Jak odstranit strie na břiše

Anonim

Vzhled bílých jizev, který představuje změnu reliéfu a hustoty kůže, nepřispěl k radosti žádné ženy. Schopnost odstranit strie doma nebo s pomocí kosmetičky hledá každého, kdo se s nimi setkal. Je zde však šance vrátit původní krásu kůže a zabránit tomu, aby se situace opakovala?

Je možné se zbavit strie doma

Nejprve musíte pochopit, proč k tomuto problému dochází. Odborníkům se doporučuje, aby se věnovali problematice boje proti němu iu žen, které nemají strie: prevence nebude zbytečná. Hlavní a nejčastější příčiny vzniku strií lékaři volání:

 • Hormonální nerovnováha. Zvláštní pro dospívání, komplikované poruchami příjmu potravy, nedostatkem fyzické aktivity ve správném objemu, patologií endokrinního systému.
 • Ostré výkyvy hmotnosti, vedoucí ke změnám objemu. Roztažení se vyskytuje jako důsledek tvrdé diety, zejména s obezitou, kdy ztráta hmotnosti v počáteční fázi nastává rychle (ztráta vody). Postpartum striae má tendenci se vyskytovat u každé třetí ženy.
 • Genetická predispozice. Preventivní opatření v takové situaci zřídka působí jako záruka nepřítomnosti strie.

Pokud budeme hovořit o tom, jak se zbavit strie doma, pak profesionálové mají tendenci dávat zklamáním odpověď: úspěchy - jeden z tisíce. Má smysl snažit se chránit před strie, ale když se objeví, šance na obnovu kůže může být chycen, pokud to uděláte, zatímco strie jsou mladí: neměli čas obrátit se na bílou. Staré strie se vyznačují změnami v cévách v pojivové tkáni, takže nemohou být odstraněny - jen snižují kontrast mezi zdravou kůží a jizvami.

Správné zdravé stravování

Pokud vás zajímá, jak odstranit strie na břiše změnou stravy, můžete okamžitě opustit tuto myšlenku: naděje bude nepravdivá. Tato metoda je vhodná pouze pro prevenci vzniku nových jizev, protože vám ušetří náhlý výkyv hmotnosti a objemu. Pokud potřebujete odstranit další kilogramy, vyberte si šetřící možnosti, které neslibují posun z 50 na 42 za týden.

Zvláštní důraz by měl být kladen na výživu dospívajících, kteří v důsledku nevyvážené stravy trpí hormonálními skoky, nedokonalostmi pleti a řadou dalších kosmetických problémů, které vedou ke komplexům u dívek. Doporučujeme sestavit menu podle klasických principů zdravého stravování a snažit se co nejvíce chránit před „prázdnými“ produkty bohatými na tovární cukr a živočišné tuky.

Jak odstranit strie z břicha v tělocvičně

Výhody fyzického stresu pro kůži jsou velmi podceňovány: ženy hledají způsoby, jak odstranit celulitidu a rozhodnout se, jak odstranit strie na žaludku zázračným krémem, když byste se měli zaregistrovat do posilovny. Pravidelné cvičení zpřísňuje nejen siluetu, pomáhá zbavit se tuku: zvyšuje tón pleti, což vede ke zlepšení jeho struktury. Mladé červené strie z břicha mohou být odstraněny, ale častěji tato metoda funguje pouze jako prevence.

Vitamíny proti striím

Neúčinný, ale ne špatný způsob, založený na stimulaci regenerace kůže. K dosažení tohoto cíle se zaměřují na vitamíny, které mohou ovlivnit pojivovou tkáň a horní vrstvu epidermis: jedná se o retinol a tokoferol. Oni jsou třeni do úseku natažení jednotlivě nebo dělat dvousložkový koktejl. Některé ženy přidávají ricinový olej (pár kapek), ale skutečné přínosy této směsi nebyly prokázány.

