Cashback na aliexpress - nejlepší nejlepší služby

Online nakupování je dnes velmi populární díky rozumným cenám a dostupnosti procesu nákupu zboží. Příležitost k nákupu z pohodlí domova je pro mnoho lidí atraktivní - nejlepším potvrzením je 23, 3 milionu měsíčních návštěv Rusů z lokality Aliexpress (Aliexpress, Ali). Dnes jsou tyto stránky lídrem mezi zdroji v oblasti elektronického obchodu. V tomto případě, i když vezmeme v úvahu dostupné ceny, může kupující učinit nakupování na těchto stránkách ještě výhodnějším pro sebe.

Co je cashback při nakupování

Rozvoj on-line obchodu vytváří konkurenci mezi stránkami, což je nutí hledat nové způsoby, jak zvýšit počet kupujících. Jednou z možností, jak přilákat zákazníky, je služba cashback (cashback, přeložená z angličtiny znamená „peníze zpět“). Nákupem produktů pro marketingové propagace nebo využíváním služeb specializovaných internetových služeb může uživatel získat zpět část vynaložených peněz. Běžná velikost je 2–5% z částky nákupu, ale v některých případech může být výnos až 10% nebo více.

Smluvní strany transakce

Nejjednodušším způsobem, jak získat cashback na webových stránkách Aliexpressu, je registrace na partnerském internetovém zdroji této obchodní platformy a nákup zboží prostřednictvím této služby. Po vyzvednutí jistého množství peněz vrácených z nákupů (zpravidla od 300 rublů) může být odebráno různými způsoby, například převodem na bankovní kartu. Tento režim zvýhodňuje všechny strany transakce:

 • Prodávající (webová stránka Aliexpress) rozšiřuje svou zákaznickou základnu.
 • Zprostředkovatel (služba cashback nebo banka) má možnost vydělávat peníze přijímáním plateb z obchodní platformy pro přilákání nových lidí. Část těchto prostředků je alokována jako cashback.
 • Kupující vrátí částku vynaložených peněz, čímž získá příležitost ušetřit peníze při nákupu. Tento rozdíl mezi cenou produktu a obdrženým bonusem je ve skutečnosti slevou.

Jak používat cash back Aliexpress

Nejběžnější způsoby, jak vrátit peníze z nákupu na Aliexpress, jsou registrace na zvláštních místech nebo účast v programech úvěrových organizací. V závislosti na situaci bude uživatel tak či onak pohodlný. Pokud udělá spoustu nákupů v běžných obchodech a zaplatí plastovou kartou, pak mu nabídky bank vyhovují. Pro ty, kteří kromě portálu Aliexpress rádi nakupují zboží od jiných internetových firem, bude lepší využít služeb virtuálních služeb.

Obchodní stránky partnerských stránek

Ačkoli cashback na Aliexpress dnes poskytuje velké množství internetových zdrojů (například Alibonus nebo Kopikot), princip používání této služby je stejný. První etapa zahrnuje autorizaci na místě nebo registraci s potvrzením e-mailem. Po ověření musíte najít sekci s odkazy na Aliexpress, jít na toto tržiště, vybrat a zařídit potřebné zboží. Je velmi důležité, abyste z aktuálního okna prohlížeče nechodili do jiných internetových zdrojů, aby nedošlo ke zničení nastavení služby.

Někdy po provedení platby (obvykle 1-2 dny) zobrazí partnerská stránka společnosti Aliexpress obdržený cashback se stavem „Čekání“ na osobním účtu klienta. Tyto peníze půjdou na účet uživatele, když obdrží zakoupenou položku. Aby bylo možné převést peníze z interního vkladu (například na bankovní kartu), je nutné vyzvednout minimální částku pro výběr - pro různé zdroje je jeho velikost 300–500 rublu.

Partnerské banky

Mezi úvěrovými institucemi, se kterými Aliexpress spolupracuje, nabízejí Sberbank a Tinkoff Bank ty nejlepší podmínky. V prvním případě se klient musí zúčastnit slevového programu a ve druhém vydání speciální plastové karty. Každá z těchto metod má své výhody a nevýhody, takže účast v promoakci „Děkuji ze Sberbank“ je bezplatná, ale přináší nízký zisk (0, 5% kupní ceny). Největší cashback na Aliexpressu, který lze získat s kartou Tinkoff, je 12%, ale jeho služba je 990 rublů ročně.

