Jak železné kalhoty se šipkami

Obraz může být často zdůrazňován pomocí šatníku určitého stylu. Pokud se jedná o kalhoty, měli byste materiál správně narovnat. Aby proces žehlení nekončil špatně pro výrobek, jsou navíc používány různé triky.

Jak správně táhnout kalhoty se šipkami

Musíte nejprve připravit pracoviště. Je-li k dispozici žehlicí prkno, není-li po ruce, je povoleno používat jakýkoliv vodorovný rovný povrch: prádelník, skříňku, podlahu, stůl nebo pohovku. Je důležité chránit nátěr, pro který se používá hustá tkanina, a to bude lepší, pokud bude složen opakovaně. Při řešení problému, jak správně železné kalhoty se šipkami, je třeba vzít v úvahu zvláštnost tkaniny - musí zachovat schopnost vrásky při vystavení vysokým teplotám.

Pokud je železo staré a nemá další funkce, doporučuje se použít ochranný materiál. To může být gáza, šikovný střih z tenké tkaniny. Pokud nejsou k dispozici zkušenosti se žehlením, je třeba připravit kolíky. S jejich pomocí můžete nohu upevnit do určité polohy a pak - správně provádět ohyby. Řešením problému, jak na kalhoty vyžehlit šipky, je třeba mít na paměti, že materiál by měl být mokrý. Tím se vyhnete vrácení položky do původní polohy.

Teplota železa pro určitý typ žehlení je stanovena na základě informací výrobce o složení tkaniny. Najdete ho na štítku nové věci. Pro spolehlivost můžete vzít v úvahu skutečnost, že čas je zkontrolován: umělý materiál by měl být správně žehlen při nízkých / středních teplotách; výrobky z přírodní tkaniny se šipkami - v režimu vysoké teploty. Předchází procesu žehlení přípravného vyrovnání všech záhybů. To se provádí otočením výrobku směrem ven. Pak jděte na vyrovnání přední strany.

Jak nažehnout šipky na kalhoty

Styl dámského a pánského šatníku tohoto typu je jiný. V prvním případě jsou k dispozici zásobníky. S jejich pomocí, oblečení dobře zdůrazňuje postavu. Kromě toho, kalhoty se šipkami pro ženy se nacházejí v různých variantách: krátké, zúžené. Pokud potřebujete vyřešit problém, jak železné kalhoty se šipkami, vezměte v úvahu všechny vlastnosti produktu. To bude skvělý výsledek. Příprava na žehlení, stejně jako samotný proces, bude v obou případech téměř stejná.

Kalhoty se šipkami pro ženy

Výrobek je vyhlazený zevnitř železem, zatímco se musíte dotknout složitých prvků: pásu, kapes, šipek. Další pokyny:

  • Kalhoty jsou otočené a vyhlazené.
  • Důležitým rysem žehlení dámských kalhot je propojení linie záhybu a zastrčení. Pro spolehlivost můžete vytvořit kolíkový držák.
  • Nad navrstvenou mokrou gázou.
  • Můžete udělat šipky.
  • Když je horní noha připravena, je jemně odložena a druhá noha je žehlena.

Jak železné pánské kalhoty s šipkami

Nejprve se doporučuje naložit všechny obtížné oblasti (pás, kapsy). To se provádí z nesprávné strany. Při rozhodování o tom, jak správně nakopnout kalhoty se šipkami, je důležité si uvědomit, že sled akcí bude stejný jako u ženských kalhot, s výjimkou nuancí se šipkami. Při absenci zkušeností, například, pokud člověk vzal záležitost, je doporučeno začít s videem. Tím se v budoucnu vyhnete problémům.

Několik nuancí procesu:

  1. Doporučuje se pravidelně používat stříkací pistoli, kropit tkaninu. Vzhledem k tomu, že skládání je poměrně dlouhé cvičení a gáza rychle schne, když je vystavena vysokým teplotám, je nutné udržet vlhkost.
  2. Muži často železo nepoužívají. Chcete-li prodloužit "život" takové šatní skříně, můžete použít běžné mýdlo nebo ocet. Esence se ředí v čisté vodě (1 lžíce na 1 l vody) a navlhčí gázou v roztoku. Mýdlo by mělo být ošetřeno částí nohy v oblasti budoucího ohybu. To by mělo být provedeno zevnitř.

Kde by měly být šipky na kalhotách

Mělo by se vzít v úvahu množství pravidel, aby bylo možné rozhodnout, jak šipky na kalhotách vytahovat:

  • Linka probíhá přesně podél společného vlákna.
  • Šipky musí padat přesně uprostřed kolena.
  • Přehyb nohou pochází z vrcholu podél celé délky k dolnímu řezu.

Jak správně složit kalhoty pro žehlení šipek

Je nutné se zaměřit na umístění bočních a schodových spár. Pokud je úkol, jak železné kalhoty se šipkami, nohy by měly být umístěny tak, aby se shodovaly co nejpřesněji podél spodního řezu a stran. Doporučuje se kontrolovat, zda krokové a vnější švy leží na sobě nebo naopak, podle toho, na které straně je výrobek umístěn. Pro spolehlivost můžete upevnit upevňovací kalhoty.

Je mnohem snazší žehlit ženskou věc, jako jsou šipky. Pokud je úkol, jak vyžehlit pánské kalhoty, je nutné neustále kontrolovat umístění bočních a roztečových švů. Někdy připevnění kolíků nevyřeší problém šikmo. Můžete dosáhnout požadovaných výsledků získáním trpělivosti a velmi pomalu se železem. Pro návrat k tomuto procesu méně často se doporučuje připravit roztok kyseliny octové nebo ošetřit látku mýdlem.

Video: jak dát kalhoty se šipkami

Zanechte Svůj Komentář