Jak odstranit tuk z dívek


Jak nepříjemné je podívat se na štíhlé nohy jiných dívek, když na samém stehně zbylo mnoho. Začněte hned teď cestou harmonie, prostudujte si tuto příručku a zbavte se nadbytečného tuku na Lyashce.

Jak se chceme v létě předvádět v krátkých sukních, šortkách, otevřených plavkách, přitahují pozornost ostatních se štíhlými nápaditými nohami. Ale co když naše tělo není připraveno předstoupit před diváky? Je obzvláště nepříjemné, pokud se v stehnech objeví nadměrné množství tuku, které se nedají snadno odstranit. Nebojte se! Nyní se dozvíte, jak odstranit tuk z dívek v nejkratším možném čase.

Jak odstranit tuk z dívek doma: obecná pravidla

Boj proti přebytečným tukům, bez ohledu na to, kde jsou uloženy, by měl být prováděn nutně z několika front - za pomoci správné vyvážené stravy, cvičení, zábaly a masáže.

Správná výživa pomůže odstranit přebytečnou tekutinu a toxiny z těla. Aktivní cvičení - budování svalové hmoty, čímž dochází k vytěsnění vrstvy tuku. Zábaly odstraní přebytečnou vodu a masáž dotáhne pokožku a učiní ji pružnější. Naučte se, jak rock vaše zadek.

Jak jíst, jak se zbavit přebytečného tuku na pólech

Pouze správná výživa (a ne "dieta") vám pomůže zbavit se přebytečné tekutiny v těle, odstranit toxiny a v důsledku toho ztratit nechtěné libry.

 • Ráno, 20-30 minut před jídlem vypijte sklenici vody. Obecně platí, že je dobré pít vodu před každým jídlem, ale ráno je důležitější než kdy jindy, protože tělo musí být řádně probuzeno.
 • Snažte se jíst v malých porcích 5-6 krát denně. Noste jablko nebo banán, v případě, že není místo k jídlu úplně.
 • Naplňte svou stravu dostatečným množstvím vlákniny.
 • Část by neměla být větší než dvě dlaně složené v hrstce. Pamatujte - tělo se bude cítit plné jen asi 20 minut po jídle.
 • Odmítat na dobu hubnutí z mouky, sladké, slané, kořeněné, mastné, smažené, uzené. Věřte mi, dokonce i s takovými omezeními můžete jíst chutné a pestré.
 • Poslední jídlo by se mělo objevit 5-6 hodin před spaním.

Tip: Lidé někdy zaměňují hlad s žízní, takže pokud chcete jíst, zkuste nejprve pitnou vodu.

Tuk začne klesat ve druhém týdnu této stravy. Třetí - výsledek bude jasně viditelný. A za měsíc najdete zaslouženou odměnu za své úsilí.

Jaká cvičení pomohou odstranit tuk z kalhotek

Hlavní komplex cvičení

Dřepy. Je důležité udělat je správně. Dejte si nohy od sebe. Nohy by měly být vzájemně rovnoběžné. Squat, aniž byste si vzali paty z podlahy. Nedívejte se hluboko do krku, zastavte se trochu pod linií kolen.

Pro zlepšení efektu přidejte vážení, například vezměte činky nebo lahve s vodou. Určete podle svých fyzických schopností. Zatímco dělá dřepy, držet činky za zády s rukama zvedl nahoru a lokty ohnuté. Začněte dělat cvičení od 25 krát do 3 sad, každý den zvýšit squat 5 krát.

Protahování je velký výkon, který stimuluje průtok krve do stehen. Pokud zjistíte, že je obtížné natáhnout podlahu a obáváte se, že si nohy nedáte dohromady, zjednodušte úkol. Stretch pro začátečníky pomocí židle se zády. Odhoďte zadní část židle s jednou nohou a přikrčte se, udělejte to samé s druhou nohou. Cvičení by se mělo opakovat 5krát. Namísto židle se zády se používá také aerobní míček.