Jak to funguje

Mnoho služeb nabízejících cashback na stránkách Aliexpress (například Letyshops nebo ePN Cashback) nemá jednu, ale několik různých způsobů obsluhy zákazníků. V závislosti na situaci budou vhodné možnosti pro uživatele:

 • nákup pomocí online zdroje (přímo z webu služby refundace za část platby za nákup);
 • aplikace pro chytré telefony;
 • rozšíření prohlížeče

Aktivace prostřednictvím webu

Tuto metodu lze označit za klasickou - objevila se jako první a řada úsporných amatérů stále získává slevu přímo prostřednictvím internetových zdrojů specializovaných služeb. Chcete-li využít službu vrácení peněz, musíte zaregistrovat účet (nebo se přihlásit) na partnerské stránce společnosti Aliexpress. Přechod z této služby přímo na Aliho tržiště (tj. Bez otevření dalších oken v prohlížeči, ale pomocí odkazů ze samotného webu), obdrží uživatel slevu. Tato metoda má:

 • Pros - není třeba instalovat další software,
 • Nevýhody - nízká úroveň automatizace procesů.

Mobilní aplikace

Tato možnost získat cashback na webových stránkách Aliexpress bude vhodná pro ty, kteří mají smartphone připojený k internetu. Instalací speciální aplikace (nemají speciální jména a jsou pojmenovány pro prostředky, které slouží například pro LetyShops nebo mobilní aplikaci Kopikot-mobile), uživatel získá pohodlné a užitečné rozhraní pro nákupy, za které mu bude automaticky účtována náhrada. Stejně jako u jiných metod, k odběru akumulovaných prostředků, musíte vytočit 300-500 rublů na vnitřním účtu. Tato možnost má:

 • Pros - mobilita zákazníků (pro online nákupy nepotřebuje stolní počítač);
 • Nevýhody - musíte mít smartphone.

Prohlížeč Plugin nebo rozšíření

Po instalaci speciálně vyvinutého softwarového produktu do počítače může uživatel obdržet cashback na serveru Aliexpress, aniž by se dostal na stránku služby. Musíte si vybrat produkt, který vás zajímá, na podlaze obchodu a kliknout na tlačítko v horní liště prohlížeče. Utilita nejenže ukáže, co bude hotovost při nákupu vybraného produktu, ale také ukáže dynamiku cenových změn v posledních letech. Použití rozšíření prohlížeče:

 • Pros - automatizace a urychlení nákupního procesu;
 • Nevýhody - vyžaduje instalaci speciálního programu.

Jak si vybrat nejlepší cashback pro Aliexpress

Aby bylo možné vrátit prostředky vynaložené na nákup finančních prostředků bylo nejziskovější, musíte najít vhodný online zdroj pro tuto službu. Studium informací v celosvětové síti a seznámení se s podmínkami poskytování služeb na konkrétních lokalitách by se mělo řídit následujícími kritérii:

 • Spolehlivost To znamená nejen dlouhou životnost služby (např. Ebates - 30 let), ale také včasnost plateb nabíraných cashbacků uživatelům. Dobrá představa je dána recenzemi na stránkách s doporučeními (Otzovik, IRecommend atd.).
 • Rozsah výhod. V současné době je průměrná cashback pro Aliexpress asi 5%, pokud je menší, pak má uživatel důvod hledat jinou možnost. Velmi vysoké hodnoty (nad 10%) jsou výsledkem marketingových kampaní a jsou dočasné.
 • Další podmínky a úskalí. Peněžní služby často nejsou zcela transparentní, pokud jde o finanční otázky. Nejběžnější technikou je ukázat nejvyšší parametr v reklamě, nebo zatajit, že cashback je pod standardem pro některé kategorie produktů. Například, s obvyklou sazbou Letyshops 3, 9%, mohou inzerovat 9% návratnost vynaložených peněz, aniž by informovali, že tato hodnota je dosažena pomocí propagačních kódů (které nejsou vždy k dispozici) a že při nákupu telefonů se kupující vrátí zpět 1, 95% hodnoty zboží.
 • Počet způsobů výběru prostředků. Většina služeb nabízí standardní soubor tří možností výběru akumulovaných peněz - na bankovní kartu, zůstatek mobilního operátora nebo účet elektronického platebního systému.
 • Minimální částka pro odstoupení od smlouvy. Čím menší je, tím rychleji bude uživatel schopen použít akumulované cashback. Nejběžnějším minimem pro převod je 300–500 rublů, ale nemusí existovat nižší limit (v tomto případě má klient možnost převést jakékoli částky z vnitřního účtu).
 • Počet partnerských obchodů. Pro ty, kteří nakupují pouze na serveru Alixpress, nezáleží na tom, jaké množství dalších obchodních stránek nabízí stránka služby cashback. Velké množství internetových obchodů, se kterými služba spolupracuje, bude vhodné, když Ali nenajde správný produkt.

