Jak najít mobilního operátora podle telefonního čísla

Zatímco mobilní síť není dostupná, mobilní telefon může přijímat hovory od neznámých účastníků. Nedělejte si starosti s chybějícím důležitým hovorem, protože existuje možnost, jak zjistit mobilní operátor podle telefonního čísla. Získaná data pomohou utrácet peníze za komunikaci s jiným regionem nebo vám umožní ignorovat příští volání cizince.

Je možné určit operátora podle telefonního čísla

Ruská federace má málo mobilních operátorů a každý má individuální číselné kombinace. Jak najít mobilního operátora podle telefonního čísla? Snadné Pokud číslo začíná na +7, pak vás účastník z Ruska zavolal. Na začátku kombinace je jiné číslo, to znamená volání z jiné země nebo oblasti. Znáte-li kódy různých zemí, můžete snadno zjistit, odkud volají.

Kromě tohoto kódu následující 3 číslice v mobilu označují příslušnost určité komunikační společnosti. Číslo závisí na místě prodeje SIM karet: v určité oblasti je možné zakoupit SIM kartu s určitou předponou. Předpona poskytovatele je jedinečná pro každou oblast, na jejímž základě se provádí vyhledávání adresy subjektu. Indikátory pro určení členství uživatele jsou def-kódy za kódem země. Jsou jedinečné, vždy stabilní a pevné.

Jak zjistit, který operátor vlastní číslo mobilního telefonu

Existuje mnoho bezplatných stránek, kde je snadné zjistit, co je telekomunikační operátor podle telefonního čísla. Jejich principem je zadávání dat do speciálního sloupce, stiskněte start. Dále systém analyzuje zadanou kombinaci čísel a poskytne informace. Některé služby vyžadují, aby údaje o majiteli spolehlivě určily pouze prvních 5 číslic. Mobilní operátor podle telefonního čísla se na několik vteřin vydá na cestu, samotná služba zobrazí příslušenství kódu.

V loňském roce byla služba ukládání dat zavedena při přechodu na službu jiným poskytovatelem. Například účastník Beeline by se mohl stát uživatelem Tele 2, zatímco by měl ponechat předponu Beeline. Proto může vyhledávací systém fungovat nedokonale, protože je obtížné ověřit, že osoba provedla přechod z jednoho dopravce na druhého. Společnosti samy nemusí vést záznamy o konverzích, zejména proto, že tyto údaje nejsou uloženy ve vyhledávačích. Kontrola prostřednictvím těchto aplikací může být neúčinná.

Kódy a předpony největších mobilních operátorů v Rusku

Naše země má pouze 4 velké společnosti poskytující mobilní služby. Počet mobilních operátorů v Rusku můžete zjistit pomocí třímístného kódu, který je jedinečný při vydávání SIM karty pro každou společnost. Schopnost poskytovat informace, jejichž účastník trvá, trvá tedy málo času. Systémové informace jsou kontrolovány za zlomek sekundy, přesnost výsledku závisí na tom, zda byl poskytovatel změněn. Pokud nebyly žádné posuny, pak se data nezměnila, takže je lze použít jako spolehlivé.

Megafon

Následující série je typická pro megafon: 920-932, 933, 938. Kombinace čísel je pro jednotlivé regiony odlišná, například v Moskvě je to 925 a v oblasti Kirov 922. Kromě toho megafon poskytuje řadu 929 a 997. s MTS a Beeline. Katalog kódů je uložen v analytických systémech, které se později používají při kontrolách.

Mobilní telekomunikační systémy (MTS)

Následující řady jsou typické pro MTS: 910-919, 980-983, 988. Tato čísla pomáhají zjistit, kde je možné zakoupit SIM kartu. Pro Moskvu, 910 je používán, a pro Sibiř, 913, 983. MTS má zvláštnost předpony distribuce mezi městy, například, po kódu Moskva čísla jsou od 0 k 4, a Petersburg čísla od 0 k 2 nebo od 7 k 9. Zbývající čísla patří ostatním a měst.

Beeline

Pro Beeline po mezinárodním kódu jsou charakteristické následující řady: 903, 905-906, 909, 960-965, 967. Zde jsou kódy vázány na subjekty v zemi, při kontrole systému uvede název společnosti s regionem. Pro Moskvu je typická řada 903 a pro Dálný východ 964. Beeline má odstupňování, které se liší pouze na území Dálného východu. Všechny předpony mohou být použity v rámci státu a distanční distanční čtvrť má jedinečnou kombinaci čísel. Okres získal takovou výhodu z důvodu velikosti území, počtu obyvatel, popularity mobilní komunikace.

Tele 2

Nejmladší poskytovatel, ale již má svůj vlastní kód. Následující předpony jsou typické pro Tele 2: 900, 902, 904, 908, 950-953. Má své vlastní zvláštnosti - v některých regionech země neexistuje žádný poskytovatel, proto shoda okolností s údaji ukazuje, že službu poskytuje místní společnost působící na území jednoho regionu nebo regionu. Zjistěte, že informace pomohou všem stejným službám zdarma, které jasně ukazují, kde byl hovor uskutečněn, označí toto místo na mapě.

Jak zjistit region podle telefonního čísla

Jakýkoli mobilní systém má svou vlastní kombinaci čísel, která závisí na regionu, ve kterém osoba koupila SIM kartu. To znamená, že každá kombinace kódů je jedinečná v rámci konkrétního předmětu Ruské federace. Služby, které určují identitu uživatele, mají tato data, takže poskytují informace o oblasti nebo oblasti, ze které účastník předvolával. Operátora můžete zjistit telefonicky z oficiálních stránek mobilních komunikačních společností.

Populární službou kontroly subjektu země a mobilního účastníka je GSM-informovat. Chcete-li zjistit uživatele, musíte zadat prvních 5 číslic telefonu. Pomocí programu Spravportal můžete jasně vidět na mapě, kam jste volali. Obě služby fungují zdarma.

Video instrukce: určení telefonním číslem operátora

Zanechte Svůj Komentář