Teymurov sprej z pocení nohou nebo podpaží. Návod na použití spreje Teymurov a cena v lékárně

Když nepříjemný zápach nohou, podpaží a nadměrného pocení jsou pravidelné satelity, problém by měl být řešen účinným, osvědčeným způsobem. Lékárny mají sprej na nohy a podpaží Teymurov, který se nejen zbaví hrozné vůně, ale také zabrání rozvoji bakterií.

Složení spreje Teymurova

K odstranění nadměrného pocení v podpaží se tento farmaceutický deodorant používá na nohou. Složení spreje Teymurov patří přírodní složky, droga je bezpečné použití. Dezinfekční, deodorizační, chladicí, antibakteriální účinek léčiva je založen na vlastnostech aktivních složek, mezi které patří:

 1. Kyselina salicylová - protizánětlivý účinek.
 2. Boritan sodný - dezinfekční prostředek, konzervační látka.
 3. Kyselina boritá - dezinfekční prostředek.
 4. Esenciální olej levandule, čajovníku, meduňky - prevence infekce plísněmi.
 5. Olej z máty peprné - k omezení krevních cév.
 6. Mentol je určen k osvěžení a deodorizaci pokožky.

Jak používat Teymurov sprej

Kapalina se sprejem se doporučuje pro každodenní použití k odstranění nepříjemného zápachu nohou a podpaží. Je třeba jej nastříkat na promytou a suchou pokožku. Tento postup můžete opakovat několikrát denně v závislosti na osobních vlastnostech organismu. Použití spreje Teymurov v některých případech může být jednorázové a někdy bude vyžadováno častější užívání léků. Kapalina nezanechává stopy na oděvu a obuvi. V prvních minutách po aplikaci je patrné výrazné aromatické mentolové jehličnaté aroma, které však rychle schne, když schne.

Pacienti trpící alergií by měli pečlivě prozkoumat, co před použitím obsahuje deodorantní sprej. V případě alergie na složky léčiva by neměly být použity. Další potřebou opustit tento lék by mělo být, když podráždění a poškození kůže v oblasti aplikace. Aplikujte potné tekutiny pouze dospělým. Při použití se vyhněte kontaktu se sliznicemi, očima.

Teymurov Sprej na nohy

Muži a ženy často čelí problému ostré vůně nohou. Zabraňte nadměrnému pocení as ním i zápachu může být účinným deodorantem. Produkt podle potřeby nastříkejte. Teymurov Sprej z vůně chodidel pomáhá nejen vyrovnat se s vůní, ale je také účinnou profylaktickou proti infekci plísňovou infekcí. Odborníci doporučují, aby se Teymurov Foot Spray používal při každé návštěvě sauny, bazénu, posilovny.

Teymurov sprej pro podpaží

Výrazné deodorizační vlastnosti, které se projevují jako prostředek proti pocení a zápachu nohou, umožňují použití spreje Teymurov pro podpaží. S použitím takového deodorantu můžete dosáhnout následujících výsledků:

 • odstranit bakterie, které jsou přítomny na epidermis;
 • zmírnit zánět na kůži;
 • snížení pocení;
 • odstranit ostrý zápach;
 • pěkné vychladnout kůži.

Cena za sprej Teymurov

Kupte si lék na pocení nohou v lékárně za dostupnou cenu. Existují analogy léčiva ve formě suspenzí nebo kapalin. Jejich použití není tak pohodlné jako prezentovaný produkt se sprejem, takže kupující preferují lék ve spreji. 150 ml lahvička je v lékárnách v Moskevské oblasti prezentována za následující cenu:

Trik

od 75 rublů

Sovětská lékárna

od 62 rublů

Lékárna

od 60 rublů

Burke Farm

asi 79 rublů

Vivafarm

od 65 rublů

Video

Recenze

Alina, 28 let

Můj problém je pocení, nepříjemný zápach nohou. Prostředky koupil náhodou, viděl jsem na okně v lékárně. Každé ráno jsem si ho položil na nohy, po kterém jsem měl celý den v pořádku nohy. Mohu použít ve večerních hodinách, pokud potřebujete odstranit únavu z nohou. Rychle se vstřebává, nezanechává otisky prstů, bot. Vůně je příjemná, svěží.

Valery, 42 let

Celý den jsem na nohou, večer je vůně z nich strašná. Zkoušel jsem několik prostředků, Teymurovova pasta se ukázala být nejefektivnější, ale její konzistence nebyla příliš příjemná, bylo nutné počkat, až se vstřebá. Používám sprej v poslední době, ale už jsem odhadl, jak snadné je používat, a výsledek není horší než pasta.

Marina, 35 let

Pocení z podpaží se stalo mou skutečnou katastrofou. Pravidelné deodoranty se nedokázaly vyrovnat s množstvím potu a tímto hrozným zápachem. Přítel doporučil tekutinu se sprejem pro Teymurovovy nohy a podpaží. Výsledek je skvělý! Nástroj má ekonomické náklady, dostupnou cenu a dokonale pomáhá. Aplikuji na podpaží po sprše ráno a večer.

Zanechte Svůj Komentář