Krém z natoptyshy

Lékaři mohou být konfrontováni se situací, kdy se jich pacienti ptají, jak s posly zacházet. Tento problém nikoho neobchází, zejména v létě, kdy lidé nosí nepohodlnou obuv, jejich nohy nabobtnají, jejich kůže je hrubá, ztvrdne. V této situaci pomáhají speciální krémy, masti, změkčovací kuří oka, drsnost, návrat zdraví do nohou.

Finanční prostředky z natoptyshy na nohou v lékárně

Farmaceutické a kosmetické společnosti nabízejí krémy z kukuřice s různými kategoriemi, cenou, efektem. Nejoblíbenější jsou lékařské krémy na nohy s močovinou a keratolytickými prostředky. Bojují s důsledky ve formě suchých mozolů z nahromaděných mrtvých kožních buněk epidermis, zabraňují jejich vzhledu způsobenému nošením nepohodlné obuvi.

Fondy mohou ovlivnit počáteční příčiny vzniku kuřích: nadměrné pocení, problémy s krevním oběhem v nohou, nepravidelný chod. Milovníci úzkých bot s vysokými podpatky, baleríny, obézní lidé trpící chorobami kostí a kloubů mohou trpět výrůstky na patách. V tomto případě, stejně jako u příčin způsobených cukrovkou nebo lupénkou, krémy nepomohou.

Krém na močovinu

V lékárnách, na policích obchodů šířit prodej smetany s močovinou. Tato složka má druhý název karbamid - přírodního původu, který zadržuje vlhkost v kůži, zabraňuje vysychání, vrásnění. Nájemníci se začínají formovat z jeho nedostatku, takže krém pomáhá zbavit se hrubého loupání, dermatitidy, jiných kožních nedokonalostí.

Známé krémy s močovinou:

 • Lékař - kromě močoviny, obsahuje extrakt z dubové kůry, jarní, čajovníkový olej. Uvolňuje únavu, zjemňuje drsnou pokožku, hojí rány, praskliny. Jeho cena se pohybuje od 100 do 200 rublů.
 • Evo - obnovuje pokožku, odstraňuje volající, suché mozoly, houby, zápach. Obsahuje pouze 10% močoviny, proto je nejlepší použít ji v průběhu. Cena - 70 rublů.
 • Diaderm Intensive - může být používán diabetiky, změkčuje hrubé staré skvrny. Obsahuje jojobový olej, avokádo, vitamíny, stojí 150 rublů.
 • Aquapilling - obsah močoviny je zde 25%, jsou zde také bylinné extrakty, antiseptika, éterické oleje.
 • Baehr, PediBaeh - profesionální značky, které mají vysokou cenu - více než 1 000 rublů.
 • Glatte - má pohodlný formát krémové pěny s obsahem aktivní složky až 15%, není levný - stojí kolem 900 rublů.
 • Sophia - obsahuje extrakt z pijavice.

Keratolytický krém na nohy

Chcete-li se zbavit suchých vší, může pomoci keratolytické masti a krémy, které obsahují kyselinu salicylovou. Je to antiseptikum, odstraňuje zrohovatělou vrstvu epidermy, změkčuje ji pro mechanické čištění. Kromě kyselin obsahují keratolytická činidla lanolin, vazelínu a bylinné extrakty se změkčujícím účinkem. Tyto prostředky by neměly být aplikovány na zdravou pokožku - pouze na místě poškození. Vyhněte se kontaktu se sliznicí, aby nedošlo k popáleninám a v případě náhodného kontaktu krém opláchněte mýdlem.

Populární keratolické masti a krémy:

 • Super antimozolin - obsahuje kyselinu mléčnou, karbamid, bylinné extrakty. Hydratuje pokožku, změkčuje telata.
 • Bensalitin - obsahuje kyselinu salicylovou, kyselinu benzoovou, při použití je nutné dodržet interval 12 hodin.
 • Léčitel je jiný druh krému, dražší v ceně.
 • 5 dní - pasta proti popelům, odstraňuje kukuřice, zabraňuje tvorbě nových. Obsahuje vazelínu, lanolin, aplikovanou po dobu 12 hodin.
 • Zelená planeta - obsahuje kyselinu mléčnou, přírodní oleje, bezpečné pro ruce.
 • Půda-911 - s čajovým olejem, ekonomickým produktem.
 • Koruna Sibiře - s extraktem přesličky, houby. Léčí rány, zjemňuje pokožku po dobu 2 týdnů.
 • Gehwol - použitý v mnoha salonech pedikúry k odstranění kuřích, vypadá jako tinktura, má pohodlný formát láhve se štětcem.

