Co je to hřebík?

Vysoce kvalitní, neodolatelná manikúra se snadno provádí se správnými nástroji. Takže kromě tradičních pilníků na nehty, pinzety, pinzety, v arzenálu spravedlivého sexu musí být buff pro leštění nehtů. Silné a silné nehty můžete nezávisle dát požadovaný tvar, udělat manikúru a leštit je. Toto příslušenství poskytuje vyrovnání a dodává lesk.

Účel buffu

Speciální soubor ve formě rovnoběžnostěnu, navržený zpracovat přirozené nebo prodloužené nehty, je volán buff. Překlad tohoto anglického výrazu znamená "polish". Nástroj pro manikúru se používá pro broušení nehtových destiček. S ním je snadné odstranit vady, drobné nepravidelnosti, což je důležité zejména před nanesením gelu, laku nebo ve vícevrstvém procesu stavby.

Aby mohl mistr rychle pochopit, jaký směr má použít v práci, číslo pracovního povrchu:

 • strana 1 dává požadovaný tvar a zkracuje délku;
 • strana 2 odstraňuje hrubé plochy, otřepy;
 • strana 3 mele, odstraňuje vady a drsnost;
 • strana číslo 4 vyleští nehet na lesk.

Výrobní materiál Baff

Pro výrobu a kvalitu pracovního povrchu jsou k dispozici různé typy manikúr. Zpočátku se objevil semišový buff, nyní je těžké najít příslušenství pokryté jedním materiálem. V současné době jsou bloky manikúry uvolňovány na jiném základě. Tkanina buff pro manikúru je tedy jedním z nejdražších a nejpružnějších modelů. V práci jsou plastové soubory častěji používány, pohodlně se drží v rukou, nevibrují a patří k levným variantám. Pěnové polyetylenové bloky jsou měkké, s vysokou odolností proti opotřebení.

Abrazivita

Kritérium pro počet zrna ("póry") se nazývá abrazivita. Záleží na indexu zrnitosti, pro který bude nástroj použit. Přiřaďte následující stupeň abrazivních buffů:

 • 60-80 zrna. Drsný, tvrdý pilník. Používá se při práci s umělými nehty nebo pro pedikúru.
 • 100-150 zrna. Tato volba slouží k vyhlazení umělých nehtů. Pokud je soubor 100/150, pak jedna ze stran má abrazivitu 100 zrnitostí, druhá - 150 zrna.
 • 150-240 zrna. Vhodné pro ořezávání vlastních nebo umělých nehtů, včetně nohou.
 • Více než 300 zrna. Tyto soubory dokáží vyleštit přírodní nehtovou desku tak, aby svítila. Vhodné pro domácí použití.

Využití technologií

Leštění na nehty z nich dělá zdravé, hladké, hladké. Manikúra buff zlepšuje stav desek. Používá se k přípravě povrchu před nanesením ozdobného nátěru. Baf pro nehty musí být předem ošetřen dezinfekčním prostředkem. V provozu je soubor držen na obou stranách, vyvíjí na něm lehký, rovnoměrný tlak. Tato technika ovlivňuje celý povrch desky.

Funkce použití nehtů buff

Aby se dosáhlo kvality manikúry, je důležité dodržovat řadu pravidel opravy:

 • Lešticí jednotku připevněte širokou stranou k okraji prstu tak, aby pracovní plocha maximalizovala plochu.
 • Provádějte méně pohybů, abyste nepoškodili nehtovou desku.
 • Řezání se provádí vlevo a vpravo po šířce prstu, přičemž směr by se neměl měnit.
 • Aplikujte manikúru ne více než jednou týdně. V opačném případě může být povrch nehtů velmi tenký.
 • Jako preventivní opatření se doporučuje dát na talíř kapku esenciálního oleje a šlehat buff. Musíte strávit ne více než 1 krát za měsíc.

Je třeba dbát na manikúru, aby se zabránilo hromadění mikroorganismů. Nezapomeňte je dezinfikovat, ale ne ve všech případech, kdy to lze udělat. Tkanina je proto obtížně zpracovatelná díky propustnosti. Tyto produkty by měly být nahrazovány častěji novými. Modely z pěnového polyethylenu se snadno zpracovávají.

Video

Zanechte Svůj Komentář