Kagocel - návod k použití pro děti i dospělé. Analogy kagocel tablet pro nachlazení a ceny

Anonim

Antivirový, imunomodulační lék ze skupiny polyfenolů - je Kagocel (Kagocel). To vám umožní efektivně řešit řadu virových a zánětlivých onemocnění. Tablety jsou kombinovány s antibiotiky, antihistaminiky, imunomodulátory, takže jsou často používány pro komplexní terapii.

Kagocel - instrukce

Léčivo Kagocel je aktivátorem produkce interferonu. Toto je skupina proteinů, které lidské tělo syntetizuje v reakci na napadení virových mikroorganismů. Hlavní účinná látka léčiva začíná produkci interferonů pro téměř všechny typy buněk. Složení drogy: Kagotsel, bramborový škrob, stearát vápenatý, ludipress. Dávková forma: hnědé tablety. Balení obsahuje jeden blistr plus anotaci Kagocel.

Indikace:

 1. infekční virová onemocnění (herpes, orvi, orz, chřipka, bolest v krku a tak dále);
 2. bakteriální zánětlivá onemocnění;
 3. prevence nachlazení, ochrana před virovými onemocněními během epidemie.

Kagocel pro děti

Před zahájením léčebných procedur je nutné se s anotací podrobně seznámit. Jak užívat děti s Kagocelem s infekcemi chřipky a dýchacích cest: \ t

 1. Věk dítěte od 3 do 6 let: 1 tableta 2x denně (první 2 dny), poté 1 tableta jednou. Trvání léčby je 4 dny, pro průběh léčby je třeba 10 tablet.
 2. Pediatrická dávka po 6 letech věku: 1 tableta třikrát denně (první dva dny nemoci), pak denní dávka bude 2 tablety dvakrát. Ošetření se provádí po dobu čtyř dnů, počet tablet pro toto období - 6 kusů.

Jak užívat dospělé Kagocel

Způsob, jakým Kagocel používají dospělí muži a ženy, je jiný. Lék může být konzumován před jídlem nebo po něm, protože aktivní složky léčiva jsou stejně dobře absorbovány bez ohledu na tyto události. Léčba akutních respiračních infekcí, s bolestmi v krku, infekce rotavirem a podobnými onemocněními - dvě tablety třikrát denně (2 dny), pak další 2 dny jedna tableta třikrát. Délka léčby je 4 dny. Jak užívat dospělé Kagocel pro herpes: třikrát denně, 2 tablety (pít 5 dní).

Kagocel během těhotenství

Dnes nejsou k dispozici žádné údaje z lékařských studií, které by mohly naznačovat bezpečnost léku pro budoucí a kojící matky. Na základě tohoto Kagocel během těhotenství nelze brát. V opačném případě může účinná látka léku proniknout do placenty a mít vážný dopad na zdraví plodu. Pokud má těhotná žena již opilý farmaceutický prostředek, musí okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Kagocel pro prevenci

Někteří lékaři doporučují používat Kagocel pro profylaxi, která se provádí týdenní kurzy. V případě potřeby se tyto činnosti opakují. Plánování pít Kagocel - návod k použití tablet pro preventivní účely je následující:

 • první fáze (aktivní) - osoba trvá jeden nebo dva dny po dobu dvou dnů;
 • druhá fáze (pasivní) - pětidenní přestávka, během které má nástroj příznivý vliv na tělo, aktivuje jeho ochranné funkce.

Jak pít Kagocel děti tři až šest let pro prevenci? Sedmidenní cyklus se také skládá ze dvou fází:

 • jednorázové užívání tablet - denně;
 • pětidenní přestávka.

Kagocel - vedlejší účinky

Po přijetí Kagocelu jsou vedlejší účinky častěji nepřítomné. Někdy mohou existovat alergie na účinné látky léčiva, ale to jsou izolované případy. Abyste se chránili před problémy a zdravotními problémy, musíte se před užitím léku poradit s kvalifikovaným lékařem. Pokud dojde k alergické reakci, pak je nutné vyloučit samoléčbu a okamžitě kontaktovat specialistu.

