Návod k použití Psorilom krém - indikace, složení, vedlejší účinky a analogy

Anonim

Použití Psoril krém pomáhá pacientům trpícím chronickou dermatózou kůže vyrovnat se se symptomy nemoci. Tento lék eliminuje pocit svědění a pálení, ovlivňuje hojení podrážděných epidermis. Vícesložkové složení léčiva Psoril je navrženo tak, aby zajistilo co nejpohodlnější období rehabilitace pro pacienty s psoriázou a stalo se účinným preventivním opatřením pro osoby náchylné k kožním onemocněním.

Co je Psoril krém

Psoril je lék homeopatického léku, který se skládá z přírodních složek rostlinného původu. Základem krémů jsou koncentrované extrakty (extrakty) rostlin s léčivými vlastnostmi. Zvláštností Psorilomu je jeho bezpečný a vynikající terapeutický účinek na kožní buňky.

Posudky pacientů o této přírodní droze jsou pozitivní. Je známa jeho vysoká schopnost pomoci s kožními onemocněními a uklidňující účinek na podrážděné oblasti epitelu. Porsilom krémová forma - hliníkové trubky. Objem 75 ml je dostačující pro celou léčbu s denním použitím krému 2-3 krát denně. Doba použitelnosti, za podmínek skladování léčiva, je 2 roky.

Farmakologický účinek

Psoril masti způsobuje postupné změny funkcí dermis, poskytuje antiseptický účinek a eliminuje problém nadměrné deskvamace. Maximální efekt se dosahuje komplexní terapií, jejímž cílem je eliminovat zdroj problému. Vnější aplikace krému na povrch epitelu pomáhá zmírnit zánět, zklidňuje podráždění, odstraňuje suchost. Aktivní složky léku, interakce mezi sebou, péče o citlivou pokožku, vytvoření antibakteriální bariéry.

Všechny složky přípravku Psorilom byly testovány v klinických podmínkách a obdržely potvrzení o bezpečnosti a účinnosti při léčbě pacientů se symptomy dermální dermatózy různých forem. Homeopatické vlastnosti léčiva způsobují koncentrovaný účinek na příčiny konkrétního problému, což má za následek účinnost krému na bázi rostlinných výtažků.

Složení

Každá z pečlivě vybraných léčivých látek, z nichž se skládá Psoril krém, přispívá k procesu regenerace kůže postižené dermatózou. Mechanismus účinku na určitou dysfunkci je způsoben vědeckými pozorováními účinku rostlinných extraktů na buňky těla. Základem léčiva jsou extrakty z rostlin a komplexních sloučenin:

 • levandule - uklidňující, hojivé;
 • regenerace jetele - buněk, tónování;
 • šalvěj - sedativní účinek;
 • eukalyptus - antibakteriální ochrana, odstranění zánětu;
 • dřišťál - zrychlení epitelizace;
 • lopuch - hojení ran, odstranění zánětu, ochrana proti bakteriím;
 • máta - zklidňující účinek, katalyzátor pro terapeutický účinek;
 • fialová - přírodní antialergen;
 • Bezinky - protizánětlivý účinek;
 • olej ostropestřce mariánského - obecné zlepšení a posílení oslabených buněčných funkcí;
 • rosemary oil - výživa, změkčení;
 • pyrithionát zinečnatý - dezinfekce, protiplísňové činidlo.

Pomocné komponenty, které tvoří Psorilom, se používají k zajištění krémové struktury léčiva a prodloužení účinku krému:

 • Dimethicone - silikonová báze, používaná k zadržování vlhkosti;
 • Kaprilik-Kaprik - dodává jemnost a poskytuje snadnou aplikaci krému;
 • sodíkový askorbyl fosfát - vitaminový doplněk, který si zachovává svou aktivitu, když proniká epidermis;
 • huminové kyseliny - organický produkt, který ničí patogeny;
 • Cetylstearylalkohol - přírodní zahušťovadlo, stabilizuje krémovou konzistenci léčiva;
 • isopropyl palmitát - poskytuje viskozitu emulze použité pro zvlhčení pokožky.