Všechna cvičení jsou minimálně 1 krát za 3 dny, ideálně každý den.

Soubor cvičení s gumičkou nebo gumičkou

Komplex je navržen tak, aby posílil svaly boků ze všech stran - přední, zadní, zvenčí i vnitřní. K provedení těchto cvičení bude třeba gumička. Trénink trvá přibližně 10-15 minut denně.

Proveďte všech 15 cvičení. Položte gumu na kotníky a:

 1. Lehněte si na stranu k podlaze. Zvedněte horní nohu, snažte se natáhnout gumu více. Otočte se a udělejte to samé s druhou nohou.
 2. Lehněte si na žaludek. Ohněte jednu nohu na koleno a zvedněte nohu nahoru. Udělejte to samé s druhou nohou.
 3. Ve stejné poloze zvedněte celou nohu. Pracujeme také nejprve jednou nohou, pak druhou.
 4. Leží na vaší straně a táhni nohu horní nohy do stehna. Pomozte své ruce.
 5. Leží na zádech, položte ruce za hlavu, zvedněte nohy nahoru, aby vaše nohy byly rovnoběžné s podlahou. Oddělte a dejte nohy dohromady.
 6. Dostaňte se rovně, neroztažte nohy široce. Posuňte nohu zpět. Pak udělejte totéž s druhou nohou.
 7. Cvičení, podobně jako předchozí, musí být posunuto dopředu.

Vzhledem k tomu, že nohy jsou silnější, doporučuje se nahradit cvičební gumu tužší.

Snažte se žít aktivnější životní styl, běh a chůze dokonale odrážejí krásu a harmonii ženských nohou.

Naučte se více způsobů, jak dotáhnout vnitřní stehno.

Jak urychlit odstranění tuku z dívek

Dodatečné procedury - balení a masáž pomáhají rychleji dosáhnout požadovaného účinku.

Zábaly

Zábaly jsou dobré, protože jsou vyrobeny na problémových oblastech, aniž by to poškodilo zbytek těla, který nám vyhovuje. Existují různé typy obalů. Používáme balení receptů s oleji a řasami.

Příprava směsi oleje pro postup

Jako základ používáme olej z pšeničných klíčků studený lisovaný. Vezměte dva lžíce tohoto oleje, přidejte 1 ml vitamínu E a éterických olejů:

 • 3-4 kapky skořicového oleje - zlepšuje krevní oběh, pracuje s cévami, lokálně zvyšuje teplotu;

Tip: Skořicový olej může spalovat trochu, takže pokud máte citlivou pokožku nebo máte nějaké poškození, vyrážky nebo podráždění, je lepší tuto složku nahradit pelargóniovým olejem.

 • 3-4 kapky pomerančového oleje - poskytuje proces hlubokého spalování tuků;
 • rosemary olej 3-4 kapky.

Vyrábíme laminární tinkturu

Bereme 3 lžíce suché řasy, tento produkt je v každé lékárně. Naplňte ji sklenicí teplé vody, promíchejte a nechte vařit po dobu 3-4 hodin tak, aby řasa dodala vodě všechny příznivé vlastnosti. Když se řasa usadila, přetáhněte ji přes tenký plátno. Mělo by vytvořit asi 150 ml viskózní kapaliny.

Tip: Nelze nalít řasu s vařící vodou - to se zvlní a ztratí všechny své blahodárné vlastnosti.

Děláme obal sám

Olejovou směs vmasírujeme do kůže zahřáté v duši, je to lepší po masáži. Zatímco olej je mírně absorbován, pokračujte do druhého stupně. Vezmeme obvyklou elastickou bandáž, navinutou rolkou, namočíme ji do teplé vody a stlačíme ji tak, aby zůstala jen mokrá. Na mokré obvazy jsme si dali tinkturu řasy a pokračovali v balení.

Je vhodnější použít dva obvazy. Jeden bude větrovat jednu nohu a hýždě, druhý - druhou nohu a břicho. Na horní straně obvazů se zabalíme s přilepeným filmem, položíme si teplé oblečení a lehneme si pod dekou na 40 minut, abychom si užili proces hubnutí.

