Zeštíhlující soda

Anonim

Mezi mnoha různými názory na to, jak zhubnout a očistit tělo, často existují doporučení pro použití potravinového roztoku sody pro hubnutí. S přidáním tohoto prášku, vykoupat, připravit klystýr a nápoje, vypít s vodou na prázdný žaludek. Lékaři říkají, že očividné přínosy těchto prostředků ke zlepšení blahobytu, ale radili, aby toto opatření znali.

Výhody a poškození jedlé sody

Dříve jsme věděli o výhodách hydrogenuhličitanu sodného (hydrogenuhličitan, hydrogenuhličitan) sodíku pouze v každodenním životě, ale nyní se úbytek hmotnosti s limonádou stal módním. Jaký vliv to má na tělo, zdraví? Zneužívání může vést k otoku, srdečnímu selhání, poruše nervového systému, nedostatku draslíku, suché kůži, ztrátě chuti k jídlu. Z užitečných vlastností rozlišujeme následující:

 • PH normalizace;
 • odstraňování strusky;
 • léčba zácpy;
 • rozpad tuku;
 • zlepšený metabolismus.

Jak soda pomáhá zhubnout

Mnohé ženy v domácnosti znají prospěšné vlastnosti jedlé sody: čistí, umývají, mazají, neutralizují pálení žáhy, používají ji pro kosmetické účely. Dnes existuje mnoho informací o tom, jak si vzít hubnutí. Takový účinek prášku je dán jeho chemickými vlastnostmi, následující procesy probíhají v lidském těle: \ t

 • PH rovnováha je obnovena;
 • tuky se rozpouštějí, strusky odcházejí;
 • dochází ke snížení stresu, chuti k jídlu;
 • reakce žaludeční šťávy a prášku tvoří soli, které jsou absorbovány do krevního oběhu a aktivují lymfatický systém.

To vše je zaměřeno na snížení tělesné hmotnosti, takže bikarbonát se přidává do speciálních koktejlů, tvoří zábaly, křoviny, koupele. Každá z těchto metod přináší výsledky, ale je důležité si uvědomit, že takové snížení hmotnosti by mělo probíhat ve spojení se sportovními a oddělenými jídly. Zneužívání potravinového prášku může vést k dehydrataci.

Jak zhubnout

Někteří bloggerů podporují hubnutí s hydrogenuhličitanem sodným. Prášek se dostává do trávicího systému a normalizuje acidobazický indikátor, čistí stěny cév, podporuje vyprazdňování střev, rozpouští tuk. To vše je zaměřeno na snížení hmotnosti, která by měla probíhat ve spojení se sportovními cvičeními. Bikarbonát je vhodný pro vnitřní použití, studené i teplé zábaly, klystýr, horké koupele.

Požití

Ti, kteří hledají způsoby, jak zhubnout, se zajímají: je možné pít sodu pro hubnutí? Je schopen rozpustit tuk, takže použití bikarbonátu ovlivňuje snížení nadváhy. Potravinářský prášek zlepšuje metabolismus, čistí tlustého střeva, odstraňuje přebytečnou tekutinu - v důsledku toho 1-2 kila zmizí. Je důležité vědět, že dostat do žaludku s práškem, mastné jídlo neutralizuje jeho účinek, takže jedlá soda pro hubnutí by měla být přijata 2 hodiny po hlavním jídle.

Pokud jste přestali u této metody hubnutí, zvolte si vhodný způsob, jak používat potravu bikarbonát sodný. Existuje několik možností, jak vzít prášek dovnitř, musí být "uhaseno" vroucí vodou nebo kyselinou:

 1. Zřeďte ji ve vroucí vodě, vychladněte, pijte.
 2. Udělejte si koktejl s práškem, citronovou šťávou, zázvorem.
 3. Připravte si nápoj ze sody, kefíru, pepře.

Sódové koupele

Snížení tělesné hmotnosti osoby také přispívá k lázni hydrogenuhličitanu sodného. Tato metoda je velmi příjemná, levná a efektivní. Horká voda zvyšuje intenzitu pocení, tok lymfy, normalizuje metabolismus. Po první koupeli se můžete zbavit nadměrné hmotnosti 1 kg, odstranit otok, zlepšit stav epidermy. Pro lepší výsledek vezměte tuto koupel v kombinaci se samostatným jídlem, sportem.

