplně suchá, omyjte. Na ošetřenou plochu naneste výživný krém. Postup se provádí denně, aby se dosáhlo požadovaného výsledku.

Recenze

Yana, 22 let - „Peroxidové bělené vlasy na horním rtu. Zpočátku získali nažloutlý odstín a druhý den jsem byl znovu osvětlen. Vlasy se staly neviditelnými. Ale jak se pěstujeme zpět, musíme to opakovat. “

Katya, 35 let - „Snažil jsem se odbarvení vlasů na mých rukou, ale neuspěl jsem. O pár minut později začal strašný pocit pálení, všechno jsem umyl. Kůže byla červená a podrážděná, uklidnila se jen další den. Už nechci experimentovat. “

Barbara, 32 let - „Posledních pár let jsem se zachraňovala pouze z peroxidu vodíku z nežádoucích chlupů na těle. Opravdu se mi líbí, nemusíte se oklamat holením. Výsledky mě činí šťastnými, vlasy se časem ztenčují, stává se méně. “

Zanechte Svůj Komentář