Lacy spodní prádlo - jak si vybrat a co na sebe, materiály výroby a pravidla péče

Samice zbraní hromadného ničení samce je svůdné krajkové spodní prádlo, které dává dívce jistotu v její sexualitě a neodolatelnosti. I když nikdo nevidí krajku pod svrchním oděvem, její přítomnost ovlivňuje vnitřní pocit ženy, její sebeúctu. Nicméně, aby intimní šatní skříň způsobila obdiv, musíte vědět, jak si vybrat správný prolamovaný set a co s ním můžete nosit.

Kde a jak nosit krajkové spodní prádlo

Hlavním účelem krásného spodního prádla - způsobení romantické nálady mezi silnějším sexem, ale moderní módní trendy nabízejí řadu modelů, které jsou vhodné pro každodenní nošení. Z různých možností nabízených výrobci prolamovaných výrobků si můžete vybrat ty, které jsou vhodné pro každou příležitost. Pro romantické rande můžete kombinovat upřímné krajkové spodní prádlo s punčochami. Svatební oblek se bude třpyt novými barvami, pokud je pod svatební šaty doplněn prolamované šaty doplněné saténovou mašlí nebo perlou.

Není nutné čekat na zvláštní příležitosti, abyste si mohli dopřát krásnou krajkovou sadu. Takové spodní prádlo může být nošeno s oblečením přísného stylu, volbou uzavřenějšího modelu, kombinujícího se s halenkami a sukně obchodního stylu. Je třeba mít na paměti, že prolamovaný prvek dámského šatníku nevhodně vypadá v kombinaci s pevným oblečením, sportovním oblečením, tlustými svetry.

Vlastnosti a specifikace

Dámské krajkové spodní prádlo není jen obyčejný kus oblečení, ale dává majiteli důvěru v její přitažlivost. Nákup prolamované soupravy lze porovnat s příjmem silného antidepresiva, které způsobuje pocit euforie. Pokud dříve tato položka dámského šatníku vykonávala funkci podpory prsou a hygieny, dnes je to způsob, jak prokázat svou smyslnost a svádění.

Náklady na sadu krajkového prádla závisí na materiálu výroby, složitosti výrobku, dostupnosti dalších prvků a popularitě výrobce. Nejdražší a žádoucí produkt je ten, jehož šněrování je ručně. Výhodou ruční práce je exkluzivita modelu, jeho přesný soulad s parametry zákazníka.

Výrobní materiál

Krásné plátěné prolamované vzory jsou vyráběny ručně nebo strojem. Jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu krajek je guipure. Bavlněné, hedvábné a viskózové nitě slouží jako materiál pro vytvoření nejjemnější tkaniny. Pro získání luxusního vzhledu se používají syntetická vlákna - Lurex a polyester. Charakterem krajkového spodního prádla vyrobeného z materiálu guipure je jeho praktičnost a trvanlivost. Tento typ materiálu se však nedoporučuje pro každodenní nošení.

Prolamované soupravy z přírodních tkanin, jako je hedvábí a satén, patří k drahé třídě výrobků, ale jejich cena je plně oprávněná. Tento typ látky umožňuje pokožce dýchat, takže ji můžete nosit každý den. Elitní materiál pro šití krajky spodní prádlo je francouzský Chantilly, vyrobený na základě tylu. Náklady na sadu takových materiálů jsou velmi vysoké, ale v tom se každá holka bude cítit jako královna.

Rozsah barev

Široká škála barevných řešení nabízených výrobci poskytuje dívkám možnost vybrat si sadu na základě svých preferencí. Bílé krajkové spodní prádlo je považováno za klasické a je přítomno v modelových řadách všech výrobců. Bílá barva dává obraz nevinnosti a čistoty, ale pokud je v dolní nebo horní části soupravy průhledná vložka, pohled bude trvat na sexualitě.

Černé krajkové spodní prádlo je oblíbené u žen i mužů. První si vybírají tuto barvu za to, že vizuálně štíhlá, zatímco druhá má rád kontrastní kombinaci bílé ženské kůže s černou krajkou. Pozorování ukazují, že silnější sex častěji dává své milované červené krajkové spodní prádlo, což je vysvětleno vlivem této barvy na mužské podvědomí, které ho vnímá jako symbol emancipace,

Když si vyberete modré nebo fialové barvy, dívka ji nebude používat jako nástroj pro svádění. Tyto odstíny symbolizují mír a klid, proto jsou vhodné pro každodenní nošení. Růžový tón výrobku ukazuje sofistikovanost přírody. Tato barva je vybrána skromnými a romantickými dívkami, které chtějí zdůraznit svou přirozenou krásu.

Typy dámského spodního prádla

Výrobci nezůstávají v klidu a vyvíjejí nové modely. K dnešnímu dni existuje mnoho forem a stylů tohoto prvku dámské šatní skříně, proto zvolit správný model prolamovaného dámského spodního prádla pro určitý typ postavy není obtížné. Spolu s klasickými soupravami jsou velmi oblíbené krajkové kombinézy, které se stále častěji objevují ve sbírkách módních návrhářů.