Nejziskovější služby

Pokud shromáždíte informace o výše uvedených kritériích, vytvoří se seznam, který bude obsahovat stránky, které nabízejí nejvhodnější služby cashback. Mnohé z těchto služeb nejsou omezeny na společnost Aliexpress, což zákazníkům poskytuje možnost rychlejšího získávání výnosů z nákupů. Většina prostředků nemá poplatek za výběr prostředků z vnitřního účtu, což lze považovat za dodatečný bonus.

Letyshopy

To je jeden z nejznámějších internetových zdrojů, který poskytuje cashback na webových stránkách Aliexpress. Má mobilní verzi a rozšíření prohlížeče, které výrazně zvyšuje možnosti uživatele. Příjemným bonusem pro nové zákazníky bude až 30% cashback v prvních 7 dnech po registraci (až 3, 9% jindy). Kromě společnosti Aliexpress mohou uživatelé společnosti Letyshops obdržet refundaci z nákupů mnoha partnerských prodejen tohoto zdroje (včetně Tmall, Gearbest, Lamoda, Hashflare, celkem více než 1000 položek).

Oficiální internetové stránky pravidelně pořádají propagační akce s lety-codes, které zvyšují návratnost prostředků na 6% nebo umožňují výběr částek z 1 rublu ze systému (standardní práh pro převod z vnitřního účtu je 500 rublů). Možnosti kumulované peněžní transakce jsou standardní (stejné jako u většiny ostatních zdrojů):

 • na Visa / Mastercard;
 • na rovnováze mobilního telefonu;
 • na účet v elektronických platebních systémech (EPS) - Webmoney, Qiwi, Paypal, Yandex.Money atd.

Cash4Brands

Tento zdroj má systém hodnocení, který zvyšuje počáteční velikost návratnosti (3, 1%) v závislosti na množství peněz vynaložených od doby registrace. Uživatel dosáhne první úrovně (Cash-bronz, 3, 4%) tím, že utratí jen 150 rublů. Největší výnos z Aliexpressu, který lze získat pomocí tohoto systému, má status Premium, který je udělován těm, kteří nakupovali s Cash4Brands za 20 000 r. (v tomto případě se jedná o 5, 21%). Seznam internetových obchodů, se kterými tento zdroj spolupracuje, je asi 700 položek.

Prahová prahová hodnota akumulovaných prostředků závisí na způsobu převodu. Například ve výstupu:

 • na elektronických platebních systémech je minimální částka 1 rubl;
 • na účet mobilního telefonu - 15 str.;
 • prostřednictvím sociální sítě VKontakte - 100 s.;
 • Bankovní karty Mastercard a Visa - 500 str.

Kopikot

S cílem podpořit registraci zavedla správa tohoto webu pravidlo, podle něhož noví uživatelé dostávají na vnitřní účet 200 rublů. Zdroj má mobilní aplikaci a plugin prohlížeče. Cashback na Aliexpressu je 5, 5%, ale pro ostatní obchodní platformy to může být vyšší (například nákupem na Ozonu přes Kopikot, uživatel může vrátit až 6% vynaložených peněz). Výběry jsou prováděny standardními metodami (na bankovní kartě, účtu mobilního telefonu, elektronickými platebními systémy) s minimální hranicí 500 rublů.

ePN Cashback

Služba nabízí možnost získat cashback na stránkách Aliexpress o velikosti až 5% (pro první nákup - až 10%), má mobilní a prohlížečovou aplikaci. Až donedávna bylo možné získat návrat z dárkových certifikátů, ale nyní tato příležitost chybí. Kromě Aliexpressu je k webu připojeno několik desítek dalších obchodních platforem, ale není zde žádná široká škála obchodů (např. V Letyshopech). Fondy se časově rozlišují v americké měně, prahová hodnota pro výběr je 0, 2 USD. Možnosti transakce - standardní (bankovní karta, EPS, telefonní účet).

AliBonus

Zdroj speciálně určený pro nákupy u společnosti Aliexpress a nepracující s jinými obchodními platformami. Cashback je až 3, 9% (až 9, 1% pro první nákup). Registrace na zdroji znamená povinnou instalaci rozšíření prohlížeče nebo mobilní aplikace. Peněžní prostředky jsou připsány v americké měně, minimální částka pro výběr je 5 USD, zatímco:

 • převod do elektronických platebních systémů probíhá bez procentního podílu provizí;
 • transakce na bankovních kartách a na mobilním účtu bude stát 2, 2% částky převodu.