Jak potřít žaludek z strie během těhotenství

Vysoká míra důležitosti preventivních opatření se získává, když se žena připravuje na matku. Pokud během těhotenství získá více liber po celém těle, pravděpodobnost získání ošklivé a téměř celoživotní připomínka je po porodu několikrát zvyšuje. Namísto přemýšlení o tom, jak je odstranit, byste měli dbát na to, abyste během těhotenství zabránili strům na břiše. Kromě již zmíněné zdravé výživy a doplnění fyzické aktivity mají některé farmaceutické a nejen prostředky pro vnější použití smysl:

 • Bepanten. Cílem je oprava tkáně. Nastávajícím matkám se otírá břicho a dvorek bradavek (během laktace), aby se předešlo vzniku trhlin nebo trhlin.
 • Olivový olej. Přínos tohoto jídla v boji za ženskou krásu je neocenitelný a pro prevenci strie je také nepostradatelný. Nejbezpečnější nástroj, který lze použít tak často, jak chcete.

Jak se zbavit strie na břiše po porodu

Pokud preventivní opatření nepomohla nebo nebyla přijata včas, musíte začít zápas s nově vznikajícím problémem. Jak se zbavit strie po těhotenství, aby nedošlo k poškození těla? Mladé přestávky z břicha mohou být odstraněny lidovými prostředky - křoviny, zábaly, masáže a pro staré stojí za to vyzkoušet masti nebo salonní procedury.

Gely krémy mast

Bepanten zmínil dříve dává smysl, a to iv případě, že se snažíte přijít na to, jak odstranit staré strie na břiše - například rok nebo několik let po porodu. Z recenzí žen můžete zjistit, že se mast ukázala důstojně i ve vztahu k úsekům ve věku 10-12 let nebo více. Mělké jizvy jsou zcela odstraněny, výraznější, ne tak nápadné. Termín "lék" je individuální: přibližný průběh používání masti je 4-6 měsíců.

Jaké další léky pomohou:

 • Zinková mast. Stimuluje syntézu kolagenu zodpovědného za pružnost epidermy a stav pojivové tkáně. Aplikuje se jednou denně.
 • Heparinová mast. Obnovuje krevní oběh, který se ztrácí v nádobách starých strie. Lékaři často tento lék doporučují mladým matkám.
 • Retinová masti. Princip činnosti je zničit umírající vrstvu kůže.
 • Znamená Elaskin. Uvedeno jako účinný bojovník proti striím jakéhokoliv stupně receptu, na bázi olejů: mandle, jojoby, růže.
 • Clearwin. Farmaceutický krém s indickými bylinami, které ovlivňují tón pleti. Předpokládaná doba trvání kurzu je 6 týdnů.

Jak odstranit strie po porodu lidových prostředků

Většina z těchto metod zahrnuje problémy s praním kůže a obalem. Tento postup je nejvhodnější pro stehna, ale některé ženy to dělají pro břicho. Jak se zbavit starých strie bezpečně a rozpočet?

 • Křoviny mletých kávových zrn s mořskou solí a rakytníkem. Hmota by měla mít velmi hustou strukturu, proporce na oku.
 • Křoviny ze soli s medem a glycerinem, odebrané ve stejném poměru. Můžete to udělat ráno a večer.
 • Obaly s modrým jílem a citrusovým esenciálním olejem by měly být přednostně prováděny před odřením kůže břicha. Vyžadují změny teplotních podmínek: povinné vytápění ošetřené oblasti.
 • Chlazení břicha kostkou ledu po všech postupech ovlivní cévy.

Jak se vypořádat s strií v kabině

Kosmetika, zejména hardware, je vnímána jako něco všemocného. To je dáno především širokou nabídkou nabízených služeb. Odstraňování strie z břicha je také mezi nimi, ale dělá postupy, které dělají v estetických klinikách a salonech pomoci, a který si zaslouží absolutní důvěru?

 • Ozonoterapie. Injekce v břiše, ovlivňující metabolismus. Kromě toho spouští buněčnou aktualizaci, která eliminuje závažnost strií. Tyto snímky krásy, které pomáhají v každém problému, který vyžaduje vliv na tón pleti.
 • Mezoterapie - hardware nebo ruční zavedení speciálního koktejlu, který stimuluje tvorbu kolagenu.
 • Laserová kosmetologie. Přemýšlely o tom všechny ženy, alespoň jednou se zajímaly o to, jak odstranit hluboké strie na břiše. Dnes je takový postup jediným spolehlivým způsobem, jak napravit stav kůže. Jak odstranit strie na těle laserem? Proveďte frakční termolýzu - bezbolestnou, lokální, do jakékoli hloubky dermis.

Video: jak odstranit strie na těle