Chitmil - co je to v hubnutí, jak zařídit

Diety jsou nuceny dodržovat přísnou dietu, nicméně, aby se dosáhlo očekávaného výsledku a podpořilo tělo při hubnutí, musíte vědět, jak chitmal používat - co to je a co to je. Správná úprava sacharidů během výživy má pozitivní vliv na metabolismus a hladiny hormonů.

Proč potřebujete chitmil

S neustálým dodržováním low-carb monotónní stravy je obtížné motivovat sami sebe, aby se nezlomili. V tomto případě, čím přísnější a omezenější dietou, tím obtížnější je nepřesahovat menu. Co je chitmil v hubnutí? Cheat jídlo je v podstatě plánovaná porucha příjmu potravy. Proč potřebujete chitmil? Pokud občas dovolíte jíst své oblíbené, i když vysoce kalorické potraviny, stane se psychologickou úlevou a bude sloužit jako pobídka pro další diety: povzbuzování chutných potravin vás bude motivovat a pomůže vám sledovat nabídku na dalších 6 dní.

S vědomím, že sedmého dne budete čekáni odměnou ve formě sladkostí, rychlého občerstvení nebo jiných dobrot, budete moci vydržet šest dní bez poruchy a poruch ve stravě. Kromě pozitivního psychologického faktoru podvádění pomáhá urychlit metabolismus: při dietě s nízkým obsahem sacharidů tělo snižuje rychlost metabolických procesů a šetří tak malé množství kalorií vstupujících do těla. To způsobuje plateau účinek na hubnutí. Chcete-li aktivovat ztrátu tuku, musíte oklamat tělo, aby bylo jasné, že zdroje jsou hodně hodně a neměli byste je zachránit.

Díky chitmyle se metabolismus urychluje a tuky začínají rychleji hořet. Ve stejné době, protože v těsné dietě tělo postrádá sacharidy, výkon sportovce padá dramaticky. Po uhlohydrátové obnově energie roste, což má pozitivní vliv na obecný tón člověka, jeho zdravotní stav a fyzické schopnosti (pro ty, kteří nevědí, co je refid, to je zatížení sacharidy).

Využití chitmy

Dieta - to je obvykle snaha o dokonalé tělo, které přináší vážné nepohodlí. Jaké je použití chitmaly:

 1. Pomáhá omezit množství konzumovaných potravin. Když se člověk rozpadne, bez rozdílu jí všechno, co přichází do rukou, a neprospívá ani tělu ani psychice. Chitmyl se tomu vyhýbá, ve kterém si předem naplánujete, jaké škodlivé, ale chutné jídlo budete jíst.
 2. Dává pozitivní postoj. Dieta se snáze snáší z psychologického hlediska.
 3. Pomáhá vyhnout se poruchám příjmu potravy. Je jednodušší udržet se před konzumací čokoládové tyčinky, pokud za pár dní můžete jíst, například dort.
 4. Zmírňuje zažívací ústrojí, ledviny. Většina nízkosacharidových a nízkokalorických diet zahrnuje konzumaci velkého množství bílkovin, což je pro tělo obtížné zvládnout. Racionální přístup chitmyla pomáhá trávícímu traktu dýchat.
 5. Podporuje hubnutí. S pomocí chitmyly se urychlí metabolismus, tuk začne aktivněji spalovat a objeví se síla pro trénink. Tento účinek přetrvává po několik dní po uhlohydrátu.
 6. Podporuje psychologicky. Chitmil podporuje hubnutí, dává mu další pobídku, což usnadňuje snášení stravy.

Pravidla chitma

Sacharid refid je k ničemu pro ty, kteří dodržují vyváženou stravu nebo diety se střídavými bílkovinovými a sacharidovými menu. Chitmoil je navíc zakázán, když:

 • onemocnění gastrointestinálního traktu (nadměrné množství škodlivých produktů může vést k dlouhodobému narušení zažívacího systému);
 • sklon k přejídání (pokud se nemůžete omezit na malé množství své oblíbené pochoutky, pak návrat do vaší stravy po chitmě může být obtížný).

Při plánování sacharidů refid, měli byste zvážit, že můžete použít žádné další kalorií, jak jste snížili jejich spotřebu během předchozích 6 dnů. Hlavní pravidla chitmaly jsou:

 • podvádět jídlo bude užitečné pouze v případě, že je držena ne více než jednou za 1-2 týdny s malým procentem nadváhy a jednou měsíčně v přítomnosti obezity;
 • trávit to jen ráno;
 • Toto jídlo musí být naplánováno předem, výběrem typu a množství požadované potraviny;
 • potraviny s vysokým obsahem kalorií je lepší, aby se shodovaly s jakoukoli dovolenou nebo událostí;
 • jíst chutné jídlo bez spěchu, užívat si každého kousnutí.

Jak často může chitmil

Neexistuje žádné jediné doporučení o tom, jak často správně uhasit uhlohydrát. Každý by si měl vybrat z vlastní zkušenosti období diet, mezi kterými bude číst. Chcete-li to provést, zkuste jinou frekvenci načítání jídel. Jak často můžete číst sportovce na sušičce? Pokud jste cvičil vyváženou stravu pro hubnutí po dlouhou dobu a mít alespoň 3-4 intenzivní cvičení týdně, pak refid by měl být proveden každý týden.