Kagocel - kontraindikace

Pro užívání léku Kagocel - kontraindikace. Lékaři v takových případech nedoporučují léčbu těmito tabletami:

 • těhotenství, kojení;
 • nářadí nepoužívejte pro děti do tří let;
 • glukózo-galaktózová malabsorpce (selhání absorpce monosacharidů v gastrointestinálním traktu);
 • nedostatek enzymu laktázy;
 • použití v případě nesnášenlivosti laktózy je zakázáno;
 • nelze kombinovat s alkoholem;
 • silná citlivost na složky léčiva.

Přečtěte si podrobné pokyny, jak užívat dospělé a děti Kagocelu.

Cena Kagocel

Antivirová, imunomodulační léčiva jsou relativně levná. Cena Kagozel závisí na konkrétním místě prodeje a výrobci. Léky lze zakoupit v internetovém obchodě, objednat z virtuální lékárny prostřednictvím katalogu nebo zakoupit v běžné lékárně. Kolik je Kagocel? Cena tablet se pohybuje od asi 200 do 250 rublů za balení.

Kagocel - analogy

Pokud potřebujete koupit levný analog Kagocel, pak níže je malý seznam nejúčinnějších léků s identickými farmakologickými účinky. Jak nahradit antivirové léky:

 1. Arbidol. Cena tohoto léku je o něco menší a výkon je stejně dobrý. Arbidol aktivuje imunitní systém k vymýcení virové infekce, blokuje šíření mikrobů v krvi. Existuje mnoho pozitivních recenzí.
 2. Cykloferon je další levná náhrada. Jeho účinnost může být srovnána s Kagocelem. Ovlivňuje patogenní bakterie, včetně syntézy interferonů a posiluje imunitní systém.
 3. Ingavirin léčí ARVI, chřipkové, adenovirové a rotavirové infekce.
 4. Lék Tsitovir-3 je také levný za cenu, ale jeho léčivé vlastnosti nejsou o nic méně silné. Lék obsahuje kyselinu askorbovou, která během onemocnění aktivuje ochranné zdroje těla.
 5. Anaferon - podobná homeopatie, která je velmi účinná při nachlazení, chřipce, herpesu. Tento lék, který se vyznačuje nízkou cenou, snižuje koncentraci virů v krvi a úspěšně stimuluje imunitní reakci.
 6. Remantadin je levným protějškem Kagocelu. Zabraňuje fúzi virů s endosomální membránou, což neumožňuje vstup škodlivých mikrobů do buněk.

Video: co je Kagocel

Recenze

Irina, 34 let

Mé dítě často trpělo ARVI. Vždy jsme se snažili podpořit imunitu přísunem vitaminových komplexů, ale naše dcera byla stále nemocná. Známý lékař doporučil prevenci s Kagocelem - návod k použití byl jednoduchý a přímočarý. Po dvou cyklech užívání pilulek není dítě prakticky vystaveno napadení viry.

Olga, 56 let

Ostře chycen. Horečka se zvedla, objevil se rýma, bolest v krku. Volal lékař, který napsal Kagocel - podrobné pokyny pro použití byly připojeny. Lék byl okamžitě opilý a následující den symptomy značně ustoupily. Po 4 dnech onemocnění vymizelo. Poradím všem, aby tyto účinné pilulky.

Maxim, 28 let

Moje imunita byla vždy slabá, systematicky bylo tělo napadeno viry a bakteriemi. Rozhodl jsem se vyzkoušet nástroj Kagocel, o kterém jsem našel spoustu dobrých recenzí. Byl jsem příjemně překvapen. Terapie je účinná, cena je nízká, existuje významná podpora zdraví. Teď jsem se zachránil od vzácných infekcí výhradně s tímto lékem.