Velké podprsenky - funkce, oblíbené modely, přední výrobci a ceny

Svěží busta přitahuje pozornost mužů, ale její majitelé čelí vážným problémům spojeným s volbou spodního prádla. Někdy při hledání vhodné podprsenky musíte jít kolem spousty obchodů a znovu změřit spoustu modelů. Výběrem velké podprsenky velikost by měla být blíže podrobně. Tento proces, který zná některé funkce, může být usnadněn.

Co jsou velké podprsenky

V designu rysy, podprsenky pro nafouklé prsa se liší od těch obyčejný v množství způsobů. Vyznačují se širokým hřbetem a popruhy, tlustými materiály, přítomností podpůrných kostí (s výjimkou některých modelů). Je těžké jednoznačně dát koncept velké velikosti, protože v každé zemi a pro každého výrobce existují různé rozměrové mřížky.

Podprsenka je volena měřením obvodu pod prsou a v jeho nejvýraznějším bodě. Rozdíl mezi těmito ukazateli je úplnost. Podprsenka na velkém šálku bude odpovídat označení písmene DD nebo Е a výše. Rozdíl mezi obvody je 18 cm a pod tímto označením se prodávají podprsenky ruských výrobců. Pro americké, britské, francouzské platí jiné dimenzionální mřížky.

Speciální funkce

Velká prsa jsou těžká a někdy i beztvará, takže je pro ni těžké vybrat vhodnou podprsenku. Tato šatní skříň často způsobuje hrozné nepohodlí a dokonce i bolestivé pocity mezi majiteli nádherné busty. Pamatujte, že podprsenka, zejména pro velká prsa, musí být měřena, aby se zabránilo nepříjemnostem. To je nezbytné, protože velikosti se liší nejen v různých zemích, ale i mezi jednotlivými výrobci.

Vezměte v úvahu skutečnost, že se vaše postava mění, i když vizuálně není příliš znatelná a váha těla je na stejné značce, takže periodicky provádějte měření objemů a berte je v úvahu při nákupu další sady spodního prádla. Dokonale zvolená podprsenka způsobí druhý pocit kůže, napne hruď, narovná držení těla. V žádném případě nesmí výrobek tisknout nebo naopak být příliš volný.

Podprsenky pro velká prsa by měly být vyrobeny z odolných materiálů, které vydrží zvýšené zatížení. Pro delší životnost a maximální pohodlí jsou doplněny širokými popruhy, někdy sešitými pěnovými vložkami. Základ velké podprsenky by měl být elastický. Čím širší je, tím lépe. Pak bude hrudník upevněn a záhy se neobjeví na zadní straně a na bocích.

Modely

Ne každá podprsenka může správně podporovat velká prsa. Máte-li nádherné formy, dávejte pozor na takové modely podprsenek:

 1. Uzavřeno. Na šálcích takové podprsenky několik švů. Úplně zavře hruď. Pro výrobu použitých saténů, krajek. Mezi uzavřenými podprsenkami je kategorie hubnutí, která není vhodná pro majitele velkých prsou. Tento model vizuálně snižuje objem, ale vyrovnává mléčné žlázy, což je nebezpečné pro zdraví.
 2. S tvarovaným pohárkem. Díky kostem dokonale podporuje hrudník bez ohledu na velikost. To mu dává krásný úhledný tvar. Tato podprsenka je vhodná pro jakékoliv oblečení, měkké a neviditelné. Vložky z tenké pěnové gumy jsou přišity do šálků.
 3. S nízkým můstkem. Linie, na které jsou misky uzavřeny, je posunuta. Podprsenka s nízkým svetrem je vhodná pro mladé dámy, které mají úzká prsa. Můžete ji nosit pod šaty s hlubokým výstřihem.
 4. S trojúhelníkovými šálky. Tato volba je vhodná pro dívky s prsy vysazenými daleko od sebe. Podprsenka ji jemně zatlačí do středu bez nadměrného tlaku.
 5. S předním uzávěrem. Skvělá volba pro ženy se širokými ňadry. Poháry se budou shromažďovat ve středu. Model s předními upevňovacími prvky má široký hřbet (až 10 cm). Nevytváří přebytečné kožní záhyby.
 6. Se širokými popruhy. U takových modelů je velká část zatížení převzata zvýšenými popruhy. Podprsenka se širokými popruhy vypadá na obrázku harmoničtěji. Popruhy se nepohnou do ramen. Mnozí výrobci v nich šijí pěnové vložky pro extra jemnost a pohodlí.
 7. S kostmi. Díky pevným prvkům výrobek správně podporuje hrudník. Podprsenka pony takový efekt neposkytne. Tyto prvky drží hrudník na místě a krmení vpřed, což busta ještě svůdnější. Dívky s velkými prsy se nehodí k modelu "Balkonet". Poháry v tak otevřeném stavu. Od nich prsa vypadne při neopatrném pohybu. Nevypadá sexy, ale vulgární.
 8. Nápravné. Tyto podprsenky podporují hrudník a zakrývají boční záhyby, mají prodlouženou základnu. Jsou dobré nosit pod těsnými věcmi. Poskytují tak vynikající podporu, vhodnou pro prevenci mastitidy, mastopatie.
 9. Bezešvé. Vynikající volba pro ženy s velkými prsy. Pohárky bezešvých podprsenek tvořil. Tento model bude neviditelný pod oblečením. Šijte výrobky z elastických materiálů. Existují bezešvé vrcholy, ve kterých nejsou šálky tvarovány, ale jsou vhodnější pro sport. Uvnitř mohou být vložky z pěny.
 10. Korzetový plán. Se širokým spodním dílem (až do linie žeber nebo dokonce zavírá pas), poskytující dodatečnou podporu a kosti ve svislé poloze. Podporuje velká prsa dobře. Některé modely mají odnímatelné ramenní popruhy, ale měli byste být opatrní při výběru takových, nebudou odolávat všem nákladům.
 11. Sport. Roztažná, vyrobená z hubnutí. Navrženo speciálně pro fitness. Ve stylu připomínejte zkrácené košile.

Spodní prádlo na velký šálek a malý obvod

Některé ženy s štíhlým tělem a úzkým hrudníkem mají působivou velikost prsou. Vypadá to velmi chutně, ale způsobuje velké potíže při výběru podprsenky. Jako pravidlo, dívky s takovými parametry koupit možnosti, které mají velký šálek. Nicméně, oni se nezaměřují na objem pásu, zvolte "od čeho je", a pak změnit produkt. To je špatné, protože mnoho moderních výrobců vyrábí velké podprsenky, objem pásu, který začíná od 60 cm:

 • Curvy Kate;
 • Freya;
 • Cleo by Panache;
 • Tlumič nárazů;
 • Panache;
 • Royce;
 • Dcandale;
 • Masquerade by Panache.

Značky

Dnes má mnoho výrobců kvalitní a velmi atraktivní podprsenky pro majitele velkých prsou. Nejoblíbenější značky spodního prádla:

 1. Felino Německá značka, která nabízí luxusní podprsenky s širokým rozměrovým okem. Maximální velikost obvodu pod prsním modelem dosahuje 120 cm, prádlo má krajkové lemování, je šité z přírodních materiálů a syntetických materiálů pomocí bezešvých technologií.
 2. Diorella. Firma nabízí podprsenky z bavlny a syntetiky, pokryté tenkou krajkou s kontrastními nitěmi. Existují modely s průhlednou horní částí pohárku.
 3. Prima donna. Tato belgická značka nabízí velmi krásné podprsenky velkých velikostí, které vypadají svůdně a elegantně. V sestavě jsou možnosti s průsvitnými šálky.
 4. Triumf. Tato německá značka má velké, bezešvé podprsenky na prodej. Styly a barvy jsou omezené, takže oblečení jsou vhodnější pro každodenní nošení.
 5. Stefi L. Tato značka má širokou řadu podprsenek pro dámy s velkými prsy. Design modelů je velmi atraktivní. Podél šálků jsou krajkové květinové vzory, přes popruhy.
 6. Milavitsa podprsenky velkých velikostí. Tento běloruský výrobce má velmi kvalitní spodní prádlo a jsou zde dvě řady podprsenek pro nádherné prsa: klasické a módní. V první sbírce modelů základních barev s tradičními siluety. V módní řadě mnoho neobvyklých barev, stylových designů. Pro každý model z této kolekce je snadné vybrat správné kalhotky.