Dosud s dobrými výsledky v redukci hmotnosti je dovoleno provádět sacharidové zatížení každých 2, 5-3 týdny. Současně, podvádět-mléko neznamená obžerství: refid by měl zahrnovat vaše oblíbené jídlo, ať je to hamburgery nebo pečivo, jejichž celkový kalorický obsah, který není více než dvojnásobek počtu kalorií ve stravě oběd. Toto pravidlo platí pro den podvádění (vykládání, které se provádí po celý den): denní kalorický obsah 1 denní stravy se násobí 2, aby se dostalo množství kalorií, které jsou povoleny pro použití.

Co můžete jíst v chitmilu

V praxi, čím širší je výběr potravin, které má člověk, tím více je schopen jíst najednou, takže pokud si nejste jisti svou vůlí, je lepší se předem omezit při přípravě menu pro rafinované sacharidy se zaměřením na jídlo, které se vám líbí. V chitmyll, můžete jíst různé pokrmy, včetně těch, ve kterých nejnižší procento bílkovin a sacharidů obsah prochází střechou.

Vzácné množství sacharidů ovlivňuje hladinu leptinu, takže tělesný tuk začíná rychleji hořet. Protein, a to i v malých množstvích, otupuje hlad, poskytuje pocit sytosti, ovlivňuje hormony a má vysoký tepelný účinek (absorpce proteinu vyžaduje více energie než trávení jiných makroživin). Chcete-li se nechat hýčkat s dietními potravinami a získat pozitivní výsledek, měli byste jíst palačinky s míchanými vejci, steaky a bramborami, špagety a karbanátky atd.

Se svobodou volby z příliš mastných potravin je ještě třeba upustit. Takové potraviny vedou k ještě většímu ukládání tuku v těle než potraviny s velkým procentem sacharidů. To je způsobeno tím, že molekula sacharidů je mnohem těžší přeměnit v tuk, protože toto tělo musí podstoupit komplexní chemický proces, který spaluje energii (přibližně 25% z každého 1 g sacharidů). Dietní tuk ve složení je podobný tomu, který je uložen v těle, takže energie se prakticky nepoužívá k jeho zpracování. Aby nedošlo k porušení stravy, vyhněte se:

 • smažené v těstových výrobcích;
 • krémové omáčky;
 • zákusky se spoustou smetany atd.

Jak udělat chitmil

Uhlovodík refid se odehrává na pozadí normálního dietního dne, kdy se jedno jídlo liší od zbytku konzumovaného množství kalorií. Je lepší dělat podvádět až do večeře, včetně, jinak těžké jídlo nemusí mít čas strávit před spaním. Zkušení atleti jsou doporučováni provádět stahování mimo domov - v kavárně nebo restauraci. Zároveň emocionální uspokojení přichází rychleji díky komunikaci s přáteli a změnou atmosféry. Kromě toho, v takové instituci budete jíst méně, než kdybyste si koupili a provedli refid doma. Další tipy:

 • je lepší naplánovat cheat jídlo na tréninkový den, pak metabolismus bude zrychlen a nezdravé jídlo bude trávit rychleji (půl hodiny po fyzické aktivitě, "sacharidové okno" nastane, během kterého se každá potravina rychle stravuje a nemůže negativně ovlivnit postavu);
 • Vyhněte se stresu na rafinovaný den sacharidů, jinak jíst více toho, co potřebujete;
 • pokud je to možné, obnova po naložení by neměla být obtížná a zdlouhavá, proto je třeba vyloučit ze seznamu požadovaných výrobků také tuk;
 • Pijte více tekutin před rafinací.

Chitmil při sušení

Při přípravě soutěžícího se snižuje procento tělesného tuku. Sušení tedy zahrnuje dodržení přísné nízkokalorické stravy, jejíž základem jsou proteiny. Současně, atleti zažívají vážné nepohodlí a výkyvy nálady spojené s psychologickým stresem a hormonální nerovnováhou. Chitmyl na sušení pomáhá dodržovat omezenou stravu, aby se zabránilo narušení.

Chitmil pro hubnutí

Zatížení sacharidů se liší od členění v tom, že je plánováno předem. Během jednoho jídla člověk sní, co chce, s vědomím, že po návratu do dietního menu. Tento přístup nezpůsobuje výčitky svědomí a dává další impuls ke ztrátě hmotnosti. Kromě psychologického aspektu je funkcí refidu urychlit metabolismus, který se po kalorickém omezení stravování dostává do ekonomického režimu operace, který nedovolí tělu, aby vynakládal spoustu energie a zpomalil hubnutí.

Chitmil se ztrátou hmotnosti spouští hormonální změny ve štítné žláze, ve kterých se tělesný tuk začíná rychleji rozkládat. Následný návrat k omezené dietě dovolí tělu zůstat v režimu zrychleného metabolismu pro několik více dnů setrvačností, kvůli kterému tuk nahromaděný v těle je intenzivně spotřebován. Podle recenzí sportovců, podvádět jídlo pomáhá překonat váhu plató.

Video: Co je to chitmil v kulturistice

Zanechte Svůj Komentář