Kosmetika pro kukuřice a kukuřice

V mnoha společnostech, které se zabývají výrobou kosmetických přípravků, se nacházejí masti z kukuřice. Prostředky se v lékárnách vyskytují jen zřídka, ale na policích obchodů jsou ve velkém sortimentu:

 • TianDe nebo Avon - všechny síťové společnosti nabízejí nákup prostředků od natoptysh ve formě mastí, gelů;
 • Neutrogena - snižuje tloušťku kukuřice, obsahuje močovinu;
 • Roztrhané skvrny - snižují závažnost kuří oka;
 • Wartnerova tužka - má voskovou základnu, hůlkový formát, je vhodné pro ně aplikovat bod na prst nebo podrážku;
 • Japonské ponožky jsou pohodlné s jejich pečovatelským formátem, musíte nosit polyethylenovou ponožku se speciální směsí po dobu 10 minut, po které se během 7-10 dnů kůže odlupuje a stává se měkkou.

Cena smetany z natoptyshy

Můžete si koupit masti nebo smetany z natoptyshe v lékárně, objednat prostřednictvím katalogu, kontaktujte kosmetické oddělení, koupit v internetovém obchodě. Ceny fondů budou přibližně následující:

Název smetany

Náklady v lékárně, rublů

Cena v obchodě, rublů

Doktore

250

200

Gevole

1200

1000

Nitrojina

250

220

Japonské ponožky

800

1000

Kompid omítky

200

300

Dlouho jsem nemohl najít účinný lék na nehty houby. Tolley podtsela v bazénu, nebo jinde, ale bylo to hrozné! Zkoušel jsem různé prostředky, nepomohl, rozhodl se jít k lékaři a to je to, co mi bylo doporučeno. Čtěte více ...

Jak si vybrat krém na kuří oka a kukuřice

Správně a bez překážek si můžete vybrat lék na kuří oka na nohou s ohledem na následující faktory:

 • složení - účinný krém obsahuje močovinu, kyselinu salicylovou, lanolin nebo alantoin, bylinné extrakty;
 • vyrovnat se s těžkostí v nohách, musíte se podívat na štítky výtažky z pijavic, kaštan, mentol;
 • náklady nemusí být nízké, protože kvalitní komponenty nejsou levné;
 • Před nákupem byste se měli seznámit s tím, jak aplikovat výrobek podle pokynů, aby nedošlo k jeho popálení.

Krém na nohy z mozolů a kuří oka vlastníma rukama

Doma si můžete připravit krémy z kukuřice podle následujících receptů:

 • smíchejte jedno vejce, 15 ml octu o koncentraci 70% se stejným množstvím rostlinného oleje - použijte jako noční obklad s dobou 5 dnů;
 • bramborový, cibulový nebo rajčatový obklad - plátky zeleniny se v noci obléknou pod pevnou bandáž;
 • soda s následným medem nebo propolisovými obklady.

Více informací o léčbě kuří oka na nohou doma.

Video: smetana kukuřice na nohách s kyselinou salicylovou

Recenze

Catherine, 29 let

Jsem úřednice, takže si oblékám šaty ve formě úzkých bot. Nepohodlné boty se cítí - trpím natoptyshey na nohou, takže jsem vždy držet v mé kosmetické zásoby léčiva krém. Pomáhá po tvrdých dnech - změkčuje pokožku, ochlazuje ji, zabraňuje nadměrnému tonusu žil. Doporučuji mu všechny přítelkyně, matku.

Nick, 34 let

V létě je mým hlavním problémem paty s růstem na nich. Vyrovnám se s nimi úžasný zázrak - japonské ponožky. Položil jsem je, chodil 20 minut a pak je vyndal. Po jednom dni se podpatky začnou odlupovat, ale tento týden se kůže stává měkkou, hedvábnou, doslova jako dítě. Můžete je používat často, takže jsou bezpečné.

Vera, 30 let

V boji o krásnou a hladkou pokožku paty jsem vyzkoušela všechny dostupné kosmetické, farmaceutické výrobky. Všichni z nich dali výsledek, ale krátkodobě, takže jsem přešel na hardwarovou pedikúru. Chodím na proceduru jednou měsíčně, nevím, co se děje - podpatky vždy vypadají dobře a moje nohy netrpí úzkými pevnými botami.

Zanechte Svůj Komentář