Program pro sledování telefonu. Jak určit umístění podle online čísla a spywaru

Anonim

Ztráta mobilního zařízení, tak důležitého pro moderní osobu, je podobná tragédii. Většina z nich totiž uchovává nejen telefonní čísla, ale i různé cenné informace. Navíc zvyk kontrolovat e-maily každý den a vstupovat do sociálních sítí tuto situaci ještě zhoršuje. Nicméně, vynalezl program, který vám umožní najít gadget.

Jak najít telefon

Detekce Smartphone je možná, pokud je na něm nainstalovaná jedna nebo jiná aplikace. V iPhone a androids, oni se liší. Nalezení požadovaného účastníka bez souhlasu je téměř neřešitelný úkol, který podléhá pouze zaměstnancům mobilní společnosti nebo policie, ale zde jsou nějaké mezery. Pro začátek si můžete prohlédnout geolokační razítka na sociálních sítích uživatele. Po pochopení složitosti aplikace však můžete použít jeden z programů ke sledování zařízení.

Talklog

Sledování telefonu je nutné nejen v případě ztráty. Rodiče, kteří nakupují mobilní zařízení pro své děti, aby s nimi byli vždy v kontaktu, často čelí zcela opačné situaci. Dítě nemusí slyšet telefon, nebo se z několika důvodů nedotkne. Pro takové případy byl vynalezen program Talklog, který si můžete zdarma stáhnout na Androidu z App Store. Kromě toho, že pomáhá určit přítomnost dítěte, jednou z jeho funkcí je čtení SMS. Chcete-li začít pracovat s programem, musíte provést několik jednoduchých akcí:

  1. Přejděte na stránku vývojáře a zaregistrujte se na něm. Vytvořený osobní účet online bude odrážet informace z telefonu uživatele.
  2. Nainstalujte aplikaci do telefonu, který chcete sledovat. Protože program je skrytý, bude obtížné odhalit jeho práci.

Android Ztracen

Existují programy, které jsou nezbytné pro majitele v případě ztráty přístroje nebo krádeže zařízení. Najít telefon Android Ztráta pomůže prostřednictvím speciálního webu, který se synchronizuje s aplikací. Je nutné se na něj zaregistrovat a převést práva na zjištění směru vybraného zařízení přes globální systém GPS přijímající signál ze satelitu. Musí být nainstalován program pro sledování telefonu: pokud je vymazán, přenos dat se zastaví. Je vhodnější zvolit odesílání informací na e-mail, takže budete vždy vědět, kde se nachází požadovaný smartphone.

Spy pro Android

Žárliví manželé a ženy často potřebují vědět, s kým jejich druhá polovina komunikuje. Špionážní program pro telefon byl vynalezen jen pro takové účely. Většina z nich na mapě může najít přibližnou adresu, kde se objekt nachází. Mobilní špionáž se k tomu však nevyužívá: mezi funkcemi těchto programů existuje možnost zachycení korespondence, a to nejen SMS, ale i v různých aplikacích. K dispozici je také skrytá kamera a audio zesilovače. Mezi všemi dosud vyvinutými chybami získaly popularitu následující:

  • Pozorovatel
  • Spy zpráva
  • Cell tracker
  • Mobilní skrytá kamera
  • Ušní špión
  • Pelengator (Vyhledávač směru)

Jak najít ztracený android telefon

Pokud vám bylo odcizeno mobilní zařízení nebo jste ho někde zapomněli, budete trápeni otázkou, jak sledovat ztracený telefon. Nezáleží na tom, která společnost je váš gadget Samsung (Samsung), Sony (Sony) nebo jiný, hlavní věc je, že to funguje na Androidu. Populární program pro hledání telefonu Kde je můj Droid nejen určit umístění zařízení, ale poskytne příležitost k zablokování zařízení, což neumožňuje útočníkům používat vaše data. Při sledování ztraceného gadgetu v místnosti bude aplikace moci hovor zapnout i v tichém režimu.

Jak sledovat telefonní číslo přes internet

Kromě mobilních stopařů se můžete uchýlit k určení polohy účastníka online. Chcete-li sledovat, musíte znát pouze telefonní číslo. Spolehlivost těchto služeb je však sporná a často se platí. Lokátor online podle telefonního čísla zobrazuje minimální informace a potom vyžaduje, abyste svůj účet zaregistrovali a doplnili. Stránky budou vyhledávány po dlouhou dobu, ale pouze region a město budou zobrazeny zdarma, což se s největší pravděpodobností shoduje s údaji poskytnutými při registraci SIM karty.

Jak sledovat telefon prostřednictvím účtu Google

Všechna zařízení, která pracují s operačním systémem Android, musí mít ve výchozím nastavení účet Google. Správa modulu gadget pak můžete přejít na stránku prostřednictvím počítače nebo jiného zařízení. Speciální programy pro sledování telefonu nebudou potřeba, stačí se jen přihlásit do svého osobního účtu, přesunout myš na název připojeného zařízení a zobrazí se přibližná poloha. Téměř podobné kroky je třeba provést, pokud vstoupíte na stránku Google, abyste se naučili sledovat telefon, například z tabletu.

Program pro sledování telefonu přes počítač

Většina aplikací je synchronizována s počítačem. Může se jednat o speciální program pro špehování telefonu, který lze stáhnout z torrentů nebo z webu vývojáře. Druhá možnost je mnohem běžnější, ale mohou s ní být nějaké potíže. Počítačový antivirový program může například rozpoznat web jako škodlivý a neumožňuje sledování polohy telefonicky. V takových situacích můžete dočasně vypnout ochranný software nebo odstranit zaškrtnutí, které je zodpovědné za vyhledávání internetových špionů.

Video: software pro sledování polohy telefonu podle čísla

Recenze

Evgenia, 28 let

Moje sestra šla do jiného města studovat a dva dny jsme ji nemohli najít. Program pro sledování telefonu Talklog přišel na záchranu, kterou se ještě nepodařilo odstranit po ztrátě zařízení minulý měsíc. Ukázalo se, že moje sestra změnila číslo a neměla čas nám o tom říct.

Natalia, 34 let

Syn je často po škole zpožděn a chování se začalo zhoršovat. Měla podezření, že se dítě obrátilo na špatnou společnost a obával se o něj. Při koupi nového telefonu dal můj syn program pro sledování pozorovatele. Neukázala mi však nic hrozného: syn odpovídal pouze spolužákům a po lekcích chodí na školním hřišti.

Elena, 21 let

Rozešla jsem se s chlapem kvůli náhlému odchodu jejího milovaného. Rozhodl jsem se to zkontrolovat a opravit číslo online prostřednictvím satelitního signálu. Jediné místo v ruštině, které jsem našel, neposkytlo žádné informace, s výjimkou města, které bylo uvedeno při registraci SIM karet. Neplatil jsem za úplnější informace, protože si nejsem jistý, zda se nejedná o podvodníky.