Pokud tyto obaly provádíte pravidelně jednou za dva dny - efekt bude ohromující. Měsíc snižujete objem na bocích na 10 cm.

Masáže

Tuk na lyashki se "roztaví" mnohem rychleji, pokud přidáte 3 druhy masáží do řady domácích procedur.

První

Masáž by měla být prováděna ve sprše. Tvrdá žínka, přednostně z přírodních vláken, dobře se třese v problémových oblastech s kruhovými pohyby. To je případ, kdy extra intenzita nebolí. Po této denní masáži se kůže stane červeně a připravena na následné procedury: masky, zábaly atd.

Druhý

Vakuová masáž. Je vyroben jak v salonu, tak doma s pomocí masážních olejů a speciální sklenice pro vakuovou masáž. Masírování těla by mělo být kruhovým pohybem, s trochou vakua.

Tip: Snažte se provádět masáže v konzervách správně, aniž by se kůže do nádobky příliš táhla - to poškodí podkožní tukovou vrstvu a naopak vyvolá vznik celulitidy.

Třetí

Medová masáž. Tento postup se provádí pouze v případě, že na med není alergie. Medová masáž je vynikajícím nástrojem pro zlepšení tónů pleti a její celkové regenerace. Mělo by se provádět na dušené kůži. Roztáhněte med na dlaně a začněte masírovat problémové oblasti silnými klapkami.

Jak odstranit tuk z dívek po dobu 1-3 dnů doma

Je známo, že "rychlá" strava není příliš užitečná a dokonce škodlivá pro tělo. Ale pokud není jiná cesta ven, a po několika dnech musíte vypadat perfektně, ženy používají nouzovou verzi hubnutí - speciální dietu. Při pozorování za 3 dny ztratíte 3 až 5 kilogramů. Strava po dobu 3 dnů je stejná:

 • ráno - vařené měkké vejce + ½ grapefruitu + čaj;
 • oběd - nízkotučný tvaroh (150 g) + 1 malé rajče;
 • večeře (6-8 hodin před spaním) - nízkotučný tvaroh (150 g) + zelený salát + čaj.

Pijte vodu od 2 do 2, 5 litru. Strava musí přidat cvičení pro boky, jak je popsáno výše, zábaly a masáže.

Jak odstranit tuk z dívek na týden

Pokud máte trochu více času na snížení boky, například týden, zkuste pohankové stravy. Jedná se o mega-efektivní metodu, která zároveň pomáhá čistit střeva.

 • 1. den Večer se nasákl kefirem 1, 5 šálky pohanky, kterou konzumujeme celý den a pijeme vodu.
 • 2. den Všechny stejné + salát listy.
 • 3. den. Všechny stejné + 1 zelené jablko odpoledne.
 • 4. den. Večer se nasákne vodou 1, 5 šálky pohanky + 150 g kuřecích prsou během dne.
 • 5. den. 1 l kefíru nebo 1 kg zelených jablek po celý den.
 • 6. den. Večer se nasákl v kefíru 1, 5 šálky pohanky + salát
 • 7. den. Večer se ponořil do kefíru 1, 5 šálky pohanky + salát + 1 zelené jablko odpoledne.

Kombinujeme dietu s aktivním cvičením pro boky, balení a masáže.

Jak odstranit tuk z mužského lyakhek

Muži jen zřídka hovoří o problému nadváhy, ale mnoho z nich se také stará. Obecně platí, že muži a ženy nemají zásadní rozdíl v metodách zacházení s přebytečným tukem u mužů, takže muži mohou bezpečně používat všechny výše popsané tipy. Měly by však, pokud je to možné, zvýšit svou zátěž, například dřepy s činkou.

Chcete-li udělat krásné svaly paže, věnujte pozornost video tutoriály o tom, jak pumpovat bicepsy doma.

Jak odstranit tuk z dívek doma: video

Zanechte Svůj Komentář