Zábaly

Salon postupy zaměřené na omlazení a hubnutí, nejsou levné, ale mnoho z nich lze udělat doma. Takže, sodové zábaly získávají stále větší popularitu, jejímž smyslem je zvýšení pocení. V důsledku toho se zvyšuje krevní oběh, dochází k proudění lymfy, celulitida je méně patrná. Zeštíhlující soda pomáhá očistit epidermis starých buněk, zlepšuje pružnost a pružnost pokožky. K provedení takového zábalu budete potřebovat: potraviny hydrogenuhličitan sodný, tělový peeling, obvazy, filmy.

Před zabalením vyčistěte kůži křovinami, rozpusťte 1 čajovou lžičku prášku s litrem teplé vody a tímto roztokem namočte obvaz. Zabalte s nimi problémové oblasti, zabalte kolem něj fólii, přikryjte přikrývkou. Po 20 minutách omyjte teplou vodou, rozprostřete kůži krémem. Pro horké balení je třeba prášek rozpouštět ve vodě o teplotě 40 ° C, namočit obvazy a rychle zabalit tělo.

Klystýři

Před mnoha lety bylo cílem klystýru s hydrogenuhličitanem zbavit se červů, ale nyní je znám jiný účinek. Po konzumaci nápojů nebo výrobků na bázi sody se střeva zbavují výkalů, strusek a toxických látek, které způsobují přibývání na váze, což je důvod, proč někteří lidé používají klystýr. Po cyklu těchto akcí po celý týden, můžete se zbavit 2 kg hmotnosti. To by mělo být provedeno správně, každý druhý den, podle pořadí určitých akcí:

 1. Střeva očistěte 2 litry klystýru teplou vodou.
 2. Rozpusťte 1 polévkovou lžíci. Prášek litr vařící vody, ochlaďte na 40 stupňů.
 3. Je nutné zavést roztok s klystýrem, pokud možno na dobu 25 minut.

Jak pít sodu pro hubnutí

Tato metoda je zaměřena na snížení hmotnosti, ale také má mnoho dalších užitečných vlastností. Stejně jako jiné metody vyžaduje požití látek dodržování pravidel:

 • Hlavní věc - nepoužívejte tento roztok ve stejnou dobu s jídlem, pijte třicet minut před jídlem nebo o 2 hodiny později.
 • Tělo by si na tato řešení mělo postupně zvykat, kombinovat tento způsob hubnutí s oddělenými jídly, fyzickou námahou, koupelí a zábaly s práškem. Pouze tímto způsobem se dosáhne požadovaného výsledku.
 • Pokud nejsou žádné nepříjemné pocity, nejsou žádné vedlejší účinky, zhubnout v následujícím kurzu: pít 3 týdny, pak se zastavit na 1 měsíc. Před zahájením kurzu se poraďte s lékařem.

Soda vody na prázdný žaludek

Štěpení nahromadění tuků, stabilizace kyselosti v žaludku, odstraňování toxinů, struska pomáhá horké vodě s půstem sodovky. K tomu, v šálku vroucí vody, rozpusťte 1 lžičku. prášek, chladný, pít na prázdný žaludek ráno. Tento postup opakujte po dobu 5 dnů, po čemž naslouchejte vnitřním pocitům: pokud je nepříjemný pocit, přestaňte roztok používat. Poprvé takový způsob hubnutí navrhl profesor Neumyvakin.

Se zázvorem

K dosažení vyšších výsledků hubnutí se do roztoků přidávají další složky s jedlým hydrogenuhličitanem sodným, například sody se zázvorem a citronem. Chcete-li si vzít nápoj, který potřebujete 1 týden denně, v důsledku toho se metabolismus vrátí do normálu, dojde k vyčištění toxinů, trvá až 5 kg nadváhy. Pro takový koktejl budete potřebovat následující složky: 1 sklenici vody (teplá), 1 kořen zázvoru, 1 lžíci čerstvé citronové šťávy, 1 lžičku prášku. Připravte si je takto:

 1. Grilovaný zázvor, zakryjte teplou vodou.
 2. Do nápoje přidejte citronovou šťávu a hydrogenuhličitan.
 3. Důkladně zamíchejte, trvejte půl hodiny.

Kefír se sodou

Potravinové hydrogenuhličitany sodného a nápoje z fermentovaného mléka jsou užitečné pro zdraví a hubnutí individuálně. A co se stane, když smícháte kefír se sodou? Silný koktejl spalování tuků! Chcete-li si dát drink, musíte přidat 1 lžíci na litr kefíru. prášek a rostlinný olej, zamíchejte, pijte v noci a ráno. Takový koktejl má projímavý účinek, odstraňuje střeva výkalů a strusky.

