Grandaksin - návod k použití. Co je to Grandaxin, vedlejší účinky a analogy léčiv

V moderním světě, pod vlivem množství stresu, mnoho lidí nemůže již nezávisle řídit jejich psychologický stav, protože oni jsou nucení se uchýlit k použití sedativ. Přečtěte si o Grandaxine - léku z této skupiny léků. Informace o jeho činnosti a ceně pilulek mohou být pro vás užitečné.

Grandaksin - instrukce

Tento lék patří do skupiny trankvilizérů - prostředků, které mají schopnost odstranit úzkosti a obavy. Účinek užívání těchto tablet obdržel od pacientů mnoho pozitivní zpětné vazby. I s ohledem na tuto skutečnost, je stále nemožné učinit rozhodnutí sami o sobě vypít Grandaksinův kurz - pokyny pro užívání léku říká, že musí být propuštěn na lékařský předpis.

Tato podmínka je logická: i když dnes ve světě existuje mnoho faktorů, které mohou vyvážit nervovou soustavu, ale nekontrolovaný příjem drog s psychotropními účinky nese mnoho vážných a někdy nepředvídatelných rizik. Z tohoto důvodu, jak užívat Grandaxine, pro každého konkrétního pacienta by měl být pouze lékař.

Akce Grandaxine

Podle anotace k léku je aktivní složkou tablet tofizopam. Tato látka patří do skupiny denních anxiolytik, která určuje povahu působení Grandaxinu. Tento lék má uklidňující účinek, ale zároveň má dezinhibiční, energizující a aktivační vlastnosti. Kombinace těchto vlastností umožňuje použití léčiva při léčbě široké škály poruch zdraví.

Tablety Grandaksin - indikace pro použití

Instrukce pro léčivo stanoví seznam porušení, jejichž léčba se doporučuje používat tento nástroj. Podle tohoto dokumentu je sedativum Grandaxine indikováno pro použití v:

 • stavy podobné neurózám (úzkost, apatie, snížená aktivita a motivace, depresivní nálada) a neurózy;
 • premenstruační syndrom, menopauza;
 • kardialgie;
 • neurogenní svalová atrofie;
 • neuromuskulární onemocnění - myopatie, myastenie;
 • abstinenční syndrom způsobený zneužíváním alkoholu;
 • jako součást komplexní terapie bulimie.

Existuje další typ onemocnění, u kterého je indikován Grandaxine - návod k použití indikuje, že léčivo může být použito pro vegetativní poruchy. Pacienti si všimnou, že tento lék je vhodný pro zastavení záchvatů paniky, přerušení dýchání a pre-bezvědomí - jeden z nejbolestivějších příznaků vegetativní cévní dystonie.

Musíte vědět, že použití přípravku Grandaxine v takových případech není jediným způsobem léčby. V průběhu léčby může lékař předepsat analogické prostředky tohoto silného sedativa, léky s podobným mechanismem účinku. Mezi názvy těchto léků - Alprazol, Afobazol, Adaptol, Glycine, Corvalol, atd. Je zajímavé, že Grandaxin má mnoho analogů a neexistují synonyma (léčiva se stejnou účinnou látkou). Z tohoto důvodu by měl pacient podrobně popsat příznaky, které lékař zažívá, aby si mohl vybrat nejúčinnější lék, který ovlivňuje tělo.

Jak se přípravek Grandaxine užívá

Průběh léčby tímto lékem by měl zvolit pouze lékař. Odepsání předpisu Vám lékař předepíše dávku Grandaxinu, nezbytnou pro zmírnění symptomů, zohlední individuální toleranci. Specialista bude brát v úvahu kompatibilitu léku s jinými užívanými léky - tak budou různá rizika eliminována, zatímco osoba používá různé léky.

Pacientům se často předepisují 1-2 tablety (50-100 mg) až 3krát denně. Potřebují pít po jídle. Maximální přípustná denní dávka je 300 mg účinné látky, poslední pilulka se má vypít do 16 hodin. Jak dlouho můžete užívat Grandaxine bez přestávky - je v kompetenci lékaře, kontroluje, zda má lék náležitý účinek a zda neexistuje závislost. Lékař také bere v úvahu zvláštnosti přípravku Grandaxine u starších osob, pacientů s poruchou funkce jater nebo ledvin - návod k použití léčiva v těchto případech je následující.

Vedlejší účinky

Stejně jako téměř každý lék, tento lék má řadu vedlejších účinků. Proč je důležité zvážit je při jmenování Grandaxine - vedlejší účinky mohou prakticky kompenzovat pozitivní účinek drogy na lidský blahobyt. Podle hodnocení v průběhu léčby tímto lékem takové nežádoucí projevy nejsou neobvyklé:

 • bolest hlavy, psychomotorická agitace, nespavost;
 • potíže s dýcháním;
 • napětí a bolest svalů;
 • ztráta chuti k jídlu, nevolnost, plyn, zácpa;
 • svědění, vyrážka atd.

Cena Grandaksin

Náklady na tento lék se bude mírně lišit v závislosti na tom, jak se osoba rozhodne koupit. Lék je tedy vhodný pro nákup v internetovém obchodě - objednejte si ho z katalogu, můžete si jej také zakoupit v běžné lékárně. Cena Grandaksin, podle údajů z většiny návrhů, se pohybuje od 345 do 455 rublů za balení pro 20 tablet, a balíček pro 60 tablet prodává za 745-975 rublů.

Důležité: cena původní drogy nemůže být mnohem nižší než průměrná cena Grandaxine. Pokud si vybereme, kam se mají pilulky dostat, musíme vzít v úvahu, že se prodávají nejen levně, ale také na osvědčeném místě. Lidé, kteří potřebují tento lék, který ovlivňuje nervový systém, by měli k takovému nákupu přijmout odpovědný přístup, aby místo očekávaných přínosů průběhu léčby nezpůsobovaly hmatatelné poškození jejich zdraví a pohody.

Video: Co je to Granduxin?

Recenze

Julia, 47 let

Tyto tablety byly připsány mému manželovi - po řadě neúspěchů v kariéře se mi nervy opravdu zlobily. Už si koupil lék, a on někde číst, že Grandaxin může ovlivnit potence - a ne v každém nápoji! I když jsem zjistil, že takový vliv nebyl zaznamenán, není to pro něj argument. Musel jsem jít k lékaři - požádat o jmenování přijatelného ekvivalentu.

Valentina, 39 let

Ve své lékárničce mám antidepresiva - je pro mě snazší vzít si lék než požádat někoho, aby mi pomohl s mými problémy a obavami. Minulý podzim, pil přísně podle instrukcí lékaře, který indikoval sedativum. Pros: nálada se vyrovnala, zapomněla jsem, co to znamená být nervózní. Nevýhody: pocit snadné inhibice, poměrně velká cena.

Elena, 27 let

V mých prvních letech jsem skončil s hubnutím, takže jsem musel podstoupit léčbu, abych nezemřel. Grandaksin také předepsal doktorovi na předpis, vzala lék podle instrukcí a pomohla mi dobře. Teď čekám na dítě, nervy jsou zlobivé. Znovu jsem přemýšlel o těchto pilulkách, ale přinejmenším tam nejsou žádné kontraindikace v mém gestačním věku, ale budu mít čas je pít.

Zanechte Svůj Komentář