Jak si vybrat podprsenku pro velký poprsí

Ačkoli módní značky nabízejí širokou škálu spodního prádla, může být velmi obtížné rozhodnout o nákupu. Pokud jste si jisti, že jste správně určili velikost podprsenky, můžete si zboží objednat v internetovém obchodě s doručením poštou z Moskvy, Petrohradu a dalších měst. Často organizují prodej, propagační akce, nabízejí slevy. Nicméně, koupě velké podprsenky bez kování není nejlepším řešením. Zapamatujte si tipy, které vám pomohou při nesprávném výpočtu:

 1. Proveďte měření. Určete úchyty vyčnívajícího bodu prsu a pod ním. Porovnejte data získaná s velikostí mřížky výrobců a vyberte nejvhodnější modely.
 2. Vyberte si vyzkoušet tři podprsenky: velikost, menší a větší.
 3. Nasaďte si podprsenku. Postavte se před zrcadlo a zvedněte ruce. Pokud zvolíte správnou velikost, pás se nikde nepohne.
 4. Otočte první stranu, pak druhou. Zkontrolujte, zda je pás v rovině. Měla by být hladká, nikdy by se neměla týrat.
 5. Věnujte pozornost šálkům. Pokud se zamračí, pak je objem pro vás skvělý. Je-li šálek stiskne hrudník, pak podprsenka je malá pro vás. Podívejte se po stranách. Pokud hrudník padá ve směru rukou, pak jste si vybrali podprsenku nevhodného modelu pro vás.
 6. V dobré podprsence by měla bradavka stát. Pokud "vypadá" dolů, vytáhněte popruhy.
 7. Přední deska by měla těsně přiléhat k tělu. Je-li dokonce i nejmenší vzdálenost mezi její kůží, pak je lepší se vzdát nákupu, protože v procesu nošení podprsenky o něco více zpřísnit a stát se skvělé pro vás.
 8. Musíte dát prst pod pás s obtížemi. Pokud je tam celá dlaň, pak je podprsenka příliš velká.
 9. Pokud popruhy spustíte, popruh by měl zůstat na místě.
 10. Pokud máte šikmá ramena a kvůli tomu, popruhy odpadají, dávejte pozor na modely, kde se protínají.
 11. Podívej, nekopávej do popruhů v kůži. Měly by být středně široké a pohodlné. Pokud se pásy stále drží, pak je podprsenka v páse skvělá a v šálku je příliš malá.
 12. Věnujte pozornost materiálu výroby. Je lepší mít podprsenku šitou z přírodních tkanin, i když moderní syntetické materiály také umožňují vzduch a jsou velmi odolné.
 13. Spona by se měla skládat nejméně ze 3 až 4 řad háčků.
 14. Podprsenka pro velká prsa nemůže být levná. Vzhledem ke složitému designu musí být jeho kvalita nejlepší, a to lze dosáhnout pouze u značek, které vyrábějí drahé prádlo. Od výrobků odolných proti opotřebení a trvanlivé, vždy vypadá krásně.

Cena

Ne každý výrobce má vládce velkých podprsenek. Pokud potřebujete takový produkt, je lepší najít značky, které se specializují na jejich vydání. Cena závisí na velkém počtu parametrů. Orientační ceny podprsenek pro velká prsa můžete vidět v tabulce níže:

Název modelu

Orientační náklady v rublech

Elomi Matilda 8900

4790

Gorsenia K-385

3380

Pojistka Freya Deco 1324

4220

Fantasie Angelina 9552

6300

Prima Donna Deauville 161811

8850

Tribuna BM890H

1360

Felina Conturelle 80505

6670

Freya Active 4892

4820

Milavitsa Aveline 66043

950

Panache Envy 7285

6840

Kris Line Fortuna

2450

Simone Perelle 131343

4075

Tlumič pérování S4490

4500

Conte City Style RB5015

1520

Spodní prádlo Valeria 738

940

Video

Zanechte Svůj Komentář