Jak najít osobu podle počtu buněk zdarma

Existují situace, které naléhavě potřebují najít osobu jakýmkoliv způsobem. Dnes, téměř každý používá mobilní telefony a sociální sítě, ale mnoho lidí ví, že s pomocí drahocenné mobilní telefon tsiferok můžete zjistit jméno osoby, stejně jako najít umístění účastníka sítě kdykoliv. Dozvíte se více o tom, jak moderní technologie pracují a pomáhají při hledání lidí.

Jak najít osobu podle čísla mobilního telefonu

Číslo zpravidla náleží jedné osobě, protože při registraci je vyžadován doklad totožnosti. Pokud osoba zavolala ze svého mobilního zařízení, pravděpodobnost nalezení jména je skvělá. Existuje několik možností, jak zjistit majitele telefonním číslem. Je důležité si uvědomit, že je třeba mít na paměti, že na internetu jsou jasné stránky, které slibují, že poskytnou on-line osobní údaje o osobě zdarma nebo za malou částku. Často podvodníci pracují tímto způsobem (zejména pro Moskvu), a pokud nedostanete to, co potřebujete, ztratíte spoustu peněz.

Jak zjistit, kdo vlastní číslo mobilního telefonu

Jméno a příjmení volajícího vám bude moci sdělit pouze mobilní operátor, který tyto služby poskytuje. Kontaktování takového požadavku v salonu je nepravděpodobné, že dostanete rozložené karty na stůl: osobní informace zákazníků jsou zakázány. Po napsání prohlášení však uveďte důvody takového požadavku (ohrožují vás a vaši rodinu, podvody atd.) - a pak se možná setkají lídři společnosti a tyto informace vám sdělí.

Ale způsob, který lze snadno vyvolat zajímavou příležitostí ke shromažďování informací. Tak, jak se punč člověka jeho mobilního telefonu číslo je prakticky zdarma: \ t

  1. Přejděte do salonní komunikace Megafon, MTS nebo Beeline a doplňte účet účastníka s pomocí operátora na pokladně.
  2. Dejte mu číslice s kódem a poté ho požádejte, aby zadal příjmení a zkontroloval, zda je telefon správně zaznamenán.
  3. Zaměstnanec salonu s největší pravděpodobností zavolá jméno a příjmení a stačí si zapamatovat obdržené informace a pokračovat ve vyhledávání.
  4. Pokud to nefungovalo v jednom komunikačním salonu, zkuste akci opakovat.

Jak najít osobu v sociálních sítích

Majitele mobilního telefonu můžete zjistit prostřednictvím sociálních sítí. Hlavní podmínkou je, že osoba, kterou potřebujete, je registrována tímto číslem, jinak se můžete mýlit a získat falešné informace. Navíc nezapomeňte, že ne všichni používají sociální sítě, takže to není fakt, že to můžete najít tak snadné. Zkuste to ještě za to!

Vkontakte

Chcete-li najít osobu podle telefonního čísla ve VK, musíte postupovat podle jednoduchých pokynů:

  1. Odhlaste se ze své stránky.
  2. Na stránce s přihlašovacím formulářem (stejně jako číslo mobilního telefonu) a heslem klikněte na možnost Zapomněli jste heslo?
  3. Zadejte kód operátora, čísla, která potřebujete a klikněte na.
  4. Avatar se objeví na obrazovce ze stránky, jejíž telefonní číslo jste zadali.
  5. Přejděte na fotografii a klepněte pravým tlačítkem myši. Vyberte možnost Kopírovat odkaz na obrázek.
  6. Vložte odkaz do prohlížeče. Budete přesměrováni na stránku vlastníka mobilního telefonu, který byl nedávno zadán

V Odnoklassniki

Najděte osobu v Odnoklassniki podle telefonního čísla, jako v VKontakte, nebude fungovat. Vývojáři se rozhodli neposkytnout žádné informace o svých uživatelích, takže pokud se vám nepodařilo dokončit vyhledávání pomocí předchozích metod, je nepravděpodobné, že by síť Odnoklassniki pomohla získat data operátora. Zeptejte se kolem svých přátel a známých: možná jsou tato čísla zaznamenána v jednom z nich v telefonním seznamu? Rozpoznávání účastníků v síti není vždy získáno.

Jak najít umístění osoby podle telefonního čísla

Někteří lidé mají tendenci mizet donekonečna. Možná se člověk schovává nebo prostě nechce být rušen - může být mnoho důvodů. Nicméně, najít někoho, kdo používá mobil v síti, není vůbec obtížné. Nejjednodušší způsob je připojení speciální placené služby od mobilního operátora. Síť obvykle není větší než 100 p. za měsíc, takže za velmi málo peněz můžete kdykoliv najít adresu nebo umístění osoby, o kterou máte zájem. Program určuje polohu města během několika vteřin.

Podívejte se na další způsoby, jak zjistit, kdo vlastní telefonní číslo.

Video: jak rozbít osobu prostřednictvím databáze

Zanechte Svůj Komentář