Italské přírodní rukavice s měděnými nitěmi pro čištění těla a paty - jak si vybrat a používat

V Itálii byly zachovány tradice důkladného, ​​ale zároveň jemného čištění těla. Italské přírodní rukavice s měděnými nitěmi jsou v poslední době velmi oblíbené pro peeling doma po celém světě, protože produkt dokonale čistí i nejcitlivější pokožku, zachovává vaši krásu a pomáhá dokonale hladké tělo od vrcholu až k patě.

Co je to italské přírodní rukavice

Jedná se o jemný, přirozený nástroj na čištění pleti. S použitím italských drátů se kůže zbavuje nepříjemných vad, nemocí, zpomaluje procesy stárnutí. Rukavice účinně bojují proti celulitidě, pomáhají odstraňovat efekt "pomerančové kůry". Při pravidelném používání snižte jizvy, zmírněte strie, vyrovnejte kůži. Při správném mytí, peelingové rukavice nejen odstraňují odumřelé kožní buňky z povrchu těla, ale také urychlují krevní oběh, stimulují procesy čištění a obnovy epitelu.

Složení

Italské rukavice se skládají pouze z přírodních surovin. Některé jsou založeny na lnu, jiné jsou bio bavlna. Závity z čisté mědi jsou do nich tkané, jejich použití v hygienických postupech je známo od dob starých Římanů. I tehdy věděli, že měď chrání před tvorbou nežádoucích bakterií, znečištění a toxinů. Další rukavice odstraňují statické náboje, uvolňují tělo a zabraňují stárnutí pokožky.

Pros

Rukavice s měděnými nitěmi mají řadu výhod:

  • kvalitativně, ale jemně čistí pokožku;
  • používá se pro intimní hygienu;
  • zmírňuje odumřelé kožní tkáně, bojuje proti alergickým projevům kůže;
  • klouže snadno po kůži, neroztahuje ji;
  • dobře pěnové čisticí prostředky, rychle zpevní tělo;
  • čistí tělo pod sprchou, a to i bez použití kosmetiky;
  • dokonale zapadne do ruky, nepůsobí vodou;
  • lze použít k jemnému umytí vlasů.

Nevýhody

Tato položka nemá prakticky žádné nevýhody. Italské přírodní rukavice s měděnými nitěmi z přírodních materiálů, takže nemohou způsobit negativní účinky. Výjimkou může být sprcha s použitím nevhodných hygienických výrobků. Jediná věc, která se může zdát nevýhodou pro některé, je cena a dostupnost palčáků, ale stojí za zmínku, že kvalitní zboží nemůže být levné a nedávný vzhled na trhu ovlivňuje dobu jeho hledání.

Peeling na nohy doma

Paty jsou stejné části těla jako paže, obličej, krk a vyžadují také zvláštní péči. Pečlivý přístup k nohám přispívá k jejich atraktivnímu vzhledu, zlepšuje celkový stav - eliminuje pocit zúžení, únavu, edém. Nejúčinnějším a nejběžnějším postupem je loupání. Proces má zbavit kůži mrtvých částic. Toho lze dosáhnout dvěma způsoby:

  1. Mechanický účinek na nohy pomocí pemzy, speciálních pilníků na nehty nebo křoviny. Metoda je široce používána doma, protože eliminuje mrtvou tkáň bez velkého úsilí. Pro mechanický peeling byste měli zvolit italskou žínku. Procedura začíná měkkým suchým peelingem, pak se nohy napařují a jsou již ošetřeny rukavicí pro nohy a paty. Poté se doporučuje aplikovat výživný krém a nosit ponožky z přírodních tkanin.
  2. Chemický peeling - založený na schopnosti kyselin působit na keratinové tkáně a jemně je odlupovat. Tento postup vylučuje jakoukoliv sílu na kůži. Japonská metoda "Eggfoot" je velmi populární. Budete potřebovat speciální krém obsahující přírodní kyseliny, éterické oleje a bylinné extrakty. Nástroj se nalije do celofánových ponožek po 15 ml, které se položí na nohy; nechte 2 hodiny, poté se vše důkladně opláchne teplou vodou. Výsledek loupání bude patrný po 4-5 dnech, kdy kůže začne loupat.

Cena italského přírodního rukavice s měděnými nitěmi

V Moskvě si můžete zakoupit italské kosmetické rukavice na adrese: ul. Skladochnaya (stanice metra "Savelovskaya") d.1, st.18 v «BEAUTY INTEL». Cena přírodních žínek se liší v závislosti na jejich účelu: od 1 000 do 3 000 rublů. Rukavice s měděnou nití z bavlny stojí 1200 rublů a 1500 rublů z tmavého lnu. (ceny jsou v době psaní tohoto dokumentu, je lepší ověřit jejich relevanci bezprostředně před nákupem).

Na internetových stránkách internetového obchodu je možné objednat alternativní žínky z přírodních rakouských vláken, například New World Plus. Cena palčáků s měděným závitem je mnohem nižší a pohybuje se od 340 do 670 rublů.

Video

Recenze

Natalia, 27 let

Po těhotenství se na stehnech objevily strie, zkusil jsem mnoho různých prostředků, ale nic mi nepomohlo. Nějak jsem se setkal s informacemi o přírodních italských žínkách s měděným závitem. Bylo řečeno, že pomáhají pleti regenerovat i po strích. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale rozhodl jsem se to zkusit. Masáž s rukavicí, která dělá měsíc, výsledek je již patrný.

Anton, 35 let

Před pár lety se na těle objevila alergická vyrážka a kůže se stala velmi citlivou. Výběr produktů péče o tělo je skutečná katastrofa! Moje žena si koupila italskou žínku. Tato věc dokonale čistí pokožku, i když tření nepotřebuje nic. Dalším obrovským plusem je, že bylo možné sprchovat se bez mýdla a sprchových gelů, které pokožku osuší.

Vika, 19 let

Na jaře a na podzim začíná můj problém s vlasy: vypadnou silně, objeví se lupy. Zkoušel jsem mnoho speciálních šamponů, ale moje pokožka na hlavě je ještě večer pokrytá vrstvou mastných lupů. V nemocnici tricholog předepsal léčivý šampon a řekl, že italské přírodní rukavice na mytí vlasů by jim pomohly pečlivě vyčistit. Snažil jsem se jen jednou, ale výsledek už vidím.

Zanechte Svůj Komentář