Soupravy

Klasický set se skládá z živůtek a kalhotek, které jsou prezentovány v různých variantách. Z navrhovaných modelů si můžete vybrat jak špičkové, tak retro styly. Rozmanitost tvarů, barev, textur, dokonce i produktu klasického střihu dává jedinečnost a svádění. Šťastní majitelé krásné sady by neměli zapomenout, že krajka by se neměla dívat zpod oděvu - vypadá to vulgárně.

Jemné svícny

Podprsenka, která nemá kosti a pěnové vložky a je vyrobena pouze z krajek, se nazývá bralette. Tento typ živůtek nejen vypadá sexy a atraktivní, ale také velmi pohodlný na nošení, zejména v létě. Tento výrobek můžete nosit pod šaty na cestě ven a pod ležérním oblečením. Správně zvolená forma podprsenky je schopna skrýt nedostatky postavy a zvýraznit krásu ženského prsu.

Krajkové kalhotky

Spodní část prolamované sady reprezentuje široká modelová řada, nejoblíbenější model, ve kterém jsou řemeny. Tento typ kalhot je vhodný pro majitele štíhlého těla a napjaté hýždě. Další skvělá volba pro štíhlé dívky jsou kalhotky skluzu, které mají nízké fit. V tomto modelu, na rozdíl od tang, jsou hýždě pokryty krajkou. Klasické kalhotky, vyrobené z krajky nebo s průhlednými vložkami, také vypadají velmi svůdně.

Top bustier

Model prolamované podprsenky, která způsobuje nejodvážnější fantazie u mužů - to je top bustier. Dívky milují tento styl pro příležitost skrýt nedostatky a zdůraznit důstojnost. Vrchol bustier je trochu jako živůtek, ale má měkký šálek s kameny. Tento model je vhodný pro obézní ženy s velkými prsy a pro dívky s průměrnou velikostí. Vrcholem razítka je krajkové lemování, které dává ženskému obrazu tajemství a svádění.

Spodní prádlo Guipure s kraťasy

Ideální volba pro dívky, které vedou aktivní životní styl, je sada s kraťasy. Takové kalhotky mohou být zcela vyrobeny z guipure nebo mají průhledné vložky. Pokud zvolíte správnou velikost, šortky nebrání pohybu a prakticky se necítí. Nosit takový prvek by mělo být pod volným oděvem, protože pokud je silueta pevně přiléhající, mohou se šněrování objevit skrz, což vypadá neesteticky.

Tenké síťované spodní prádlo

Pro romantické večerní nošení spodní prádlo krajky, vyrobené z tenkého krásného materiálu. Nosit takový kit každý den je nemožné, protože jeho nepraktičnost, ale pro zvláštní případ je to skvělá volba. Půvabné tkaní zdůrazní hladkost pokožky a krásu těla a vytvoří pocit beztíže, křehkosti. Tato verze prolamovaného výrobku zahrnuje úplnou absenci jam, vložek, hustých tkání.

Ručně vyráběné krajkové spodní prádlo

Oblečení přizpůsobené individuálním standardům má vždy vysokou kvalitu a exkluzivitu. Toto prohlášení platí pro krajkové prádlo. Při výrobě věcí ručně použitých materiálů nejvyšší kvality. Každý mistr si váží své pověsti, takže i ty nejmenší prvky plátna budou dokonale provedeny. Produkt vyrobený podle vašich standardů bude dokonale sedět. Jedinou nevýhodou šití na míru je cena. Je nemožné koupit levnou exkluzivní položku, ale pokud je ve vašem šatníku, stane se nejoblíbenějším.

Jak si vybrat spodní prádlo z krajky

Je příjemné přijímat dar z podoby krajkového spodního prádla od milovaného člověka, ale ne každý člověk zná velikost svého vyvoleného. Aby se předešlo zklamání ze špatného setu, dívka by si měla zvolit svůdnou výbavu sama. Správně zvolené prvky sady mohou krásně zdůraznit tvar hrudníku a zvýraznit linii boků, zatímco nesprávná velikost deformuje proporce obrázku. Hlavní kritéria výběru jsou následující:

 • správná velikost;
 • pohodlí;
 • účel nákupu;
 • kompatibilita s typem tvaru.

Komfort a pohodlí

Ženská sexualita je především sebedůvěra. Je nemožné vypadat lákavě, pokud něco způsobuje nepohodlí a ztuhlost pohybů. Když jdete do místnosti, měli byste vyhodnotit vybranou sadu nejen z estetického hlediska (při pohledu na odraz ve statickém postoji), ale také na poslech vašich pocitů. Pokud podprsenky popruhy neustále padají dolů, zabraňují volnému pohybu a kalhotky vypadají velkolepě pouze tehdy, když se nepohnete - taková sada po akvizici bude ležet ve skříni.