Ebates

Tento internetový projekt existuje od roku 1998 a je považován za velmi spolehlivý. Uživatelé této služby mohou vyjednávat nejen na Aliexpress, ale i na mnoha dalších obchodních platformách (M.Video, Banggood, Ebay atd.). Klient Ebates musí být velmi opatrný - ne všechny nákupy využívající tento zdroj jsou způsobilé pro vrácení vynaložených prostředků (seznam těchto omezení je uveden na webových stránkách v sekci o zvláštních podmínkách). Cashback pro Aliexpress může dosáhnout 5%. Odběr prostředků se provádí standardními metodami 4krát ročně a nevyžaduje provizi.

Dronk Cashback

Výhodou této služby je vyhledávač, který vyhledá požadovaného partnera internetového obchodu pro daný produkt. Služba pracuje s předními online obchodními místy (Aliexpress, Coolicool, Gearbest, atd.). Výnos Aliexpressu dosahuje 8, 5%. Odstoupení se provádí bez provize, standardním způsobem, s minimálně 200 rublů. Mezi nevýhody tohoto zdroje patří absence mobilní aplikace a omezená funkčnost pluginu (interaguje pouze s prohlížečem Chrome a Yandex Browser).

Promokodi

Cashback na Aliexpressu na těchto stránkách dosahuje 7%, ale u jiných internetových obchodů je to více (například uživatelé mohou získat až 10% návratnosti prostředků vynaložených na nákupy v Svyaznoy a Technosila a až 30% v „Quelle“) %). Aplikace pro rozšíření smartphonu a prohlížeče není k dispozici, výběr akumulovaných prostředků se provádí standardním způsobem (na plastovou kartu, účet mobilního telefonu, elektronický platební systém). Minimum pro stažení - 500 rublů.

Která stránka cashback je lepší

Neexistuje jednoznačná odpověď, která služba pro vrácení prostředků z nákupů je nejlepší. V závislosti na potřebách kupujícího bude pro něj prioritou velikost úrokových sazeb, dostupnost marketingových kampaní, možnost výběru malých částek a další ukazatele. Dobrým vodítkem pro výběr budou ukazatele návštěvnosti stránek, které označují popularitu konkrétního zdroje. V tabulce jsou uvedeny srovnávací charakteristiky některých služeb služby cashback z výše uvedených položek top 8:

Zdroj

Minimální / maximální cashback (bez zásob), procenta

Návštěvnost zdroje, návštěvníci za měsíc

Minimální množství odběru, rublů

Letyshopy

1, 9 / 3, 9

15 000 000

500

ePN CashBack

3/5

10 000 000

$ 0, 2

Kopikot

2 / 5.5

3 000 000

500

AliBonus

2, 2 / 3, 9

1 500 000

$ 5

Banky, které nabízejí slevu z objemu nákupů na Aliexpress

Služba cashback není v nabídce úvěrových institucí příliš běžná. Podobné služby jsou k dispozici zákazníkům Sberbank a Tinkoff Bank. Ačkoli obě organizace nabízejí stejnou službu (cashback na Aliexpress), každá z nich realizuje tuto myšlenku svým způsobem. V prvním případě se jedná o účast v diskontním programu a ve druhé o možnostech debetní karty.

Tinkoff Aliexpress

Pohodlným způsobem navrhování plastových karet je objednávka přes internet. Uživatel musí vyplnit pouze formulář na webových stránkách této úvěrové instituce a během několika dnů mu bude doručena hotová kopie. Použití karty Tinkoff Aliexpress Aliexpress má několik funkcí:

 • Za nákupy na Aliexpressu je přidělena odměna ve výši 5% z částky vynaložených peněz. Nákup zboží z jiných internetových obchodů přináší 1% návratnost.
 • Vrácení hotovosti se počítá v podmíněných bonusech.
 • Akumulovaný cashback na Aliexpress můžete utratit za nákupy od 500 str. v poměru 1 bod = 1 rubl. Nebudete moci vybírat peníze z karty nebo utrácet peníze na jiné účely.

Program „Děkuji ze Sberbank“

Tuto službu může využít každý držitel plastové karty této úvěrové instituce. Chcete-li se projektu zúčastnit, musíte se do něj zaregistrovat pomocí služby Sberbank-online nebo bankomatu. Za tímto účelem zadejte své heslo a po vstupu do systému vyberte v nabídce kartu „Bonus Program“. Poté uživatel vyplní navrhovaný formulář, následovaný SMS potvrzením provedených akcí.

Úspěšnou registrací se uživatel stává členem programu „Děkuji ze Sberbank“. Bonus na nákupy u společnosti Aliexpress činí 0, 5% vynaložené částky. Stejně jako v případě karty Tinkoff Bank mohou být získané body vynaloženy pouze na nákupy, nemohou být odebrány v hotovosti. Přijatá náhrada musí být vynaložena do 36 měsíců, nebo dle programu bude zrušena.

Video

Zanechte Svůj Komentář