Jak získat kartu Sberbank

Sberbank je velká, známá, populární banka v Rusku. Debetní a kreditní karty Sberbank Ruska jsou obsluhovány ve všech sídlech - metropoli, provinčním městě, vzdálené vesnici. Kromě toho společnost poskytuje svým zákazníkům velké množství dobře promyšlených produktů a pohodlných služeb, takže mnoho obyvatel naší země je zmateno tím, jak vydat kartu Sberbank, udělat to rychle, bez zbytečné byrokracie a ztráty času. Servis společnosti je vysoce kvalitní a existuje mnoho příležitostí stát se jejím klientem.

Jak získat kartu Sberbank

Pociťovat výhody, které mají zákazníci Sberbank k dispozici, je snadné: je třeba zařídit jeden z produktů nabízených touto organizací. Můžete si udělat kreditní nebo debetní kartu, včetně individuálního designu - to je jedinečná příležitost pro jasné osobnosti vyniknout z davu. Služba je placena zvlášť, její cena je 500 rublů.

Při výběru jakékoli možnosti budete muset přijít na pobočku banky s doklady totožnosti. Existuje další postup, který bude snazší, protože nemusíte zvolit produkt, který chcete přijmout. K tomu je třeba odpovědět na několik jednoduchých otázek na webové stránce Sberbank - a automaticky (přes internet) si vybrat spořitelní kartu vhodnou pro vás.

Jak se přihlásit online

Pokud odpovíte na otázku, jak získat bankovní kartu, rozhodnete se, že nejste spokojeni s cestou do banky, poté si můžete objednat kartu přes internet. Online zdroj této banky poskytuje kompletní informace o tarifech, o tom, kolik stojí za to vytvořit jakoukoliv kartu Sberbank: od standardu po prémii. Stránky mají informace o podmínkách služby, době potřebných k vytvoření karty, době její platnosti.

Rozhodnete-li se objednat bankovní produkt online, ušetříte čas při výběru produktu a přihlášky na pobočku banky, protože zpracování takové žádosti bude vyžadovat jen několik minut a minimální úsilí. Banka vám umožní vybrat pobočku pro doručení objednávky.

Design

Chcete-li získat bankovní kartu Sberbank, musíte se obrátit na banku a napsat žádost: žádost je zpracována rychle a zaměstnanci pobočky poskytují komplexní pomoc. Doba pro zvážení aplikace závisí na typu produktu, který dáváte přednost.

 • několik minut v případě okamžité debetní karty;
 • 2-3 pracovní dny s uvolněním nominální;
 • do 14 dnů, pokud je požadován kontokorentní produkt.

Jednoduché termíny a rychlý přehled zajistí debetní nebo kreditní kartu. To je jeden z nejjednodušších, ale funkčních a pohodlných produktů. Kromě rychlého zpracování mají tyto karty další výhody: jsou k dispozici pro mezinárodní služby a mohou být propojeny s účty v cizích měnách. Je nemožné jednoznačně odpovědět na otázku, kolik to stojí za to udělat kreditní kartu. Cena výrobku je dána funkčností a orientací plastové bankovní karty:

 • důchodová karta je vydávána bezplatně a nevyžaduje dodatečné náklady;
 • karta pro mládež - za symbolický roční poplatek za služby 150 rublů;
 • prémiové produkty budou stát asi 10 000 rublů ročně.

Po přemýšlení o tom, jak získat kreditní kartu, nezapomeňte na sadu dokumentů, které potřebujete. Pro registraci jakéhokoliv produktu banky v jedné z kanceláří musíte mít cestovní pas nebo jiný doklad totožnosti. Pokud je účelem registrace půjčka prostředků, potřebujete informace o mzdě a kopii pracovního záznamu, pokud nejste klientem platu banky.

Jak zjistit, zda je karta připravena

Chcete-li zjistit, zda je spořitelní karta připravena po uplynutí čekací doby, obraťte se na informační službu, jejíž volání je zdarma po celém Rusku. Zavoláním 8-800-555-55-50 a následným zobrazením výzev IVR se můžete zeptat specialisty společnosti na zajímavou otázku. Aby se však zkrátila doba pro vytáčení a vyjasnění informací, doporučuje se při podání žádosti vzít telefonní číslo svého manažera a kontaktovat ho ohledně otázky připravenosti karty.

Aktivace

Při zodpovězení otázky, jak snadné je vydávat kartu Sberbank, vzniká další úkol - jak ji aktivovat a zpřístupnit k použití. Případně použijte nejbližší bankomat a proveďte jakoukoli akci, která vyžaduje zadání kódu PIN, například zkontrolujte zůstatek. Pokud nebude provedena žádná akce, bude karta automaticky aktivována následující den po jejím přijetí.

Jak získat kreditní kartu

Postup pro vydání karty Sberbank závisí do značné míry na tom, jaké funkce potřebujete pro pohodlné používání a uspokojení vašich potřeb. Při podání žádosti na soukromou osobu je vždy nutný cestovní pas nebo doklad nahrazující cizince - povolení k pobytu a doklad o registraci. Tato organizace poskytuje své produkty za flexibilních podmínek a obsah smlouvy závisí na potřebách, které dáváte přednost.