Typ obrázku

Neměli byste doufat, že krajkové prádlo zázračně opraví nedokonalost postavy, změní její typ. Pokud se vám líbilo, jak prolamovaná souprava vypadá na modelu z reklamního plakátu, neznamená to, že na vás bude sedět stejným způsobem. Štíhlé dívky vypadají působivěji ve vícevrstvém živůtku s volánkem, dodají obraz lehkosti a lehkosti. Dámy s ladivkou vypadají výhodně, pokud plátěné šálky živůtek a kalhotek budou vyrobeny z hladké tkaniny s pikantními průhlednými vložkami.

Správná velikost

Dokonce i když znáte přesnou velikost, montáž je nutné před nákupem krajkové spodní prádlo. Je třeba poznamenat, že guipure není prakticky natažená a sama o sobě nemá tvar. Příliš velký živůtek bude vypadat beztvarý a nebude schopen podpořit hrudník a příliš malý bude dělat to ploché. Pokud se ukáže, že spodní část prolamované soupravy je menší nebo větší, bude vypadat ošklivě a dokonce i nejdražší krajka ztratí svou svůdnost.

Barevný a krajkový vzor

Při výběru krajky je důležitým odstínem barva prádla. Nespoléhejte se na osobní nastavení barev. Pokud se vám líbí odstíny zelené - neexistuje žádná záruka, že se vejdou do vaší pleti a barevného typu. Klasická červená barva také jde daleko od každého, ale můžete si vybrat jeden z mnoha odstínů nebo model jiné barvy s červeným vzorem.

Při výběru by měl být zohledněn účel nákupu. Pokud se jedná o zvláštní případ a výrobek není plánován na nošení pod oblečením, můžete si vybrat, aniž byste přemýšleli o kompatibilitě s jinými oděvními předměty. Pokud se ale chystáte udělat prolamovaný kit součástí vašeho každodenního vzhledu, měli byste přemýšlet o tom, jak bude harmonizovat s ostatními prvky. Při výběru krajky vzor, ​​nezapomeňte, že čím větší a větší ornament, tím více bude vidět pod oblečením.

Pravidla pro výběr prolamovaných velkých rozměrů

Majitelé nádherných forem by je neměli skrývat pod matným elegantním ložním prádlem, ale aby prolamované postavy vypadaly svůdně a nebyly odpudivé, měli byste zvolit správný styl. Při výběru krajkového prádla by se ženy s vynikajícími formami měly řídit těmito pravidly:

 • Vyberte si podprsenku se širokými popruhy, to pomůže skrýt záhyby na ramenou a lépe podporovat těžké prsa;
 • šálky živůtek by měly být na kostech, aby dobře podpíraly velké prsa a zvedly ho;
 • vyberte si produkt vyrobený z tenkého materiálu (tlusté tkaniny dále zdůrazní chyby na obrázcích);
 • přednost by měla být věnována tmavým odstínům (černá barva vizuálně slim);
 • svůdný doplněk k obrazu může být korzet s vložkami krajky, který učiní pas tenčí a elegantní siluetu;
 • Vyhněte se dalším podrobnostem, jako jsou volánky, luky, volány - to poskytne další objem;
 • kalhotky jsou lepší pro výběr s vysokým přistáním, skrývá žaludek.

Jak se starat o krajky

Aby krajkové spodní prádlo udržovalo svůj tvar po dlouhou dobu, je třeba se o něj řádně starat. Základní pravidla, po kterých můžete zajistit dlouhou životnost i nejtenčí krajky, jsou následující:

 • umyjte prolamovaný výrobek nejlépe rukama;
 • teplota vody by neměla překročit 30 stupňů;
 • pokud není možné ruční praní, můžete použít pračku „jemný“ nebo „ruční“, ale výrobek musí být vložen do speciálního sáčku;
 • mycí prostředek musí být použit měkký, ideální pro ty, které jsou určeny pro dětské oblečení;
 • sušení tkaniček by mělo být pouze ve vzduchu (použití speciálních sušiček je nepřijatelné vzhledem k tomu, že vysoké teploty nepříznivě ovlivňují jemnou tkaninu);
 • pro sušení použijte plochý povrch, ne lano a kolíčky na prádlo;
 • Je nemožné železné tkaničky, zejména pokud jsou zahrnuty syntetické nitě.

Kde koupit krajkové prádlo

Požadovaný set si můžete koupit ve specializovaných buticích a obchodech v Moskvě, kde jsou nabízeny modely za nízké ceny i drahé výrobky od renomovaných výrobců. Můžete si objednat a koupit krajkové spodní prádlo v internetovém obchodě, vyberte si svou oblíbenou možnost z navrhovaného katalogu, dodávka je často nabízena zdarma. Orientační ceny výrobků vyráběných známými značkami jsou uvedeny v tabulce:

Výrobce, Země

Cena, rublů

Victoria je tajné, Amerika

7500

Agent Provocateur, Anglie

30 000

Damaris, Francie

3000

La Perla, Itálie

8000

Corporell, Rusko

4000

Video

Zanechte Svůj Komentář