Mikrobleeding obočí - co to je

Anonim

Jasné, pravidelné funkce dělají obraz atraktivní, expresivní. Existuje mnoho způsobů, jak efektivně zdůraznit nebo mírně změnit přirozené linie. Mikrobladicí procedura dává obočí krásný, dobře upravený vzhled, eliminuje denní úpravu pomocí kosmetiky.

Co je to mikrobleading obočí

Biotatuazh je nová salonní služba. Obočí Microblading - Co je to? Název se překládá z angličtiny jako "malá čepelka". Vytváření čar se totiž provádí pomocí mikroskopické technologie. Barvivo se vstřikuje jemnou jehlou ručně. Mistr si kreslí jednotlivé vlasy, kontroluje jejich pohyby během celého procesu. Podrobný postup dává přirozenou krásu obočí.

Jaký je rozdíl mezi mikrobladícím tetováním?

Pravidelné tetování se aplikuje jehlou a strojem. Jaký je rozdíl mezi permanentním make-upem a mikrobublinkami? První postup je obzvláště bolestivý, má dlouhou dobu hojení. Staré tetování je těžké odstranit. Obočí Microblading - Co je to? Úprava je ruční práce kosmetologa. Hloubka pronikání barviva je malá - do 0, 5 mm. Co je lepší - tetování nebo mikrobladění obočí? Druhý postup je méně bolestivý. Zároveň obočí vypadá přirozeně. Obě metody korekce jsou v ceně přibližně stejné.

Jaký je rozdíl mezi mikrobublinkami a technologií vlasů

Metoda korekce vlasů spočívá v aplikaci jednotlivých tahů. Existují dvě varianty technologie - evropské a orientální. V prvním případě je vzorek vytvořen malými rovnoběžkami, které mají stejnou délku, tloušťku. Druhá metoda zahrnuje různé délky vlasů, které mohou být záměrně poraženy v různých směrech. Tato technika vyžaduje zdokonalení v kabině, na rozdíl od mikropigmentace. Výsledkem biotatuazha odolnější, téměř přirozené. Cena obou postupů je zhruba stejná.

Jak mikrobleading obočí

Biotatuzh častěji provádí v kabině, ne doma. Někteří odborníci jdou k zákazníkovi. Za prvé, mistr zjistí pomocí fotografie, jaké obočí je potřeba, jaké jsou požadované obrysy a barvy. Pak kosmetička nakreslí tužku s budoucím tvarem, odstraní přebytečné vlasy. Okolní oblast je ošetřena lokálním anestetikem. Následně průvodce nakreslí chlupy pomocí speciálního nástroje na nakreslené kontuře. Na konci korekce se z kůže odstraní zbytky pigmentu. Kosmetik česání vlasů, rozmazání obočí sedativem, dává doporučení pro péči.

Cena obočí Microblading

Poté, co jste se rozhodli pro dlouhodobý design, měli byste pečlivě zvážit volbu salónu, abyste vyloučili možnost neúspěšných výsledků. Cena mikropigmentace závisí na magisterském vzdělání, jeho praktických zkušenostech a použití profesionálního vybavení. Náklady jsou ovlivněny použitím vysoce kvalitních nátěrů, účinných léků proti bolesti a dodržování lékařských předpisů. Cena mikropigmentace obočí se pohybuje od 4 700 do 25 000 rublů na proceduru.

Měl bych udělat mikrobladění obočí

Zavedení pigmentu do horní vrstvy epidermy dává požadovaný odstín, který bude trvat dlouho. Mikrobladění ve tvaru obočí - co to dělá? Dlouhodobý design eliminuje každodenní používání dekorativní kosmetiky k vytvoření správných linek. Tímto způsobem můžete odstranit závady, hrboly. Zásah salonu zvládne nepostřehnutelně, zahojená tvář vypadá přirozeně. Vzhled nabývá větší expresivity, dobře upravený, jako v časopisu.

Označení postupu

Obočí Microblading - Co to dává? Dlouhodobý design řeší mnoho problémů, které mohou skrýt vady vzhledu. Tento postup se doporučuje, pokud:

 • tvar, úprava barvy;
 • tam je nedostatek nebo přebytek přirozených vlasů;
 • jsou jizvy, jizvy, které je třeba zamaskovat;
 • přirozené chlupy zcela chybí.

Kdo je kontraindikovaný mikropigmentace obočí

Microblading je lékařský zákrok v těle, který má kontraindikace. Tento postup se nedoporučuje během menstruace. Ruční tetování by nemělo být prováděno s:

 • těhotenství;
 • kojení;
 • přecitlivělost kůže;
 • akutní záněty;
 • špatné srážení krve;
 • diabetes;
 • jakékoli kožní onemocnění.

Jak dlouho trvá mikrobladění obočí

Mikropigmentace trvá od šesti měsíců do jednoho a půl roku. Doba trvání efektu závisí na:

 • Typ pleti Barva je delší, pokud je epidermis suchá.
 • Aplikovaná barva.
 • Sledujte obličej.
 • Hloubka pronikání pigmentu.
 • Věk klienta. Po 40 letech je výsledek odolnější.
 • Tloušťka, barvy vlastních vlasů.

Péče o obočí po mikrobesení

Po zákroku je třeba zakoupit dezinfekční tekutinu, komplex vitamínů pro hojení ran, mast, která podporuje regeneraci. Prvních pár dní se nedoporučuje dlouhodobý pobyt na slunci, outdoorové aktivity, sport. Osobě je zakázáno mokrý, když je uzdravující. O nemocnou pokožku se můžete starat pouze dezinfekční tekutinou, která vymyje vyčnívající lymfu. Mokré obočí lze vařit vodou z třetího dne po mikrobesení. Na místech vpichu se objevují tenké krusty, které je zakázáno čistit. Po týdnu odejdou, jak se uzdraví.

Zjistěte, co je permanentní make-up na obočí.

Video: vše o microblading

Recenze

Catherine, 26 let

Rozhodl jsem se udělat mikrobladění, dlouho jsem četl recenze, podíval jsem se na fotografii, vybral jsem si dobrého pána. Procedura trvala 1, 5 hodiny, cítí se stejně jako jednoduchý make-up, rozdíl je pouze v ceně. Druhý den všechno vyschlo, objevila se kůrka, která se začala odlupovat. Teď jsem šťastná, v dopoledních hodinách už nemusíte dlouho vymýšlet.

Elena, 32 let

Opotřebovaný s obočím - vzácný, jasný, bez formy. Viděl jsem microblading od kamaráda a rozhodl se udělat taky. O měsíc později mi byla přidělena oprava, ale postupoval jsem až po šesti měsících. Obočí bylo v té době ve špatném stavu, ukázalo se, že výsledek přišel kvůli mastné pleti. Rozhodli jsme se udělat tetování se stínováním.

Natalia, 36 let

Obočí se mi nehodilo, než jsem je v kabině zbarvila, ale účinek trval ne déle než dva týdny. Před třemi měsíci se rozhodl udělat mikrobladění. Jediná negativní je cena. Když uzdravení skončilo, okraje se staly nádhernými, jako na fotografii v časopise. Pigment nezměnil barvu, jen mírně ztratil sytost.