Indikace pro použití

Přestože se Psoril gel prodává v lékárnách bez lékařského předpisu, mělo by být rozhodnutí o zařazení tohoto léku do léčby kožních problémů provedeno po konzultaci s dermatologem. Krém je předepsán:

 • pacienti s ekzémem, psoriázou, neurodermatitidou - pro použití jako další terapie;
 • v období remise kožních onemocnění - jako prostředek podporující a urychlující proces hojení;
 • pokud existují stížnosti na výskyt seboroických plaků - aby se zabránilo zhoršení příznaků;
 • se zvýšenou nebo atypickou suchostí dermis - pro použití jako kosmetika.

Použití Psorilomu jako jediného léku při léčbě psoriázy je možné za předpokladu, že toto onemocnění není větší než 1/5 povrchu těla. U pacientů s rozšířeným onemocněním na větším povrchu kůže není použití krému jako monoterapie vhodné. Takoví pacienti by měli používat integrovaný přístup s užíváním jiných drog, dokud krize neskončí.

Návod k použití krém Psoril

S nástupem nebo exacerbací symptomů kožních onemocnění by užívání léku Psoril mělo začít co nejdříve, aby se zabránilo šíření poškozených vrstev epitelu. Krém můžete používat pouze do data expirace, jinak to nepomůže. Pokud aplikujete krémovou látku na postižený povrch denně, léčivo může mít znatelný terapeutický účinek za týden. Nechte krém na kůži, dokud nebude zcela absorbován. Tento postup se doporučuje až třikrát denně.

Vedlejší účinky

Dosud nebyly zaznamenány případy s výskytem nežádoucích účinků během léčby krémem. Výskyt nepohodlí při užívání Psorilomu je spojen s přítomností alergické reakce na jeden nebo více rostlinných výtažků, které tvoří krém. Výskyt nepříjemných pocitů, vyrážek, příznaků nesnášenlivosti na lék, by měl být signálem pro okamžité ukončení používání krému a návštěvu lékaře.

Kontraindikace

Přítomnost kontraindikací k použití přípravku Psorilom je způsobena nedostatkem klinicky potvrzených výsledků výzkumu. Osoby spadající pod jeden z výše uvedených popisů by měly používat Psorilom v léčbě pouze po konzultaci s odborníkem:

 • během těhotenství;
 • během laktace;
 • při individuální intoleranci jedné nebo několika složek krému;
 • s vrozeným nebo získaným nedostatkem laktózy;
 • ve věku 18 let.

Interakce

Léky alternativní medicíny, složené ze složek rostlinného původu, dobře reagují s jinými formami léků, aniž by se zapojily do negativních reakcí. Anotace k Psorilomu neobsahuje omezení při současném užívání jiných léků k léčbě. Během konzultace může ošetřující lékař doporučit souběžné použití jiných přípravků řady Psoril pro zvýšení terapeutického účinku.

Analogy

Lékárník může svým protějškům poradit s podobnou farmaceutickou léčbou Psorilum, ale žádný z nich nemá stejný účinek. Cena podobných mastí se může lišit jak nahoru, tak dolů. Dayvoneks mast se také používá při léčbě lupénky, ale není homeopatickým lékem. Účinek přípravků Dayvochet, Dermoveit a Triderm je způsoben přítomností glukokortikoidů v jejich složení, tj. To jsou hormonální látky. Krém Psoriaten je účinný při takovém projevu lupénky, jako je peeling.

Cena

Náklady na Psoril krém se pohybuje mezi 321-2790 rublů. Internetové lékárny poskytují informace o dostupnosti produktů řady Psoril v elektronickém katalogu, kde si můžete vybrat předmět zájmu a doručení objednávky kurýrem. Cena léků se neliší od lékáren v Moskvě, takže existuje možnost nakupovat smetanu z internetového obchodu s farmaceutickým zbožím levně a bez opuštění domova.

Lékárna

Cena v rublech

Velkoobchodní cena lékárny

518, 0

ZdravZona

436, 0

Europharm

520, 0

Lititoria

2790, 0

Kreml

321, 0

Alexandrovskaya

489, 0

Medbiolain

539, 0


Video: Psoril krém