Mast pro léčbu zbavení osoby

Anonim

Vyrážka, šupinaté skvrny, uzliny, chrasty, zanícené puchýře, odporné boláky, vředy. To je, jak kožní onemocnění vypadají na fotografii se společným názvem a různými příčinami. Mezi původci deprivace patří zooanthropofilní, antropofilní, geofilní mikroskopické houby, viry. Snížená imunita, vnitřní funkční poruchy jsou pro ně příznivými faktory. Speciální mast pomůže vyléčit tuto pohromu. Důležité: ale s růžovým pitiriasis a jiné non-nakažlivé druhy, tento farmakologický lék není používán.

Jak léčit versicolor u lidí

Charakteristické znaky dermatózy tohoto druhu zahrnují: zarudnutí, poruchy pigmentace, svědění, loupání. Jak vyléčit zoster v osobě doma? První věc, kterou je třeba navštívit lékaře. Iniciativa a krátká léčba onemocnění je plná chronických forem s občasnými exacerbacemi. Léčiva pro lokální léčiva jsou považována za účinný způsob léčby houbové infekce doma. Dávkování, četnost použití, další doporučení jsou podrobně popsána v návodu k lékům:

 1. "Mikonazol" - má antifungální, protizánětlivé vlastnosti širokého působení, ničí patogeny a způsobuje jejich mutaci.
 2. "Mikozoral" - má mykostatický účinek, inhibuje biosyntézu v membráně plísně. Lék je dobrý pro pityriasis.
 3. "Mikoseptin" - potlačuje houbu s kožním onemocněním. Zinečnatá sůl kyseliny undecylenové zklidňuje podrážděnou pokožku, která se po ošetření rychle regeneruje.
 4. "Clotrimazol" - doporučený pro kožní onemocnění a lišejníky, ničí mikroorganismy, nedovolí jim množení.
 5. "Acyklovir" - antivirotikum, které blokuje syntézu DNA viru pásovým oparem.
 6. Tebrofenová mast - má antivirový účinek, se používá při léčbě herpes a červených plochých lišejníkových lézí.
 7. Sírová mast - používá se pro svrab a jako antifungální činidlo. Je to dobré antiseptické, ale toxické, vyžaduje přesné dávkování. Mast se doporučuje k večernímu ošetření plaků kožního onemocnění (ráno se aplikuje vodný roztok jódu).
 8. Přírodní masti s kombinací síry, jodu, dehtu, kyseliny salicylové - jsou oblíbené u pediatrů.
 9. Yam mast se používá ve veterinární medicíně, ale léčí lidi s plačícími lišejníky. Má antiseptický, antacidní účinek, mírně toxický.

Růžová

Příčiny dermatózy nejsou zcela objasněny. Tělo napadá neznámého patogenu a zároveň oslabuje jeho vnitřní obranu, stres a podchlazení. Na těle se objevují lehké skvrny ve středu s tmavým okrajem. Při této dermatóze není místní lék předepsán. Postižený povrch těla je ošetřen „Zindolem“ - protizánětlivým, sušícím účinkem. Smear rakytník, broskvový olej. Nemoc zmizí v jednom nebo několika měsících.

Kožního onemocnění

Je snadné zvednout parazitickou houbu (trihofiton) z kočky, nemocného dítěte. Po 5-6 dnech se na hlavě tvoří zaoblené, načervenalé, odlupující se zóny. Vlasy na tom místě se rozpadnou. Svědění s kožním onemocněním není nijak zvlášť znepokojené. Pokud je postižena otevřená kůže, na okrajích se vytvoří váleček, ve středu bílé šupiny. Pak se stanou pokryté strupem. Jak léčit lišejníky u lidí, častější u zvířat? Antifungální masti, obklady. K recidivě nedochází, ale podceněná dermatóza se může stát chronickou.

Červený byt

Lékaři nesouhlasí s příčinami této dermatózy. Předepsané antivirové lokální léky. Nemoci jsou zvláště citlivé na ženy po 40 letech, na osoby s dlouhodobým stresem nebo s virovou infekcí, cukrovkou, problémy v gastrointestinálním traktu. Po několika letech se vyrážka může opakovat. Na postižených oblastech se vyvíjejí červené, svědivé uzliny, které se pak spojují do velkých plaků. Exfoliate nehty. Na sliznici ústní dutiny se objeví pohlavní orgány. Bolí a krvácí. Vyrážka je rozdělena na:

 • prstencový;
 • erytematózní;
 • bradavičnatý;
 • erozivní a ulcerózní.

Chippy

To je také nazýváno barevné nebo vícebarevné, sluneční lišejník. Má houbovou povahu. Léze je šupinatá skvrna od bělavých až hnědavých odstínů - na hrudi, krku. Distribuován v jižních oblastech, je častější u lidí s pocením, hormonální nerovnováhou, chronickými onemocněními. Ošetření masti. Opakování se nevyskytuje.

Oblázky

Tato léze bez lišejníků je způsobena herpesem. U dětí se projevuje jako plané neštovice. U dospělých během inkubační doby, bolesti hlavy, skok teploty. Kůže v oblasti jednoho ze senzorických nervů začíná svědět, otupělá, bolest. Pak jsou vesikuly, postižená oblast se zbarví do růžova. Bubliny postupně vysychají, zakryjí se kůrou. Ošetření protivirové masti. Termín zotavení je 2-4 týdny. K recidivě nedochází, ale přetrvávají neuralgické bolesti.

Video: léčba růžovými lišejníky

Recenze

Ilona, ​​32 let

Minulé léto, na zahradě, se proti mým přátelům protřela nesympatická kočka. Po nějaké době jsem našel na hlavě nepříjemný „příznak“ - zarudnutí s křehkými vlasy. Rychle se rozběhl k lékaři. Léčba byla jednoduchá. Jmenoval "Clotrimazole", stále dělá obklady brusinkové šťávy. Místo brzy prošlo.

Maria, 28 let

Při práci jsme měli snížení, byl jsem pod velkým stresem. Jednou jsem viděl vyrážku na mém těle, druhý den to už byly růžové skvrny. Rozhodl jsem se, že pitiriaz. Ale byla špatná. Dermatolog řekl, že je to všestranný lišejník. Vytvrzené rychle - mast "Mycozoral". Splnil všechna doporučení, aby se nestal kronikářem.

Galina, 45 let

Na podzim se na zadní straně objevily vodnaté bubliny. Nikdy jsem o takovou věc nezbavil. Z oděvu se kůže otírala, chodila bolestivě. Šla k lékaři, předepsala "Acyklovir" - antivirovou mast. Po 3 týdnech bylo možné nemoc vyléčit.