Odstraňovač kůžičky: nejlepší remuver

Dobře upravené ruce byly vždy v módě. Každá žena se snaží zachovat svou mladost, krásu. Někdo navštěvuje salóny, používá krém. Nehty vypadají dobře upravené, pokud je jejich povrch řádně zpracován, tvar je vytvořen, povlak je promyšlený a kůžička chybí. Pro jeho odstranění použijte: řezací nebo speciální řešení. Jednou z možností byla přestavba změkčit kůžičku.

Co je to remuver

Prostředek schopný opatrně, bez mechanického rázu, ošetřovat kůži kolem nehtových destiček je odstraňovačem kůžičky. Vzhledem ke specifickému složení gelu působí na pokožku a změkčuje ji. Hlavní výhodou je pomalý růst pokožky. Tento lék vyrábí:

 • změkčení, odstranění, rozpuštění mrtvých buněk;
 • hydratace a výživy díky olejům obsaženým v kompozici.

Jsou známy následující typy remuverů:

 • Kyselé rychle působící agresivní přípravky. Udržet na povrchu znamená, že nepotřebujete více než 2 minuty. Postup je prováděn odborníkem, který pracuje s každým hřebem samostatně.
 • Alkalické šetřící sloučeniny. Vliv 15-25 min.

Co si vybrat prostředky pro kůžičku

Profesionální odstraňovač pokožky je vybrán na základě stavu vašich rukou, typu pleti, práce a životního stylu. Pokud je nehtová destička slabá, křehká, pak je použití odstraňovače kyselin nebezpečné. Nezapomeňte, že pokud je vaše pokožka poškozena, neměli byste používat přípravky Salu (včetně hydroxidu sodného). Remover pro manikúru Orly série jsou skvělé pro citlivé pokožky rukou. Příchozí kompozice Orly sezamového extraktu má antibakteriální účinek.

Sally hansen

Odstraňovač nehtů této značky je přisuzován kyselině. Jeho aplikace pomůže zbavit se kůžičky. Kompozice obsahuje extrakty z kiwi, jojobového oleje. Díky této kombinaci složek je gel Sally Hansen schopen rozpustit, zjemnit zbytečnou pokožku. Extrakty z pšenice pomáhají zvlhčovat a opravovat poškozené oblasti.

Modrý kříž

Takový gel na kůžičku je agresivní. Při výběru tohoto nástroje byste měli pamatovat na bezpečnostní pravidla:

 • Nasaďte si lakovaný hřebík, protože můžete poškodit desku, uschnout;
 • zabránit dlouhodobým účinkům na kůži (pedikúra a manikúra jemně a rychle);
 • oranžová tyč může poškodit desku (s výrazným nárazem);
 • Je nutné odstranit kapalinu podle potřeby - když se kůže snadno odsune.

CND

Takový remanver dokonale bude vhodný pro jakoukoliv manikúru, střih nebo Evropu. S neustálým používáním poskytuje výsledek, který se projevuje změkčením filmu a zpomalením jeho růstu (buňky odumírají). Nástroj se vyrábí ve dvou variantách: pro profesionální použití, domácí použití. První typ má komplexní léčebný účinek, doma - poskytuje kvalitní péči srovnatelnou s procedurou salónu.

Inteligentní smalt

Nástroj pomáhá odstranit kůžičku bez řezání. Aktivní složky ničí strukturu ztvrdlé kůže a díky extraktům z modrých řas, aloe, komplexu vitaminů - živí živé buňky. Pamatujte: nedůvěřujte názorům ostatních a kupujte doporučený nástroj. Věnujte pozornost stavu vašich rukou jako hlavní podmínky pro výběr vhodného způsobu boje s pokožkou.

Jak používat odstraňovač kůžičky

Odborníci hodně mluví o typech rukou a druzích manikúry, které jsou pro ně vhodné, o vlivu remuveru na nošení gelu. Hlavní podmínkou pro zachování manikúry po aplikaci odstraňovače kůžičky je její pečlivá aplikace. Časové rozdíly jsou v kyselém a alkalickém remuveru. Je důležité zvolit lék a vyhnout se alergické reakci. Abyste se nepoškodili, potřebujete také:

 • aplikovat na místo remuver;
 • čekat na správný čas (v závislosti na značce fondů);
 • použijte oranžovou tyč, přesuňte kůži zpět nebo ji vyjměte ubrouskem;
 • odstraňte zbytky z pracovního povrchu.

Video: Vliv remuveru na kůžičku

Recenze

Marina, 25 let

Nedávno jsem se snažil odstraňovač kyselin. Řeknu hned, byl jsem spokojen s výsledkem, během několika vteřin došlo k vymazání. Vysvětlím, postup se konal v salonu, zkušený odborník pracoval. Mistr, který se mě zpočátku zeptal na některé otázky. Konečný výsledek byl ohromující.

Svetlana, 32 let

Neustále chodím k jednomu specialistovi a dělám manikúru. Jen včera, pán nabídl zkusit nový remuver, aby odstranil kůžičku. Souhlasil jsem. Během procedury jsem cítil pocit pálení a znatelné zčervenání kůže, musel jsem to zastavit. Ukázalo se, že jsem alergický na složení složky léku.

Margarita, 41 let

Slyšel jsem od přátel o léku, odstranil ztvrdlou kůži kolem nehtů a rozhodl jsem se to vyzkoušet sám. Postup byl prováděn doma, nejprve si přečetl návod. Od prvního okamžiku jsem si nevšiml zvláštního výsledku, ale pokračoval jsem v jeho používání. Kůžička začala růst pomaleji. To mě dělá šťastným.

Zanechte Svůj Komentář