Recepty Soda Bath

Chcete-li rychle zbavit 1-2 zbytečné kilogramy, zkuste recept soda lázně pro hubnutí. Chcete-li to provést, zadejte horkou vodu do lázně, rozpusťte 200 g prášku v něm, namočte po dobu 20 minut. Je nutné provést zákrok dvakrát týdně. Výsledkem je, že nadváha zmizí, celulitida se snižuje, metabolické procesy se zlepšují, toxické látky a přebytečná tekutina se vylučují z těla. Většina látky má vliv na problémové oblasti těla, kde je více tuku. Po zákroku, pro lepší výsledek, můžete třít kůži s křovinami prášku, medu.

S mořskou solí

Vynikajícím pomocníkem v boji proti nadváze je lázeň se sodou a mořskou solí. Chcete-li to, zadejte lázně s teplotou 40 stupňů, zřeďte 200 g prášku a 4 tbsp v něm. sůl. Můžete použít sůl, ale je lepší, aby se moře, kde jsou více užitečných minerálů. Je nutné ležet v takové lázni po dobu 20 minut každý druhý den a pro lepší výsledky můžete tělo otřít tvrdou žínkou, která je přímo ve vodě. Po zákroku nechte tělo samo osušit, roztřete smetanou.

S éterickým olejem

Horká lázeň, ve které se soda a sůl ředí, jsou esenciální oleje považovány za jeden z nejúčinnějších způsobů hubnutí, zbavení se "pomerančové kůry". Kromě výše uvedených příznivých vlastností tento postup zlepšuje epidermis, zjemňuje pokožku, snižuje zánět. Posilte výsledek zázvorem, citronem, pomerančem, bergamotem a grapefruitovými oleji. Aby se předešlo popáleninám, je lepší zředit éterické oleje v teplém mléku a potom nalít do vody s 200 g potravinového prášku.

Vedlejší účinky

S prodlouženým, nekontrolovaným příjmem se mohou objevit vedlejší účinky sodovky. Začínat se zbavit nadváhy s pomocí takového prášku, postupujte podle všech pokynů a doporučení, jak vzít sodu pro hubnutí. Lékaři varují před následky, které mohou vyplývat z častého užívání prášku:

 • alkalizace krve, nevolnost;
 • nadýmání, zvýšení tvorby plynu;
 • otok rukou a nohou;
 • nervozita;
 • podráždění sliznic;
 • zvýšení tlaku.

Kontraindikace

Bez ohledu na to, jak moc může být použití hydrogenuhličitanu sodného při snižování tělesné hmotnosti, tento způsob hubnutí není vhodný pro každého. Než zkusíte koktejly, zábaly nebo koupele s touto látkou, zjistěte, kdo je absolutně zakázáno zhubnout takovým způsobem, aby nedošlo k poškození zdraví. Lékaři rozlišují následující kontraindikace jedlé sody:

 • nízká kyselost;
 • kožní léze, dermatitida;
 • diabetes mellitus;
 • onemocnění v oboru gynekologie;
 • během těhotenství, kojení.

Video

Chudí Recenze

Karina, 27 let

Viděl jsem na internetu fotky tenčích dívek se sodou. Dlouho jsem se neodvážil, ale nakonec jsem se pokusil o sodové zábaly pro žaludek. Výsledek mě zasáhl: kůže je mnohem měkčí, pružnější. Vyrobili jsme 3 procedury a pas již výrazně poklesl! Budu pokračovat dál, také chci vyzkoušet zábaly na bocích.

Elizaveta, 23 let

Po porodu začala moje váha rychle růst. Vzhledem k tomu, že dítě je kojené, diety jsou vyloučeny, takže jsem se rozhodl zkusit lék jako sodové koupele. Po dvoutýdenním průběhu takového postupu se hmotnost začala znatelně snižovat, celulitida byla méně patrná, kůže se stala měkčí, měkčí. Jsem s výsledkem velmi spokojen.

Marina, 34 let

Po celou dobu se snaží zhubnout, ale nemůže stát jednotnou stravu. Rozhodl jsem se vyzkoušet metodu hubnutí s použitím sody, začal jsem pít koktejl s citronovou šťávou každé ráno na lačný žaludek. Byl jsem šokován, když jsem se po 3 týdnech postavil na váhy: mínus 4 kg! Moje zdraví se navíc zlepšilo. Doporučuji všem, aby to zkusili.