Dětská postýlka v postýlce pro novorozence to udělejte sami

Dlouho očekávaný vzhled dítěte v rodině se hodně mění a svět se kolem něj otáčí. Hlavním cílem každého z rodičů je bezpečnost dítěte. Dřevěné trámy mohou způsobit poškození, takže je třeba v kolébce šít nárazníky, které nedovolí dítěti trpět. Můžete si koupit ready-made omezovače a přivést je z obchodu, ale je to levnější, aby se sami.

Jak udělat strany pro postýlku na vlastní pěst

Existuje několik vynikajících možností, jak udělat bariéru - nárazníky v postýlce pro novorozence vlastníma rukama. Vnitřní strana lůžka dítěte by měla být bezpečná, jako malý osobní dům. Vytváření krásných modelů začíná polotovary vzorů. Šití vzory jsou jednoduché, důležitější - pochopitelné, mnoho práce není nutné, a krásný výsledek potěší každého. Nemůžete se jen starat o bezpečnost, ale také ozdobit postel svého dítěte pomocí jemného, ​​lehkého baldachýnu.

Měkké strany na posteli pro novorozence

Pro strany v postýlce pro novorozence s vlastními rukama, budete potřebovat asi čtyři metry tkaniny (hrubý kaliko je perfektní) jeden a půl metru široký, zip zámek (4 kusy) - asi 40 cm, dva metry dlouhé pěnové gumy, světlé pásky pro dekorace. Pokyn:

 1. Prvním krokem je vytvořit vzor pro produkt. Jedná se o dva obdélníky, jejichž velikost se shoduje s velikostí lože: výška podle délky a výška podle šířky. Nejvhodnější je ponechat švy.
 2. Tkaninu je nutné složit na polovinu. Poté z ní vystřihněte dvě postavy každé velikosti. Mělo by být osm obdélníků. Aby se materiál „neplazil“, můžete upevnit kolíky.
 3. Zbývající tkanina se neodhodí, protože půjde na struny. Pro ně můžete použít stuhu nebo snížit zbytky na úzké, ale ne krátké pásky. Měly by být složeny dvakrát, pečlivě vyžehlené.
 4. Zpracovávejte hrany s overlockem nebo klikatou čarou.
 5. Poté zpracovávejte hrany budoucího krytu pro strany.
 6. Vezměte dva obdélníky stejné velikosti. Dejte jeden z nich lícem nahoru. Na jednu hranu umístěte zip a spony. Zamést to všechno dohromady.
 7. Připevněte druhou část zámku k dalšímu obdélníku a poté zamáčkněte.
 8. Zbývající strany obdélníků jsou sešité na rukou (přední strany by měly být uvnitř). Blesk na stroji.
 9. Odšroubujte kryt a položte ho na pěnu. Udělej 4 další takové strany.
 10. Připevněte je k postýlce a sledujte, jak malý člen rodiny spočívá bezpečně. Takový jednoduchý způsob, jak zlepšit lůžko dítěte vlastními rukama.

Boční polštáře v postýlce si to sami

Pokud se matka chtěla cítit jako opravdová švadlena, pak můžete poslat všechny své talenty a vytvořit tak bezpečný prostor kolem dítěte. Je velmi snadné šít bariérové ​​polštáře, budete potřebovat následující sadu: výplň (např. Syntetický zimník), přírodní tkaninu a suchý zip. Můžete použít saténové stuhy a ozdobit hotový výrobek volánky nebo krajkou. Pokyn:

 1. Z tkaniny je nutné vyrobit obdélníky.
 2. Šijte je na polštáře. Nezapomeňte vložit do švů stuhu a dekorativní prvky.
 3. Vyplňte je polstrováním. Polštáře jsou připravené! Pokud je suchý zip šitý z jednoho okraje, lze je upevnit na dřevěné tyče. Tím se zvýší bezpečnost při spaní dítěte. Můžete udělat nejen obdélníkové, ale oválné, i trojúhelníkové polštáře. Tak můžete dělat malé zázraky vlastníma rukama.

Ochranná strana pro postel od pádu

Překážky ve formě knih budou dobře chránit dítě před pádem, udržet ho v pravý čas. Takové strany jsou obvykle vyráběny výš než dřevěné tyče a některé z nich jdou dovnitř postýlky. Proto je třeba při vytváření vzorů brát v úvahu tyto vlastnosti. Barevné schéma je velmi důležité: první roky života jsou nejdůležitější, dítě studuje svět kolem sebe co nejvíce, a proto by měl člověk žít v jasných barvách. Pokyn:

 1. Měření z lůžka: změřte délku, šířku a výšku.
 2. Udělejte strany jako v prvním pokynu.
 3. Udělejte další stranu, která bude ležet pod matrací.
 4. Připevněte boční a spodní stěny.
 5. Dejte design do postýlky a sledujte, jak malý zázrak bezpečně a bezpečně spí!

Video tutoriály: jak šít nárazníky v postýlce

Kvalifikovaní řemeslníci vám řeknou, jaké materiály potřebujete, jakou délku a šířku potřebujete vzít. Detailní video ukáže podrobnosti o vzorech, takže pro tyto interaktivní lekce může kdokoli reprodukovat nárazníky v postýlce pro novorozence vlastníma rukama. Existuje několik možností, jak ochránit své dítě, o kterých bude video diskutováno. Velkým plusem při vytváření do-it-yourself omezovačů je, že cena hotového výrobku se rovná ceně materiálu. Mistr nemusí nic platit, protože starostlivý rodič se stává mistrem.

Krok za krokem mistrovská třída pro začátečníky

Šijeme nárazník v postýlce s volánky

Zanechte Svůj Komentář