Na jinou osobu

Pokud si přejete, můžete si pro své blízké zřídit bankovní produkt, například pro manželku nebo děti a stanovit pro ně limit výdajů. V tomto případě je pro každého uživatele vydána samostatná karta, ale zůstatek účtu je k dispozici pouze pro hlavního vlastníka a pro tyto uživatele není možné zaregistrovat samostatnou internetovou banku nebo mobilní banku. Tato možnost je dostupná pro mzdové zákazníky, kteří mají produkty standardu VISA Classic.

Kromě toho je možné zakoupit bankovní produkt jakékoli úrovně pro jiného jednotlivce předložením notářsky ověřené plné moci, která takovou příležitost potvrzuje. V takovém případě bude držitel karty schopen využívat všech možností a oprávnění zákazníků této banky.

Dítě

Tato bankovní organizace poskytuje mnoho příležitostí pro drobné klienty - dětem, které dosáhly věku 14 let, je vydáváno mnoho karet bez úvěrového limitu. Kromě toho mohou účastníci platových projektů od Sberbank vydávat karty pro své děti, které dosáhly věku 10 let, a majitelé prémiových produktů mají možnost vydat takovou alternativu kapesného pro děti starší 7 let.

Typy debetních karet

Existuje mnoho bankovních produktů pro lidi, kteří nepotřebují půjčky, kteří používají jednoduchou platební nebo akumulační kartu. Debetní karty Sberbank, typy a náklady na servis, které se liší v závislosti na tom, jaké cíle sledujete, jsou k dispozici všem:

 1. Virtuální - pro fanoušky online nakupování.
 2. Program Mládež - pro studenty.
 3. Vklad - pro ty, kteří chtějí ušetřit a zvýšit své finanční prostředky.
 4. Instant - seznámit se se službami a podmínkami banky.

Vzhledem k otázce, co znamená debetní karta Sberbank, nezapomeňte, že se jedná o celou řadu různých produktů. Karty jsou vydávány pro různé systémy: VISA, Mastercard, navíc se liší z hlediska partnerství a zlata, jednoduchosti, platiny a prémií. V závislosti na funkčnosti zvolte platební kartu, platební kartu nebo kartu příjmů.

Vízum

Vízum je populární mezinárodní bezhotovostní platební systém, který poskytuje možnost platit za zboží, převádět prostředky, doplňovat účty různými vhodnými způsoby. Sberbank dává právo zvolit takový systém pro držitele různých produktů: od standardního debetu, například studenta, platiny a zlata, partnerských produktů s Aeroflot a charitativních nadací a dalších organizací.

Mastercard

To je také velmi populární bezhotovostní platební systém, který je konkurentem Visa. Funkce produktů Mastercard Standard je srovnatelná s produkty Visa Classic. Takové karty jsou vhodné pro hromadění bonusových mil a dalších komplimentů od banky nebo partnerských organizací. Fanoušci nákupu online je mohou rychle a pohodlně používat.

Maestro

Tato norma je upravená verze Visa. Karty Maestro jsou oblíbené jako mzdové, sociální a jiné karty, které neznamenají poplatek za službu. Současně jsou standardní produkty Maestro vydávány bez úvěrového limitu a mají určitá omezení ve vztahu k elektronickým peněženkám a platebním systémům. Tyto karty odpovídají podobným výrobkům Visa Electron.

Podmínky pro získání kreditní karty Sberbank

Poskytování kreditních karet s úvěrovým limitem je komplikovaný postup. Ti, kteří nemají platovou kartu v bance, budou muset kontaktovat kancelář organizace na obecném základě, poskytnou standardní balíček dokumentů (včetně příjmových informací a kopie pracovního záznamu). Odpověď je doručena po 10 dnech (obvyklá doba zvažování balíčku dokumentů v jedné aplikaci).

V nestandardních situacích můžete požádat o úvěr i na Sberbank. K otázce, zda je možné získat kreditní kartu bez práce, reaguje tato organizace pozitivně. V případech, kdy jsou půjčky potřebné na vzdělávání, lze je získat i nezletilými občany. Co se týče výše úvěru, závisí na typu produktu:

 • okamžité vydání kreditních karet poskytuje úvěr až 125 tisíc rublů;
 • Zlaté karty - až 600 tisíc;
 • pokud podmínky, za kterých je organizace připravena zapůjčit, nesplňují požadavky, můžete půjčku odmítnout a svou žádost odvolat.

Naučte se, jak zkontrolovat zůstatek na kartě Sberbank.

Video

Jsou situace, kdy jsou peníze naléhavě potřebné pro všechny naléhavé účely. V takových případech musíte využít služeb osvědčené a spolehlivé organizace - Sberbank Ruska. Krátké a velmi informativní video říká, jak snadné je zařídit kartu Sberbank s úvěrovým limitem. Kromě toho se na videu naučíte, jak jej aktivovat a zkontrolovat na něj limit kreditu.

Zanechte Svůj Komentář